Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

A co na to Češi?

Březen12

O těhotných mužích bych tu jinak moc nepsala, kdyby o nich nepsali ostatní jako např. Mafra patřící do koncernu Agrofertu. V ČR je okolo jednoho až dvou tisíc translidí, kteří se rozhodli pro celkovou přeměnu. Podle údajů největší zdravotní pojišťovny nás je cca kolem tisíce. Stejný přibližný počet je i narozených dětí párům v USA, kde jeden z nich je transgender muž a která má navíc cca ‎32 765 krát více obyvatel. Statisticky to tedy vypadá, že předpověď sexuologa Zvěřiny o těhotných mužích v ČR je málo pravděpodobná. To dřív tu budou homosexuální páry, které vychovají děti a ty tu už přeci jsou.

a) To, jak se člověk cítí, jestli jako žena či muž, nebo spíš sám sebe pojme jako nevyhraněné pohlaví mající od obou něco neurčuje to, jakou má ten člověk orientaci. Je omyl si myslet, že transsexualita má něco společného se sexem a orientací a tento fakt je již dávno vyvrácen.

b) Existují páry, kde jeden změní pohlaví a oba dva spolu zůstanou. Dokazuje to, že vnitřně se během tranzice člověk moc nezmění a partneři v polovině případů s námi zůstanou.

c) Rodičovské pudy má zkrátka téměř každý. V ČR je také kolem tisíce dětí, které mají homosexuální rodiče. Můžeme zavírat oči a myslet si, že tu nejsou a snažit se tím zachraňovat pseudotradiční rodiny, ale opak je pravdou.

d) Tisíc dětí z USA dokazuje, že transsexuálním mužům se rodí zdravé děti. Takže to zas tak až proti přírodě není, když ta si vždycky najde cestu, kde stvořit život.

e) Nechci moc zevšeobecňovat čí výchova je lepší, ale přeci jen je ten rozdíl ve výchově mezi vaší pseudotradiční rodinou a homosexuální nebo transgender párem znát v jedné věci. Dítě je dar, který se nedostává každému a podle toho k tomu tak někteří přistupují a o to víc si to menšiny uvědomují.

f) Lidi by si měli uvědomit, že xenofóbní komentáře a projevy šikany vedou právě jen oni sami ve svých hlavách s malými Zvěřinami.

g) Jestli si někdo myslí, že kastrace je řešení, jak někomu zakázat mít dítě, tak není.

Protože si Češi myslí vesměs opak a když jsem nakoukla do komentářů, tak jsem se rozhodla vykašlat se na celé GDPR a posílám rovnou některé do xenofóbní síně slávy. Člověk by si myslel, že se ocitl někde na webu, který Balda už nečte a on to je jen Babišov.

Nepřeháníte to? To nás transsexuální rodiče opravdu vážně chcete nahnat do uranových dolů nebo zabíjet? Podívejte se na svoje děcka, jak je kolikrát vychováváte, vy voliči Agrofertu a podobných. Každé druhé manželství se vám rozpadne a nevydrží ani pět let a budete na diskuzích moralizovat?

posted under Antihejty
4 komentáře to

“A co na to Češi?”

 1. On Březen 16th, 2019 at 9:34 Eliška Liška Says:

  Teď budu nejhorší hejterka, ale nemůžu si pomoct, věta „muž porodil dítě“ je pro mě prostě oxymoron.

  Nemohlo by se prostě aspoň říct zásadně „transmuž“? Zbytek – nic proti, určitě nikomu nebudu ty děti brát nebo někoho posílat do uranových dolů, ale jazykový jemnocit ve mně prostě zlobně bublá.

 2. On Březen 16th, 2019 at 10:00 Dominika Says:

  Eliško, on to není hejt. Muž či kdo chce přesněji označit transmuže, to je asi jedno. Já to upřesnila, že je to transgender muž. Ve mně to vře, když si většina myslí, že tím pádem je člověk zrůda a přejí smrt nebo šikanu tomu dítěti. A vesměs ty názory jsou v tomhle stejné.

 3. On Březen 20th, 2019 at 0:44 :-) Says:

  Češi nebudou lepší do té doby, dokud zde budou takovíto představitelé na klíčových pozicích napříč institucemi.
  Zaujatost a nesnášenlivost vůči trans* lidem se stala pro jisté občany doslova posedlostí.

  Zde znova a znova další výrony nenávisti proti trans* lidem:

  Jeden z tazatelů poukázal také na to, že v kraji jsou ve vedoucích pozicích především ženy a pouze primátorem Chebu je muž. „Ten muž se může stát transsexuálem, což je dnes módní a moderní, ale já to chápu jako sebepoškozování, které je trestným činem. Já jsem proti transsexuálům z principu,“ řekl Zeman.

  https://zpravy.aktualne.cz/regiony/karlovarsky/zeman-nabada-hoteliery-se-po-odlivu-rusu-zamerit-na-cinany-b/r~6377bb8e4a4111e9819e0cc47ab5f122/

  Je to marné s takovou společností, kde představitelé státu pohrdají všemi možnými menšinami a navíc je dehonestují, a kdyby mohli, tak je také jakkoliv ztrestají či zlikvidují.
  Lidská společnost je v tomto opravdové nefalšované peklo na Zemi !!! HELL ON EARTH !!!

 4. On Březen 23rd, 2019 at 8:21 Alena Lennart Says:

  Já osobně nemohu najít rozdíl mezi touto rádoby „společností“ a fašismem…
  Otázkou času kdy se v názorech těchto „nadlidí“ začne objevovat výrazivo jako „koncentrační tábory“.Jestli je někdo pro společnost nebezpečný tak je to právě tato skupina „nadlidí“ stejně jako byli fašisté…

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se