Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Antihejt – musíme zničit tradice

Listopad29

Některé tradice by měli zaniknout a jestli se vám zdá, že tento blog boří hranice mezi nimi, pak se vám to samozřejmě nezdá. Stávající rozdělení společnosti na muže a ženy, které navíc nadržuje spíše mužům a v horším případě pak otcům církví je na spadnutí. Čím dříve se lidstvo oprostí od staletých závadných myšlenek nadřazenosti některých lidí, tím lépe.

Každé velké město hostí každým rokem pochody hrdosti LGBT lidí a křesťanští věřící, potažmo katoličtí, případně ti, co se k nim hlásí, mají strach o to, že přijdou o své tradice. Stíráme rozdíly mezi pohlavími, stíráme rozdíly mezi láskou dvou osob a stíráme rozdíly v péči o děti. Nadávají nám však do zrůd a předpokládají, že s každým takovým pochodem to dojde do takové fáze, že ty zrůdnosti přerostou v tolerovanou pedofílii. Ale kdo jsou tihle zastánci tradic?

Tradice a katolické hodnoty stvořili ale ještě větší zrůdy jako je například Jana Jochová z Aliance pro rodinu, která v Rozstřelu uvedla, že vyškrtnutí homosexuality z klasifikace nemocí bylo jen politické gesto a LGBT lidi se mohou nadále léčit konverzními terapiemi a sami se bojí skutečnosti, kdyby jejich dítě bylo odlišné. Za tohle tedy určitě Jochová v nebi neskončí a může doufat, že než zemře, nakyne víc, že se pak do tradiční sirné lázně v pekle nevejde. Myslím, že jí tohle přeje 10 z 10 translidí a homosexuálů, které svými zásahy přivedla konverzní terapie k sebevraždě. Co to je za matku, která by svého jinakého syna poslala na léčení a rozmlouvala mu být šťastný? To je hnus, pěkně se tyhle organizace vybarvují.

Tradice a zejména ty katolické stvořili další zrůdičky. Skutečné pedofily, ne ty pofidérní, kteří by měli údajně chodit po pridech. Dnešní Le Monde rozebírá krizi v církvi vygradovanou sexuálním zneužíváním dětí. Olivier Bobineau, sociolog se specializací na religionistiku, provedl průzkum pedofílie u kněžích a popisuje jak je církev svým patriarchátním přístupem nebezpečná. Nikdo nebude trestat otce, to je to hlavní, proč se tyto případy méně trestají a řeší se v uzavřeném kruhu věřících, který nahrazuje rodinu, tu vaší tradiční samozřejmě. Katolická církev založila svou moc na otcích, která má být morální, sociální, právní a duchovní autorita, která zároveň dávala legitimní moc nad dětmi po celá staletí a nakonec mezi nimi existuje taková důvera, která je vrácena muži Bohu. Jejich oběti jsou pak v potenciálně nebezpečném stavu uvádí Oliver Bobineau. Problémy se stejnou mírou rozvodovosti nebo sexuálním zneužíváním žádná církev na světě vyřešit neumí.

Tradice nejenomže stojí za přehnanou latentní nesnášenlivostí a pedofílií, ale i za nerovnými podmínkami napříč genderu, což v dnešní době je nezpochybnitelné.

Stávající binární rozdělení podpoří buď jen šílená feministka s opačným směrem do středověku nebo některé true trans, které se bojí toho, že by bez rozdílů mezi muži a ženami sami nebyly ženami. To je však jedno velké cliché. Většina translidí si však nerovné zacházení uvědomuje a snaží se podpořit snahy o zrovnocení vztahů, jedná se jen o ty vážně nemocné s diagnózami duševní poruchy a latentní nevyspělosti.

A do čtvrtice se tradice stávají alibistickým nástrojem, jak krýt násilí na ženách, proti kterému protestují ženy po celém světě jako např. v tradičně katolickém Chile.

