Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

15 měsíců HRT

Leden31

Za posledních čtvrt roku se udály už jen asi ty formální věci než nějaké změny na mém těle. HRT mám nyní už předepsanou od endokrinoložky namísto od sexuoložky a pořád to jsou ty samé pilulky jako byly dřív. Naposledy po ročním užívání HRT jsem došla k závěru, že vysoké hladiny estrogenů tak jako u mne 1.230nm/l nemají vliv na rychlost a výsledný efekt změn během toho prvního roku. Mohu však jen konstatovat, že očekávané změny se projevily všechny a tak, jak měly. Přesto jsem si na SubLinguální užití zvykla a pokračuji v něm, co funguje nebudu měnit. Daleko důležitější jsou v přeměně antiandrogeny, bez kterých by se změny ani nezačaly dít.

finish

Dnes už velmi zřídka si říkám, že ten ztracený čas od prvního comingoutu z puberty mi nikdo nevrátí, že jsem už dávno mohla mít po a že je to takové vakuum v mém životě. Jsem teď se sebou víc a víc spokojená a není nic, co by mi tu spokojenost vzalo. Jsem teď běžná ženská s běžnýma starostma, zálibama a chováním, přesto jsem ráda, že jsem se moc nezměnila a že zůstávám tam uvnitř pořád stejná a že jenom schránka se vyměnila. Po psychické stránce vás HRT téměř nezmění, možná jenom až na pár maličkostí. Určitě mne to uvolnilo a udělalo veselejší.

Opět chodím cvičit do tělocvičny a tam teprve vidím, co se vlastně stalo. Subjektivně si připadám slabá bez nějakých extra výsledků a hlavně v horní polovině těla je to těžké. Ještěže ty kliky mohu dělat holčičí. Po výkonostní stránce udržet si vyšší tepovou frekvenci během tréninku není problém, tohle vám nezmizí. Možná jen pak máte horší počáteční pozici kvůli tomu, jak vás to roční působení antiandrogenů fyzicky vyčerpalo a dlouho trvalo, než se to srovnalo, ale není zas takový problém dostat se znovu do formy.

S redukcí tuků stále bojuju, ale to jsem předpokládala už na začátku, že to u mne trochu déle než obvykle potrvá. Už když jsem začala běhat na půlmaratón jsem se nějakému zakulacení bránila. Raději budu mít vypracovanou ženskou postavu, než abych se ještě o pár kil zakulatila. Stačilo mi, když jsem za posledních pět let přibrala deset kilo a to už jsem si připadala taková oteklá. A že genetické předpoklady k tomu mám, ono po třicítce je těžké zůstat štíhlá, když většina vaší rodiny trpí nadváhou. Teď to všechno napravuji a už mi chybí jen to bříško trochu zpevnit, aby nebylo převislé a to mám v plánu do tohoto léta. Pár lidí, co to o mne ví, mi řeklo, že jsem zhubla a že už to bříško jde vidět jen z profilu. Jenomže já ho stále vidím a vidím ho ještě víc, když se musím na trénincích předklonit. To si pak říkám, že ten příští trénink musím zase přijít, protože tohle je hrozný. Myslím, že tohle už spadá do té kategorie vyloženě ženských problémů.

Co mne při těch trénincích velmi těší je to, že mne jako ženu berou po celou dobu tréninku, tedy i na jeho konci, kdy jsem spocená, vlasy mám zničený, logicky jsem i nenamalovaná, řasenka je v háji, jsem vyčerpaná, těžko se mi mluví, prostě ženská, která spíš vyděsí. Myslím, že i tuhle hranici jsem už překonala, teď bych trochu s humorem klidně mohla chodit s košem tak jako půlka jiných žen. Dokonce jsem jednou přišla, sedla si k trenérovi a začali jsme se bavit o plastikách, tedy on začal, že si všiml toho povislého bříška a doporučil mi abdominoplastiku a že jsem mu naposledy říkala, že potřebuju zhubnout. Prý by to bylo rychlejší řešení. „Ty to máš Míno po porodu, viď?“ „To se mi nahromadilo celkově za posledních pár let, nejprve to zkusím zpevnit.“ Vyhýbavá odpověď. „Ale přemýšlela jsem o novém nosu. Tenhle mi připadá velký.“ Když už s tím začal. „Ne to ne, je normální, jsou jiné věci, který bych na tobě změnil.“ Tak to už jsem raději nechtěla rozvádět. „Ale prsa si zvětšit doufám nehodláš?“ Ještě dodal. „Nee, s těma jsem spokojená.“ „Si taky myslím.“ Ta diskuze mne uváděla trochu do rozpaků.

Přeměna je nyní téměř kompletní, tak nějak nedoufám, že to bude i lepší bez pár plastických úprav. Jsem vizuálně o pár let mladší a holky v šatně mne tipovali na 26let, což je taky perfektní. S čím ještě válčím, jsou chloupky na spodní straně předloktí, ty jsou stále zblízka trochu tmavé. Ale to už taky není nic, co by nebylo ženské. Co se týče porostu na obličeji, tak už po epilaci IPLkem nepřeholuji, tmavé vousky poslední měsíc už jen vytrhávám pinzetou po jednom. Jak jsou světlejší a jemnější, jdou vytrhávat snadno. Sice je to další opruz, ale holící strojek s břity jsem nemusela víc jak měsíc použít. Prsa se mi už asi taky nezvětší, i když vývin prsních žláz se uvádí až dva roky, viz tabulka. Z tohoto důvodu  se také nedoporučuje podstupovat augmentaci v této době. Tím cvičením se mi mírně vytvarovali a už nejsou jeden den taková a druhý den maková. To je asi vtak še. Za čtvrt roku možná napíšu znovu, ale už toho moc nebude.

casova_osaNa závěr jedna statistika návštěvnosti tohoto blogu z měsíce ledna 2016. Když do jiného blogu napíšu v diskuzi odkaz na informace obsažené z tohoto blogu nebo to udělá někdo jiný, neznamená to, že si chci dělat reklamu. A nebuďte naivní, pokud si myslíte, že mi tuhle statistiku vašema čtyřma návštěvama něčím ovlivníte. Těch 100 českých přístupů ještě dnes tento blog přinese. Za tuto návštěvnost nemůže nějaká reklama(žádnou nemám a o seo se nesnažím za každou cenu), ale to že pro vás neustále píšu.

ledenA také jsem viděla na některém blogu vykřikovat některé holky, jak je slovo transgender špatně. Tak tady je důvod, proč slovo transsexual nepoužívám. Tento blog je důkazem, že mohu používat slovo transgender pro označení sama sebe a jiných a nemít nic společného s ostatníma skupinama TV, CD atd. Mám pocit, že přes ty escorty nemá normální člověk šanci vyhledat si relevantní informace o transsexualitě. První strana google:

transsexual

posted under Má HRT - hormony

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se