Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Agresivní moralisté škodí HF

Říjen12

Hanka Fifková se občas obětuje a v rámci své praxe je schopná chodit do škol vysvětlovat, co změna pohlaví obnáší, zvlášť když jde o lidi v její péči. Poslední dobou, co ji znám a slýchávám, tak se setkává s tím, že s rostoucí dostupností dat si mnoho mladých lidí uvědomuje, co změna pohlaví znamená a dokáží tak díky kanálům jako je YT apod. svůj problém stále častěji dříve pojmenovat a řešit jej. A tímto se tak problematika změny pohlaví stále častěji dostává mezi děti školou povinné, které se jakýmkoliv způsobem cítí ve svém pohlaví nekonformě a svůj požadavek si dovedou u svých rodičů prosadit, což lze jen pouze pokud vyrůstají v chápajícím a tolerantním prostředí.

Současný systém změny pohlaví neumožňuje pro děti docházející do základní školy, aby mohli své pohlaví změnit chirurgicky a nebo hormonálně. Nicméně děti, které se necítí dobře v pohlaví, do kterého se narodili, tu vždy byli, jsou a budou navzdory striktně bipolárnímu rozdělení společnosti, které doposud mělo velký sociální vliv, jež mezi námi mělo tak akorát za následek časté oddalování řešení problémů spojených s nesouladem mezi pohlavími, které pak mohou vést až k depresím nebo sebevraždám tanslidí, přidají-li se k potížím ještě jiné faktory často spojené s diskriminací nebo šikanou. Na druhou stranu čím dříve si transgender člověk uvědomí svůj problém a může ho řešit v rámci podporujícího prostředí své rodiny, přátel a spolužáků, pak i děti dle mnohých studií nevykazují žádné známky úzkostí a mají přirozený vývoj a jsou spokojené jako ostatní.

V rámci transgender dětí, které docházejí do základních škol se přeměna týká většinou jen změny oslovování a respektování opačných zájmů dítěte, což většinou z vlastní zkušenosti vím, že není nic těžkého, co by děti nedokázali respektovat. Jenomže s tím se zřídkakdy Hanka Fifková setkává s nepochopením mezi netolarantními lidmi. Nicméně tentokrát nepochopení přerostlo až v agresivní odmítání jednoho z rodičů spolužáka transgender dítěte, kde byla Hanka Fifková na debatě ve škole vysvětlit, že mají mezi sebou jednoho takového spolužáka.

S odkazem na HN jeden z rodičů Martin Křížek však na takovou besedu s žáky podal stížnost na Českou lékařskou komoru a Českou školní inspekci, které nyní zahájili vyšetřování.

„Nelíbilo se mi, že takto intimní věc týkající se sedmiletého dítěte je projednávána na půdě školy. Uvažovat o tom, že začnu měnit pohlaví sedmiletému dítěti, mi připadá zvrácené. Vadilo mi, že by moje dcera měla být vystavena takovému prostředí a takovým názorům.“

Nakonec na besedu svou dceru nepustil a odhlásil ji ze školy. Česká školní inspekce mu dala za pravdu, že je údajně nevhodné zařazovat toto téma do výuky i že nesouviselo s obsahem školního vzdělávacího programu.

Chudák dcera pana Křížka, když má za otce takového … jen kvůli tomu, že by mohla mít špatný vývoj, když svému spolužákovi bude říkat jinak.

5 komentářů to

“Agresivní moralisté škodí HF”

 1. On Říjen 12th, 2019 at 12:26 :-/ Says:

  Především české školství na základních školách je sto let za opicema a stále nemá nic společného s moderním a potřebným vzděláváním dětí.
  Při nucených pracích jako uklízečka před pár lety ve škole jsem toto poznala. Za cca 40 let, se tam totiž téměř nic nezměnilo k lepšímu, školství je stále stejně zatuchlé a normalizace vzdělávaní dětí na základních školách i nadále přetrvává. Alespoň taková bídná je situce na okresních základních školách v tomto státě.

 2. On Říjen 12th, 2019 at 14:38 :-/ Says:

  Situace, se kterými se musí trans lidé neustále trápit, narozdíl od netrans lidí.

  https://www.youtube.com/watch?v=3A5AfYn6yzc

  https://www.youtube.com/watch?v=LX9zBB4bC7M

  https://www.youtube.com/watch?v=jTOv4I1pzNY

 3. On Říjen 14th, 2019 at 1:18 :-/ Says:

  Poslední dobou rostou jako houby po dešti ve středoevropském prostoru nové a posilují již existující politické subjekty zaštiťující se národem, křesťanskými kořeny a volně pojatými „evropskými tradicemi“. Ve zkratce: Bůh, krev a půda. I jejich názvy tomu často odpovídají.