Některé tradice a stereotypy by měly být zničeny, protože ničí životy dětem, ženám a odlišným lidem, viz výše. A jestli si někdo myslí, že je tento svět postavený na tradicích a křesťanských zásadách, tak se mýlí. Svět se totiž mnohem rychleji rozvíjí bez nich a církev rozvoj vždycky brzdila. A jaké ve skutečnosti tihle zastánci tradic zastávají hodnoty? Rozhodně takové, které neposkytnou ochranu dětěm, které kvůli válce přišli o rodiče a bydlení a ani svým soukmenovcům čínským křesťanům, jak je všeobecně známo, že Čína věřící zavírá do pracovních táborů a perzekuuje. Ze 78 Čechistán poskytl ochranu pouze 10ti a zbylé hezky česky vyhostí zpátky. To jsou křesťanské hodnoty. Nejhorší je, že tohle všechno podporují i některé duševně nemocné transosoby, za které se samozřejmě stydím a nepatřím mezi ně.

posted under Antihejty
19 komentářů to

“Antihejt – musíme zničit tradice”

 1. On Listopad 29th, 2019 at 15:28 :-/ Says:

  ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=29AG_5_7D8A

  Zde je celkem srozuimitelně vysvětleno, jak se zde ten po staletí panující a udržovaný status quo patriarchát /což je pouze a jen absolutní nadvláda mužů nad celou společností a absolutní kontrola mužů nad celou společností ve všech oblastech/ může být fatální zhoubou vedoucí k zániku pro celou lidskou civilizaci, narozdíl od matriarchátu.
  Kvůli patriarchátu proto trpí v různých částech světa kromě mnoha žen a dětí i trans lidé ale i další LGBT+ lidé. Tito lidé trpí po celém světě ve všech zemích, jen někde více a někde méně.
  I V TOMTO STÁTĚ V ČESKÉ REPUBLICE POD NADVLÁDOU PATRIARCHÁTU /NAVÍC, PRO KATOLICKOU CÍRKEV JE PATRIARCHÁLNÍ USPOŘÁDANÍ SPOLEČNOSTI JE NEODDISKUTOVATELNÝM SVATÝM GRÁLEM/ TRPÍ STÁLE MNOHO ŽEN, DĚTÍ A LGBT+ LIDÍ, A TRANS LIDÉ ZE SEXUÁLNÍCH MENŠIN ZDE TRPÍ NEJVÍCE!

  —————–

 2. On Listopad 30th, 2019 at 20:50 Eliška Liška Says:

  V okamžiku, kdy mi někdo řekne, že si dnešní inženýři neumí poradit se stavbou byť jen malé pyramidy a kdy mi řekne, že Egypťané neznali čísla (24. minuta) – z Egyptské kultury se jako jedny z nejstarších záznamů dochovaly účetní knihy – prostě to nemůžu brát vážně.
  Bez vysvětlení pak dokument jednou větou pouze konstatuje, že Egypt ale začal sklouzávat k patriarchátu – a to mi přijde jako velmi zajímavé, kdyby tam rozvedli, jaké mechanismy k tomu vedly (příčiny, ne následky) a proč se matriarchát jako způsob vlády vlastně neudržel. Možná by právě toto bylo dnes velmi poučné – v situaci, kdy je Evropská unie, tak genderově vyvažovaná, vystavena různým vnějším útokům ze strany zlého zbytku světa, který je stále ještě patriarchální…
  Čili: proč je dneska – dříve tak rozvinutá kultura – podrobena a proč je tam dnes hegemonem konkrétně islám, který ženy ani nepokládá za rovnocenné bytosti?

 3. On Listopad 30th, 2019 at 21:04 Dominika Says:

  Ale on je patriarchální celý svět a díky tomu vznikla společenství, které svého postavení zneužívají k ubližování slabším.

 4. On Prosinec 1st, 2019 at 9:01 Eliška Liška Says:

  Ano, dneska je, ale ta otázka se týkala toho dokumentu, na který odkazovala smajlice.

  Poctivě jsem ten půlhodinový záznam z ČT2 shlédla a tam je opakovaně opěvováno, jak ten matriarchát byl fajn.

  A zlobím se, že tam na konci je odbyto, proč zanikl. Je pouze uvedeno, že zanikl, že společnost začali ovládat Amonovi kněží, ale chybí jádro pudla.

 5. On Prosinec 1st, 2019 at 9:41 Dominika Says:

  Přiznám se, že smajlík to tu občas plní, že ani já nemám čas si na některé věci vytvářet názor.

 6. On Prosinec 1st, 2019 at 16:13 :-/ Says:

  Pro E-Lišku:

  Googlovat, googlovat, googlovat, hledat, hledat, hledat zdroje, hledat relevantní informace o tom proč tu dnes musíme snášet nepřijatelný k zániku vedoucí patriarchát, svět ve kterém se špatně žije, a proč nám tady agresivně vládne banda silných mužů (alfa samců) proti větší části lidské populace, proti ženám, proti dětem, proti slabým mužům, proti LGBT+ lidem, proti starým lidem, proti mentálně slabým a slabším lidem.

