Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

2 roky HRT a 2 roky blogu

Říjen31

Dnes jsou to dva roky od doby, co jsem si poprvé vzala kouzelnou pilulku, která mne vtáhla do vysněného světa a otevřela mi ty zavřené dveře, za kterými se skrýval jen strach a zoufalství.

Jsou to také dva roky, co jsem začala psát tento blog a výsledky působení kouzelných pilulek hodnotila po měsících až je toto mystický 444. článek! Přes 120tisíc návštěv. Půl druhého tisíce pilulek mne udělalo šťastnou. O to víc jsem teď šťastnější, protože mám nyní překrásný vztah plný lásky a tu lásku mi oplácí také ještě jedna princezna, moje malá princezna.

A pro ty, co ještě stojí za těmi dveřmi a čekají, než se dveře otevřou nebo pro ty, které jsou teprve na začátku, mám jeden vzkaz.

Najděte si mezi ostatníma holkama své vzory, poslouchejte je a učte se od nich tomu, co pro přeměnu ony všechno udělaly. Jenom úspěšný a pozitivně naladěný člověk vám pomůže dosáhnout úspěchu i cíle a to neplatí jen v přeměně.

second-year

Nyní je transgender.lonely.cz možné číst i z mobilu.

posted under Můj Timeline
One Comment to

“2 roky HRT a 2 roky blogu”

  1. On Listopad 3rd, 2016 at 11:35 Kate Says:

    Gratuluji k výročí a děkuji za krásný blog 🙂

    A skvělá rada 🙂 Sebelepší terapeut / terapeutka nedokáže pomoci jako někdo, kdo si proměnou prošel. Protože v té situaci prostě není. Sama si procházím přípravou na RLT a zároveň se snažím pomoci ostatním, kteří pomoc či radu potřebují.

    A navíc jsem spolu se svým vzorem našla i svůj vztah plný lásky 🙂

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se