Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Antihejt – Heterosexuální pride

Červen9

Určitě jste v poslední době zaznamenali, že se heterosexuální lidé cítí být také frustrováni tím, že je jejich heterosexualita opomíjena a utlačována do pozadí a že mnoho heterosexuálních lidí skrze to není schopno nalákat dostatečně jiné samičky či si s nimi udržet takový vztah, který by mohl vést k pravidelné kopulaci, protože nejen dle české sexuologie a katolické církve lidé degradovali na zvířátka a hlavně za to mohou menšiny, než kdo jiný samozřejmě. Ale jde skutečně jen o heterosexualitu na těchto akcích nebo o pokus se vyhranit k extrému a považovat to za jakýsi druh svobody? Jak to asi na takovém heterosexuálním prajdu vypadá? Detroit 2019, 8.6. 2019, jsme v roce 2019?

Nicméně na koblihovém idnesu už vyšlo pár oslavných blogů těchto průvodů, protože někteří češi se toho museli chytit a zidealizovat si to.

Na toto téma se mi líbilo pojednání Nikol Šubrtové z Lui.cz.

Proč mají organizátoři pochodu a jejich příznivci tendenci parodovat myšlenky tolerance, která směřuje vůči všem právě bez ohledu na orientaci, věk či barvu pleti, to je vlastně celkem otázka. Čím jsou přesně heterosexuálové utlačováni, to není jasné, zda samým požadavkem nenapadat homosexuály jen pro jejich orientaci či třeba tím, že jednou ročně mohou ve městě vidět karnevalový LGBT pochod, kam jsou zváni. Těžko říci…

Nic hlubšího v tom vážně nečekejte.

Už mají i svou vlajku. Sice je to Straight pride vlajka hnutí, co existuje zatím 0,4 roku, je spíchnutá horkou jehlou, ale všimněte si, že si zastánci tradic vybrali teplé jemné odstíny barev. Ptám se proč vybrali zrovna teplé barvy? Na heterosexuální vlajce to vůbec nechápu.

Tohle jsou chladné barvy. Tak už pro ně vlajku máme, nechala jsem se inspirovat tou, co nesli v průvodu, ta se jim bude určitě líbit víc. A je na řadě jim pomoct s programem pro after-pride, máte někdo nějaký nápad? Mne toho moc nenapadá, protože tihle lidi moc na pikniky v parku nejsou a jestli chtějí potvrdit rychlosvazek, tak se mohou opít a zajet do LA. Každopádně by ten jejich program mohl vyžadovat kněze, notáře a pojišťováka a mohli by to mít koncipované jako děti pohádkovou cestu. Nejprve si zajdi k notáři, tam dostaneš bonbónky a pak přes temný les k pojišťováku, pak ke knězovi a nakonec zas k pojišťováku přes les a notáři. Dnešní realita poloviny tradičních svazků.

Jenomže tyhle hnutí vznikají a ihned zanikají právě kvůli své přitažlivosti a absence zábavy. Už vidím to jejich stanové městečko a artefakty, které by v něm prodávali a kromě Mein Kampfu a trik s nazi symboly by jako opravdová nefalšovaná oslava mačo heterosexuality mohly být tak jedině penisové přívěsky nebo penisové sladkosti, ale to by si stejně žádný macho chlap nekoupil a cukrovou vatu v těchto barvách taky neuděláte. Třeba na další pokus dají něco lepšího.

posted under Antihejty
6 komentářů to

“Antihejt – Heterosexuální pride”

 1. On Červen 10th, 2019 at 11:45 :-) Says:

  Pokud dle české sexuologie a české katolické církve je pravidelná kopulace / PRCÁNÍ / mezi lidskými samci a lidskými samicemi vrcholem lidské evoluce a jediným společenským zájmem, pak není třeba se divit tomu, že: ČESKÁ SEXUOLOGIE, ČESKÁ KATOLICKÁ CÍRKEV, potažmo ČESKÝ STÁT, ČESKÉ STÁTNÍ INSTITUCE A ZACHÁZAJÍ S LGBTI+ LIDMI A ZEJMÉNA S TRANSGENDER LIDMI JAKO S NEJHORŠÍM TOXICKÝM ODPADEM!!!