 7. On Prosinec 2nd, 2019 at 10:38 Eliška Liška Says:

  > Svět se totiž mnohem rychleji rozvíjí bez nich a církev rozvoj vždycky brzdila. A jaké ve skutečnosti tihle zastánci tradic zastávají hodnoty?
  > Rozhodně takové, které neposkytnou ochranu dětěm, které kvůli válce přišli o rodiče a bydlení a ani svým soukmenovcům čínským křesťanům, jak je všeobecně známo, že Čína věřící zavírá do pracovních táborů a perzekuuje. Ze 78 Čechistán poskytl ochranu pouze 10ti a zbylé hezky česky vyhostí zpátky.

  Tak to jsem ráda, že ani ty nebudeš volit křesťanské TOP09 či KDU.

  Jenom ale poznámka: právě Šojdrová z KDU chce přijmout „sirotky“.

  Druhá věc ovšem je, že už i na webu Policie ČR se před časem objevil první „16letý, zdánlivé stáří 40“ http://ldvk.cz/xFY . A když si uvědomíme, že existuje „slučování rodin“, takže se ukáže, že sirotci vlastně mají strýčky, kteří by za nimi mohli přijet…

  A že tito lidé – jemně řečeno – nebudou zachraňovat ekonomiku, to už připouští i státní švédská televize https://www.svtplay.se/video/23447398/uppdrag-granskning/uppdrag-granskning-sasong-20-larmet-fran-filipstad (CC titulky v HTML5 se mi přeložily automaticky pomocí pluginu Google Translate)

  Nebudu citovat zdroje, které by mohly být označeny z podstaty za nedůvěryhodné, ale …ty hlášky o zfalšovaných sirotcích, které byly nejdřív uváděny jako strašení obyvatelstva Putinovými weby, se pomalu začínají potvrzovat i z oficiálních míst.

 8. On Prosinec 2nd, 2019 at 12:10 :-/ Says:

  E-lišce

  A kdo může za mizerné a neakceptovatelné příjmy za práci a za mizerné nesnesitelné pracovní podmínky pracujících na většině pracovištích v České republice?
  A kdo může za mizerný a nadále neakceptovatelný stav podmínek pro tranzice trans lidí v tomto státě?
  A kdo může za další neřešené palčivé problémy ostatních lidí v tomto státě?

  🙂 kdo…?

  Až toto bude vyřešeno ve prospěch těch lidí, tak teprve řešme ty vaše neustále předkládané zástupné odpoutávající problémy s migranty, které akorát neustále odvádějí pozornost od těch problémů které se mají řešit a neřeší se tady.

 9. On Prosinec 2nd, 2019 at 16:23 Eliška Liška Says:

  Smajlici:

  ten dokument Švédské televize hezky ukazuje to, co si zřejmě nepřipouštíš: že může být ještě hůř. Nové, ještě hlubší dno.
  Že ty stávající problémy zůstanou, ale navíc se zhorší bezpečnost a prostě dojdou prachy.
  Prostě nestačily.

  Neznáš situaci, že je blbě a bude hůř?

  Tak si udělejme mentální cvičení: tak si to třeba představ tak, že třeba žiješ ve starém oprýskaném nábytku, žereš akorát hovězí ve vlastní šťávě s rohlíkama nebo vločky za 13 Kč/kg s mlíkem, protože na husu na pomerančích a sojové laté s mangem prostě nemáš a najednou ti ještě odejde pračka a vyplaví ti byt a proteče panelákovým stropem až k sousedům a ty nemáš pojistku, tak po tobě chtějí prachy na ruku a nakonec přijdou štěnice a najednou tě sousedi a deratizační firma nutí, abys vyhodila nábytek a koupila si nový a ty na něj prostě nemáš, protože jsi na něj neměla už před tím a po té potopě už vůbec ne a snažíš se našetřit aspoň na novou pračku a na splacení škod sousedům z té povodně a těm se to moc hodí, protože i oni si musejí koupit kvůli štěnicím nový nábytek, takže o to víc na tebe tlačí.

  (Všechno jsem to zažila, ale naštěstí ne v jeden moment.)

  Tak to je, když se z levelu „blbě“ dostaneš na „ještě hůř“.