  Vznikají jednak jako odpověď na euforii z dominance a expanze politického liberalismu trvající od 90. let minulého století, ale také v souvislosti s migrační krizí, globalizací a proměnami trhu práce. Tam se z důvodu nástupu průmyslu 4.0 a znalostní ekonomiky část společnosti, především manuálně pracující, cítí – zřejmě i oprávněně – ohrožena ztrátou svých jistot. A hledá, na koho ukázat prstem. Kdo za to nese vinu. Scénář, který nám z 30. let 20. století není neznámý. To, co bylo pro nacisty „světové židovství“ a pro bolševiky „imperialistický kapitalismus“, je pro současné pravicově-ultrakonzervativní teoretiky a politiky „genderová ideologie“.

  https://denikn.cz/208501/uz-jste-si-nasli-nepritele-aneb-slameny-panak-genderove-ideologie/?ref=list

 4. On Říjen 23rd, 2019 at 11:48 :-/ Says:

  Vášáryová: Tradiční rodina nikdy neexistovala, je to jen součást hybridní války o moc
  Dalším nástrojem boje v hybridní válce se stávají vztahy mezi muži a ženami schovávané do líbivých pojmů jako tradiční rodina, míní politička a herečka Magda Vášáryová. Útoky trollů budou podle ní směřovat na ženy, které žádají rovnoprávnost, a ty muže, již nezávislost a samostatnost žen podporují. Předsedkyně nejstaršího slovenského ženského spolku Živena v rozhovoru pro Deník N hovořila také o síle strachu či stereotypech v politice.
  https://denikn.cz/214306/vasaryova-tradicni-rodina-nikdy-neexistovala-je-to-jen-soucast-hybridni-valky-o-moc/?ref=list

  a stří bolševici co jsou v Česku u moci i po 30 letech po konci totalitního systému populisticky a vypočítavě vzývají a burcují “ mějte více dětí“, „přidáme vám prachy na byt a na auto když budete mít děti“

  To je perverzní politika hnusu vychcaných pošahaných bolševiků co tady stále přežívají mezi námi, a co chtějí mít za každou cenu neustálou moc nad lidmi.
  Hnus tento český stát prolezlý starými komoušema a bolševikama, kteří po roce 1989 jen převlékli kabáty ale stále se snaží dělat tu hnusnou pokřivenou perverzní politiku normalizace jaká tady byla v 70. a 80. letech minulého století. To je hanebnost a musí se proti tomuto hnusu bojovat ze všech sil! Jakkoliv!

 5. On Říjen 25th, 2019 at 13:01 :-/ Says:

  Nenávisti vůči sexuálním menšinám přibývá, varují aktivisté. Petříček mluví o nárůstu extremistických stran

  V Evropě přibývá nenávisti vůči lidem různé genderové, sexuální a vztahové orientace. V prosazování rovného přístupu k nim v posledních letech nenastal pokrok. Naopak se objevují pokusy o omezování dosažených práv. Na mezinárodní konferenci o situaci leseb, gayů, bisexuálů, translidí a intersexuálů (LGBTI) v Praze to řekla Katrin Hugendubelová z vedení organizace ILGA-Europe, která zastřešuje na šest set spolků a uskupení z 54 zemí Evropy a střední Asie. Situace se zhoršuje například v Maďarsku či Polsku, ale i v ČR.

  „Pozorujeme neuvěřitelný nárůst nenávisti. Anti LGBTI téma je součástí politiky a nenávist vůči komunitě se využívá jako součást politické hry. Je to globální fenomén,“ uvedla Hugendubelová. Podle ní se příslušníci menšin začínají cítit méně v bezpečí.

  Krakovský arcibiskup v létě mluvil o „duhovém moru“. Podpořil ho pak český kardinál Dominik Duka i slovenští a maďarští představitelé katolické církve.
  Proti homosexuálům vystupují také někteří čeští kněží. K homosexualitě se vyjadřují i někteří čeští politici a političky. Odmítají snahu o úpravu českých zákonů ke srovnání podmínek, mluví o ideologii homosexualismu.

  Podle ministra zahraničí Tomáše Petříčka (ČSSD) nejsou slovní či jiné výpady vůči LGBTI jen záležitostí střední Evropy či zemí V4. „Viděli jsme nárůst extremistických stran v celé EU. Část jejich rétoriky se týká LGBTI. Není to ale jen středoevropský problém, je to všude v Evropě, kde pozorujeme tyto negativní trendy,“ uvedl Petříček.

  https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2958362-nenavisti-vuci-sexualnim-mensinam-pribyva-varuji-aktiviste-petricek-mluvi-o-narustu?fbclid=IwAR3rqikwl_6_UmIjbmK3FUFUBFnqxvT-USaY_a_Ol8eNsrmTujmNCcT_nng

  Vystoupit z V4, vystoupit z Visegradu je pro Českou republiku nutnost, pokud se nechceme znovu dopracovat k autoritářskému totalitnímu režimu, jaký zde panoval v minulosti a jaký nyní panuje v Rusku a dalších zemích vychodní Evropy a Byzancie, a kdokoliv včetně policajtů budou mlátit a vraždit LGBT+ Lidi podle toho jak se vyspí, nebo jak se vožerou, protože to je pro ně zábava.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se