 2. On Červen 10th, 2019 at 18:30 :-) Says:

  Prejevy patriarchátu v Evropské Unii. Stav: Evropská Unie 2019 / Stav mimo Evropskou Unii bude jistě o mnoho horší /

  1) Ženy v EU vydělávají v průměru dosud o 16 procent méně než muži.

  2) Ženy v EU pobírají v průměru o 39 procent nižší důchod než muži.

  3) Ženy v EU žijí v průměru déle než muži, ale celkově mají více zdravotních problémů.

  4) Každá třetí Evropanka zaznamenala za posledních dvanáct měsíců alespoň jednu z forem sexistického či sexuálního nátlaku nebo násilí.

  5) 56 procent Evropanek zažilo alespoň jednou za život sexuální obtěžování přímo na veřejnosti, na ulici.

  6) Ženy jsou nadreprezentovány v prekarizovaných profesích a tvoří většinu z pracovníků, kteří dělají méně kvalifikovanou práci, než odpovídá jejich vzdělání.

  7) Muži v EU tvoří přibližně 80 procent pracovníků ve vědě, vývoji technologií a inženýrských profesích. Ženy tvoří přibližně 75 procent pracovníků ve školství, zdravotnictví a sociálních službách.

  8) Ženy představují více než polovinu evropské populace.

  9) V dosluhujícím Evropském parlamentu je o 209 poslanců více než poslankyň. V čerstvě zvoleném jich bude o 176 více.

  10) Muži zastávají 85 procent funkcí starostů a primátorů měst v EU.

  11) Z času věnovaného každý den péči o domácnost, o druhé či jiným aktivitám tráví ženy 80 procent uklízením, vařením a péčí o rodinu. Mužům naplní tyto aktivity v průměru jen 30 procent daného času a spíše se účastní kulturních a sportovních akcí mimo domov.

  12) 47 procent Evropanů-mileniálů, tedy lidí narozených v 80. letech a na počátku 90. let, věří, že narovnávání genderových rozdílů v platech a penzích je nejlepším způsobem k odstranění genderové nerovnosti obecně.

  Jak dál… ?

  Budou ženy rovny mužům, férově /halb und halb/, a nebo se tedy chlapci o ženský řádně postarají?

 3. On Červen 11th, 2019 at 7:44 Eliška Liška Says:

  Pokud jde o tu vlajku, jestli se dobře dívám, je blízko vedle ní LGBT vlajka, takže počítám, že nepatří účastníkům, ale protestujícím.

  Dnešní protesty pochopíte díky dvěma slovům: POZITIVNÍ DISKRIMINACE

  Zpátky do minulosti:
  https://www.radio.cz/cz/rubrika/udalosti/pozitivni-diskriminace-zen

 4. On Červen 11th, 2019 at 10:56 :-) Says:

  Další nenávist k LGBT+ lidem z Vatikánu, zejména opět mířené proti transgender lidem.

  Transgender lidé jsou nejsnadnější terč, do kterého se dá trefovat ze všech stran a ze všech úrovní.
  Čekám, jen kdy se dožiji toho, že být transgender bude trestným činem, pod hrozbou trestu smrti.
  I takového stavu jsou lidské bestie schopné dosáhnout…

  https://www.newwaysministry.org/wp-content/uploads/2019/06/Male-and-Female-Document-June-10-2019.pdf?fbclid=IwAR1d748mkK7gWKa6mwkco-Vfee3i0RN-OKWjnL8WygKRhHGRk2DziQwMjo4

  Chtěla bych také mít, či alespoň poznat, ty výsady patriarchárních bezohledných chlapů z církve a mít ty jejich celoživotní privilegia a výsady, a zajištěný bezpracný život plný sexu s kým se jim zamane.

 5. On Červen 11th, 2019 at 11:35 :-) Says:

  BESTIE PŘICHÁZEJÍ Z VATIKÁNU !!!

  https://www.gaystarnews.com/article/vatican-rejects-trans-people-says-they-annihilate-the-concept-of-nature/#gs.i8ws9x

 6. On Červen 11th, 2019 at 23:06 Jana Says:

  Je smutné, že se v naší době stále najdou lidé, kteří považují katolickou církev za morální autoritu.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se