  A pak začneš přehodnocovat priority.

 10. On Prosinec 2nd, 2019 at 18:20 :-/ Says:

  E-lišce

  Ty máš takový úhel pohledu…

  … a já mám zase jiný úhel pohledu 🙂

  Každá to vidíme a vnímáme odlišně, a mámé odlišný názor na společenské uspořádání a řád, a o priority v systému, v některých bodech se ty zájmy můžou i protínat, ale v mnoha věcech půjde o neshodu a nelze vůbec s žádnou jistotou tvrdit čí priority jsou neodkladné a oprávněnější.

  Bohužel tady jde o soutěživé prosazování vlastních zájmů, o nekončící soupeření o místo na slunci.
  Třeba se shodneme v tomto bodě, že neoliberalismus tak jak tu funguje vytváří stres, sociální fóbie, osamění, deprese, vyloučení, závažná psychická onemocnění, a trhá společnost na kusy.

  Sobeckost, bezohlednost a dravost se zde s neférovostí, nespravedlností a křivdami kloubí.

 11. On Prosinec 2nd, 2019 at 21:12 Eliška Liška Says:

  Smajlici:

  Na tom se (kupodivu) shodneme.

 12. On Prosinec 3rd, 2019 at 17:16 :-/ Says:

  Toto je zhoubný a devastující důsledek po staletí udržovaného patriarchátu pro celou lidskou populaci na planetě: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kdo-vladne-svetu-prevazne-muzi-zname-vek-i-plat-svetovych-elit-83877

  Kdo vládne světu a ovlivňuje životy miliardy lidí na planetě? Převážně starší bílí ženatí mocní muži v počtu několik desítek tisíc.

  Co jsou zač a třeba kolik berou, ukazuje nově zveřejněná studie o globálních špičkách. Zkoumala více než milion osobních údajů těch, kteří dnes sedí na trůnech, v prezidentských křeslech, čelech vlád, ale i sněmovnách, jsou nejvyššími soudci, řídí církve, armády nebo přední světové firmy.

 13. On Prosinec 3rd, 2019 at 20:05 :-/ Says:

  Proč se lidstvo řítí do záhuby?

  Toto je zhoubný a devastující důsledek po staletí udržovaného patriarchátu pro celou lidskou populaci na planetě: https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kdo-vladne-svetu-prevazne-muzi-zname-vek-i-plat-svetovych-elit-83877

  Kdo vládne světu a ovlivňuje životy miliardy lidí na planetě? Převážně starší bílí ženatí mocní muži v počtu několik desítek tisíc můžů.

  Co jsou zač a třeba kolik berou, ukazuje nově zveřejněná studie o globálních špičkách. Zkoumala více než milion osobních údajů těch, kteří dnes sedí na trůnech, v prezidentských křeslech, čelech vlád, ale i sněmovnách, jsou nejvyššími soudci, řídí církve, armády nebo přední světové firmy.

  A i toto je jeden ze zhoubných a ničivých důsledku vládnoucího patriarchátu na planetě:

  Proč se zvyšující se produktivita v pracovním procesu neprojevuje větším množstvím volného času, větší pohodou, větší svobodou, větším blahobytem při menším množství práce?
  Proč se naopak pracovní doba prodlužuje, pracovní vztah je prekérnější, odchod do důchodu se posouvá do vyššího věku a mzdy se snižují, když lze za stále kratší dobu a stále menší námahou vyrábět stále více věci?
  Tato otázka se ale nesmí pokládat. Dotýká se totiž o jedno ze skutečných tabu současného společenského řádu.

  Zisky z racionalizace a automatizace jsou nedotknutelné.
  Lidská důstojnost nedotknutelná není.

 14. On Prosinec 5th, 2019 at 11:49 Eliška Liška Says:

  Na to se dá říct jen jedno: work smart, not hard.

  Osobně přiznávám, že na to prostě nemám. A že jsem ve špatném oboru. Asi bych to měla zkusit v politice.

  Nejen Angela Merkelová, Christine Lagardeová, Annegret Kramp-Karrenbauerová, Ursula von der Leyenová, …ale zejména Anna Grodzká, Danica Roemová, Vladimir Luxuriová, Jennifer Williamsová nechť jsou napříště mými vzory!

