Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Antihejt – FTM dospívající děti mají periodu, co je na tom k nepochopení?

Prosinec26

The Telegraph přišel s článkem informujícím o tom, že ve městě Brighton and Hove se radní rozhodli vyjít vstříc transgender teenagerovi, aby mohl jako ostatní děvčata ve škole používat stejné hygienické pomůcky, které jsou nyní na všech toaletách. Mám-li být konkrétnější, jednalo se o transgender chlapce v procesu přeměny, který se však narodil jako dívka, avšak protože je ještě teenager, tak nemůže podstoupit operativní změnu pohlaví, tudíž dole má pohlavní orgán, který funguje jako všechny jiné. Jak nám je známo, tak v pubertě pro mladé teenagery je dostupná tak maximálně léčba potlačení projevů puberty a je celkem logické, že kluk, který se narodil jako dívka, ještě bez nějakého vlivu hormonů a bez operace, bude mít menstruaci. Co je na tom k nepochopení, že se tělo začne v pubertě ozývat?

Pro The Telegraph se k hygienickým pomůckám, protože jak jinak média nemají co důležitějšího probírat, vyjádřil Tory MP David Davis:

„Learning about periods is already a difficult subject for children that age, so to throw in the idea girls who believe they are boys also have periods will leave them completely confused.“

Jenomže na Tadesco.cz napsali

Musím přiznat, že mne to vaše tradiční složení rodiny, co nám všem vnucujete z každé strany už vážně sejří a zde v pravém panelu máte i odkaz na to, jak jsou tradiční rodiny ty velmi vzorové co do stability a příkladu, jak má vypadat správná rodina katolického vyznání. Za vaše tradiční rodiny máte totiž odpovědnost jen vy sami. Musím zmínit, že před krachy vás to stejně nijak nezachrání, ale odkazovat se na tradiční rodinu a nadávat přitom transgenderům do úchylů kvůli tomu, že má někdo v těle holky také nárok na pitomý vložky, protože menstruuje a jako dítě si je bez kapesného asi nekoupí, to není hejt, to je stupidita a absence pochopení se smyslem vidět za vším nějaké spiknutí transgender lobby. Že má člověk, který se narodí jako dívka menstruaci a potřebuje vložky, tak v tom vidíte útok na ostatní ženy? Útok? WTF Odkaz nepřidávám, ti inteligentnější než Tereza si dovedou odkaz dohledat a pamatujte, že za vším spiknutím nestojí nikdo jiný než veverky, které čekají až ovládnou svět. Obama byl a je sice mimozemšťan, ale tomu bude konec, protože příští prezident už bude mít chlupatej ocas a bude mít velkou zásobu oříšků a komodita lískáčů bude lepší než bitcoin, tomu věřte.

Deviace a úchové kolem nás…čtete dobře „úchové“ píší ve vlasteneckých novinách, které Kanadu pojmenovali jako Kanda, což se mi hrozně líbí a evokuje to ve mne něco sladkého, takový ty pouťový cumlátka. Ve vlasteneckých novinách píší konečně o něčem sladkým a tak jsem se rozhodla něco milého napsat i o nich, něco sluníčkového s láskou.

a co víc „dvě úchlyné buzny…“

ne že bych byla „grammaire nazzi“, ale tak teda Hail a co na tenhle rádoby fake plátek jiného napsat? Ještěže se přiznají, že čerpají ze sputniknews. Já jako psát seriózní zprávičky, bych se tím asi vůbec nechlubila. Ale tak co, přitvrdíme proti těm úchlyúm, vezmeme fotku Hannah a jejího tradičně pojatýho manžela ze společné dovolené z newyorkského muzea umění, které vypadá jako plátno na focení filmových hvězd a napíšeme k tomu, že se Hannah na roli dalšího Jamese Bonda nesmírně těší a všichni šovinističtí mačochisti se … jak jinak než zblázní radostí. „Doháje přeci tyhle hodinky, na který jsem dvacet let poctivě šetřil nebude nosit nějaká trans a jezdit v lepším autě!“ Chudáci čeští muži, co po těžké práci a sedmi průměrných pivech luští ještě přesmyčky, aby mohli v diskuzích projevit své xenofóbní názory. Psát pro VN, tak bych hlavně asi začala křížovkou, kterou 99% lidí stejně nemá šanci vyluštit a příště může být i s Okamurou, bylo by to víc zábavnější. Za gramatiku dávám 4-, moc jste mne tedy nepotěšili a taky za ten sud v Temži.

Martina Navrátilová má den před vánoci na starosti řešit svoje postoje vůči transgender sportovcům na twitteru. Není však jediná, protože když jsem jela z vánoční besídky autobusem domů, měla jsem možnost si zároveň přečíst polemiku na toto téma od novináře Soukupa v prosincovém čísle. Ten jak je známo vyhodil všechny zprávičkáře a víc jak polovinu pořadů ve své televizi si moderuje sám a co víc začal vydávat magazín s názvem „Faktor Soukup“. Jako lidi, přiznám se vám, že takovéhle ego bych chtěla někdy mít taky a asi ho nikdy mít nebudu a nedodají mi ho ani nové kozačky, co jsem si nadělila pod stomeček, protože zkrátka a jedině nemám koule a Martina Navrátilová si to myslí taky, že bez koulí je ve sportu vždy pouze ta druhá. Spíš ji lituji, že prohrála svůj jediný zápas proti muži(1992) a od té doby si nedovede přiznat, že je nejen v tenise pořád lepší než většina mužů a i transgenderů a na to být nejlepší přeci jenom mít ty koule fakt zdaleka nestačí. Jenomže Faktor Soukup, byť v článku začal trochu stereotypně a nás transgendery nazývá „babochlapy“ i přestože ani tak nevypadáme, nakonec došel k závěru, že mít trochu toho testosteronu navíc není žádná výhoda a tak dal i za pravdu závěru, ke kterému došla mezinárodní atletická federace, jež prohrála spor s Dutee Chandovou. Nakonec stejně tak i Soukup dochází k závěru, že intersexuální Sarah Gronertová dosáhla roku 2010 na pouhé 254. místo WTA a že to fakt jenom tím testosteronem nebude.