 15. On Prosinec 5th, 2019 at 14:40 :-/ Says:

  E-lišce

  I ta pozice sexuální pracovnice je důstojnějším a lepším postem a lepším vzorem pracovních podmínek a odměn za vykonanou práci, nežli jsou všechny ty prekérní hard worky, které akorát traumatizují, mučí a ničí lidi jako v doživotních pracovních lágrech.

 16. On Prosinec 6th, 2019 at 10:03 Eliška Liška Says:

  Pokud jsi tak hezká, že dokážeš sehnat kunčafty…

  I say „Good for you!“

 17. On Prosinec 6th, 2019 at 15:29 :-/ Says:

  E-lišce
  Je nehorázné a nedůstojné kolik času člověk obětuje práci či by měl obětovat, za jakých podmínek a v jakých podmínkách mnoho z nás denně pracuje / musí pracovat / měl by pracovat, a jaké peníze se nám za naši práci nabízejí.
  Che :-/

  „I say „Good for you!“
  Jako tzv. „shemale“ bych kunčafty zcela jistě měla, ale tento stát vše zmařil a maří i nadále, nenechal mě uznat v takovém statusu za ženu.

  Tak hlavní je, že nás ve velkém okrádají oligarchové a lidi je volí, a budou ty oligarchy respektive zločince tady volit i dál, i kdyby tady oligarchové vyvraždili část společnosti, tak těm voličům / zločincům to bude jedno.
  Stejně tak by tito voliči shválili i genocidu na LGBT+ lidech, hlavně že budou mít vlak zadara.

 18. On Prosinec 7th, 2019 at 13:49 Eliška Liška Says:

  Smajlici:

  Pokud by ses – narozdíl ode mě – uživila jako shemale, proč by tě mělo trápit, za koho tě uznává stát?

  Já jsem nikdy tak hezká nebyla. Dokonce jsem k Životopisu musela dodat ještě na vyžádání přídavek „Jak si představuji svůj život v nové roli,“ kde jsem se zapřísahala, že si uvědomuju, že nejsem žádná krasavice, že operací mezi nohama neomládnu a nezkrásním, takže ze mě těžko bude kdy zlatokopka a že i nadále budu muset normálně pracovat, možná dokonce v nějaké podřadnější pozici než dosud.

  Pro mě jako zaměstnance jistého konzervativního oddělení jinak progresivistické instituce, kde jsem přicházela do styku s cizími lidmi, to bylo administrativně mnohem důležitější.
  Ale mladé hezké holky to prostě mají jednodušší.
  Předpokládám, že když bys ty kunčafty měla, tak asi jsi mladá hezká. A k operaci by prostě došlo později…
  Prostě život jako ve filmu Snídaně na Plutu (2005). 😉

 19. On Prosinec 7th, 2019 at 14:53 :-/ Says:

  pro E-lišku

  Stát nemá trans lidi co nutit do chirurgických zákroků /navíc si to stát nehorázně vynucuje dokonce zákonem/, a to jenom proto aby uznával trans lidem identitu až po chirurgickém zákroku. Přitom mít potřebnou úřední/právní identitu je pro fungovaní lidí velmi potřebné a zcela logické, zřejmé a neodpiratelné právo každého člověka, a je to právo a nutná potřeba samozřejmě i trans lidí, bez ohledu zdali chirurgický zákrok na genitáliích podstoupili nebo nepodstoupili.
  Každá ta trans holka / kluk potřebuje pro bezproblémové úřední a právní fungování ve společnosti mít především uznanou identitu jakou potřebuje, to je dneska ta nejdůležitější věc pro důstojnou existenci člověka a jeho ekonomickou existenci, a k chirurgickému zákroku se trans člověk třeba jednou dobere a nebo nedobere, to už je na každém jak to potřebuje a co mu vyhovuje.
  Ta úřední identita to uznání až po chirurgickém zákroku, včetně té šikany a šaškárny s neutrální podobou, tady většině trans lidem akorát škodí a mnoha trans lidem vše jen akorát zhoršuje, komplikuje a trans lidé mají akorát zbytečné peklo.
  Proto tvrdím, že trans lidé jsou kvůli té svévolné neuznávané úřední identitě účelově drženy jako rukojmí státu, kvůli čemuž zde trans lidé různěmožně trpí a jsou mařeny jejich touhy, představy a potřeby, narozdil od cis gender lidí, kteří mají úřední identitu jasně uznanou a nemají s tím vůbec žádné problémy, komplikace a nejsou tímto diskriminováni.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se