…já vám nevím, ale mne moc Sarah jako babochlap nepřipomíná, že by to ale bylo těmi předsudky? Dokud budou vládnout předsudky a podobné postoje, tak na sportu se nic nezmění.

Statistika na sport.cz. Máš koule, tak nezávodíš a i když jsem na začátku přeměny běžela půlmaratón s F na hrudi, nevyhrála jsem ho, ale čas odpovídal tomu, kolik jsem týdně naběhala a dala tomu svoje odhodlání, ještě aby mi to někdo záviděl. A chcete ještě něco říct tajného, co nikdo ještě nikdy neslyšel? V Kickboxu jsou některé hoky lepší než jsem já, ale nikomu to neříkejte s ohledem na moje ego, jež bývalo…bývalo a hlavně na ega těch, co tomu ještě stále věří, asi se půjdu mezitím obkreslit.

posted under Antihejty
11 komentářů to

“Antihejt – FTM dospívající děti mají periodu, co je na tom k nepochopení?”

 1. On Prosinec 27th, 2018 at 0:59 Anonym Says:

  Nemohu se ode dneška na tvé stránky připojit z pc přes firefox.
  Hlásí to tady: majitel serveru transgender.lonely.cz nakonfigurovat své webové stránky nesprávné.

  Zkus s tím prosimtě něco udělat.

  Díky.

 2. On Prosinec 27th, 2018 at 5:13 Dominika Says:

  Kvůli googlu už musím používat certifikát a šifrované spojení i zde. Ten Chrome mne od léta nijak nezajímal, ale nyní už google z vyhledávání maže stránky, které SSL nepoužívají, což je pro tenhle blog nejvíce nepříjemné. Firefox to píše, protože se jedná o selfsigned certifikát a zároveň nevynucuju HSTS.

  Řešení 1: kliknout na Rozšířené/Přidat výjimku a schválit certifikát.
  Řešení 2: používat http protokol a psát adresu i s http://transgender.lonely.cz

 3. On Prosinec 27th, 2018 at 7:51 Eliška Liška Says:

  1. není v nadpisu chyba? Nemá být „FtM […] mají periodu“?
  2. co let’s encrypt?

 4. On Prosinec 27th, 2018 at 9:42 Dominika Says:

  opraveno…já ti nějak do let’s encrypt nepronikla, protože mám problém validovat vystavení kvůli IP adresám serveru za natem. Vydat selfsigned pro mne není problém.

 5. On Prosinec 31st, 2018 at 16:51 Eliška Liška Says:

  Vymyslely jsme teď s drahou polovičkou při bujarém silvestrovském veselí pádnou odpověď při dialogu s náhodným zvědavcem:

  – „A jak se ti to stalo, že jsi vlastně šla do té přeměny?“
  – „No jak… z prdele!“
  – „Počkej, to jako fakt z prdele?!“
  – „Jo. Byla jsem v prdeli a z té jsem se vyškrábala do přeměny.“

  P.F. 2019!

 6. On Prosinec 31st, 2018 at 18:22 adis Says:

  Tadesco doporučuju nečíst – autor vede kult.

  Sám jsem bezradnej, co dělat s tim, když si lidi myslej takovýhle sračky.

 7. On Leden 1st, 2019 at 12:01 :-) Says:

  Kdy bude v ČR zavedeno neutrální / třetí / bezpohlavní gender a pohlaví oficiálně právně úředně i v dokladech!? Kdy prosím?

  Už včera bylo pozdě… 🙁

  Já chci být bezpohlavní, nechci být ženská ani chlap, je to obojí mega hnus!

 8. On Leden 3rd, 2019 at 1:19 Eliška Liška Says:

  Spíš než třetí pohlaví bych osobně ocenila, kdyby tahle kolonka úplně zmizela…

 9. On Leden 5th, 2019 at 12:55 :-) Says:

  FtM, ale MtF s vagínami (tg žena se vzhledem muže) zde už mnoho let vesele pobíhají mezi námi, máme je tady defakto zlegalizované a nepohoršujeme se nad tím.
  Avšak MtF bez kastrace nebo SRS už minimálně 10 let, stále ne a ne zlegalizovat.
  Proč k tomu chybí vůle tento fakt přijmout jako realitu?

 10. On Leden 5th, 2019 at 13:01 :-) Says:

  Lidské předsudky jsou ohavná věc, a jsou srovnatelné s násilnou genocidou na vybrané skupině lidí.

 11. On Leden 6th, 2019 at 22:23 :-) Says:

  Kreml, Human Rights Watch, Fifková, zpětná tranzice, Bolsonaro – Brazílie, odřezávání pindíků a další >>> https://www.facebook.com/5Pchangethesystem/posts/1934927916624458?__tn__=K-R

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se