Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Antihejt na tradiční rodinu

Listopad17

Vlastně to ani antihejt není, když to někdo před vámi napíše takovým hodně slušným a tolerantním způsobem. Přečetla jsem si článek „Lépe je dvěma než jednomu“ umístěném na denikreferendum.cz od Benjamina Rolla, studenta evangelické teologie UK. Článek se snaží zaujmout postoj k stejnopohlavním svazkům a komplexním způsobem zahrnout veškeré aspekty, kterými si církev v historickém sledu prošla a dospívá k závěru, že vlastně není ani důvod, proč přijetí zákona a stejnopohlavním manželským svazkům z pohledu církve dál bránit. Odkazuje se mimojiné také na dokument, který přijala Českobratrská církev evangelická roku 2005 před třinácti lety. Na církev se zdají tyto názory být velmi osvětové až dokonce v rozporu s tím, co je nám poslední dobou předkládáno ve verzi o tradiční rodině z pohledu církve a celkem mne tento upřímný článek potěšil, že ne všichni věřící mají jednotný postoj k nastíněné problematice až se to zdá být úplně banální, protože tu teď někdo píše, že se přijetím zákona církev jen tak nezhroutí.

Pro informaci Českobratrská evangelická církev patří mezi ty protestantské církve, které zastávají novodobé myšlenky a navazují na dřívější odkazy známých reformátorů katolické církve. To je potřeba si uvědomit, že ač článek Benjamina Rolla je sice osvětový, nejedná se o hlavní proud katolíků, dokonce ani počet věřících se nerovná té největší Římskokatolické církvi. Jenomže položme si otázku: Co bylo dřív? Co nebo kdo byl před tím než církev přijala svobodu kázání a šíření Bible, zbavení se od hmotných statků, trestání hříšníků bez ohledu na postavení? Odpověď je: Jan Hus, reformátor. Co bylo před postoji jako jsou Sola scriptura et fide et gratia? Opět reformátor Martin Luther. Kdo položil základ tolerance? Znovu další reformátor Erasmus Rotterdamský. Ještě do 16století, než přišel další reformátor Jan Luther, žili nejvyšší představitelé církve zhýřilým životem atd. atd. a církev potřebovala trochu změnit.

Jestli v této době, kdy se všeobecně ví, že homosexualita či transsexualita není nemoc, deviace a ani svévole, ale vrozená danost, není žádným překvapením, že se bude dál církev reformovat směrem k myšlence, kterou Benjamin Roll zmínil:

Gayové a lesby mají v církvích své místo a mají být přijímáni do společenství farních sborů jako všichni ostatní.

a také

Láska dvou rovnocenných lidí stejného pohlaví se od lásky heterosexuálních párů neliší. Pokud křesťané přiznávají partnerské lásce hlubší význam, mělo by právě tohle být hlavním argumentem pro uznání homosexuálních vztahů.

a vlastně to z historického hlediska není ani žádná revoluce nebo něco co by popíralo tradiční hodnoty, ale jedná se jen o přímý vývoj tolerance uvnitř církve, která ji občas chybí. Možná je právě tohle, co církev potřebuje a kam by měla směřovat, aby si tu statistiku rozvodovosti vylepšila z těch 50% hetero vs 300 z 2322 homosexuálních za posledních deset let. Jestli je zde církev, která tvrdí, že jí to nijak neovlivňuje, protože s homosexuálními svazky má už několikaletou zkušenost, tak asi všichni jen tak nevymřeme a neohrozí to ani ostatním tradičně založené rodiny typu chlap na gauči a žena v kuchyni a děti možná pomocí IVF někdy v budoucnu.

Pardubická farářka Hana Ducho, která už takhle požehnala několika homosexuálním svazkům na otázku, jestli cítí podporu v církvi odpovídá:

Trochu ano, cítila jsem tu potřebu se o něco opřít, ale pak jsem cítila, že prostě jde o vztah dvou milujících lidí a brala jsem ho jako každý jiný. Z důvodu podpory by to asi existovat mělo, ale není to nezbytně nutné.

Projednání návrhu zákona bylo opět odloženo na prosinec. Můžeme to brát jako takovou malou přípravu na další projednávání o možnostech změny pohlaví bez sterilizací, které následně PSP také čeká. Evropský výbor pro sociální práva došel k závěru, že legislativa ČR v tomto porušuje čl. 11 Charty o lidských právech z roku 1961 a bude potřeba legislativu podle toho upravit. Anotace.

Odpůrci by měli předložit pádné argumenty, proč by homosexuání svazky neměli mít právo na dědění, společný majetek, společný nájem, zastupitelnost druhým apod. a co se týče adopcí dětí partnera, o tom už přeci před dvěma lety rozhodl Ústavní soud, že je to diskriminační,  o tom tedy již nemůže být žádný pochyb.

PS: Nechce se mi moc reagovat na infantilní blog, který pomlouvá ostatní, ale krátce vyvrátím některá stigmata, které transtetky šíří. Transsexualita není v ICD11, zůstala v ní jen dětská a to ještě nezpůsobená duševním nesouladem, ale třeba intersexualitou. ICD již platí a pokud chcete sporovat některé poznatky vycházející z té předchozí, tak můžete a ICD11 je v současnosti ve stavu překladu do jednotlivých jazyků, to že někdo anglicky neumí, není výmluva. S ohledem na duševní nemoci se vůbec necítím být duševně nemocná a netrpím žádnou duševní poruchou, rozhodně o další dg nestojím jen kvůli tomu, abych měla zdarma hormony a vyšetření. Když před vámi stojí Weiss a na tenhle argument nepříčetně řve, že je to dílo posraných aktivistů a vyhrožuje, že tím budou operace hrazené, tak si řeknete, že ryba smrdí od hlavy, že zrovna tenhle na tom nechce nic změnit, i když to některé stigmatizuje. A některé se toho xenofóbně chytaj. Jestli někdo chce mít další sexuální poruchu chování jen kvůli pětistovce za čtvrt roku za doplatek na estrogeny, když je předepíše někdo jiný než endokrinolog, tak nechť ji má, ale mne do toho netahejte. Netahejte mne ani do stigmatu, že translidi jsou duševně nemocní. A naopak myslím, že když tu bude možnost změnit pohlaví na úřadě, bude naopak stát mít větší povinnost zajistit dál i operativní změny, když tak jako všichni podle sexuologické institutu včetně s představitelem Zvěřinou tady nechcete mít ženy s penisy a naopak. Všude, kde se taková změna prosadila k žádnému hrazení nebo komercializaci SRS operací nedošlo. A navíc pojišťovna neproplácí všechno, když je celkový účet za SRS jen něco přes 30tisíc, stejně jako mne stál nos. Pojišťovna za vás neplatí žádné velké sumy a než mít Dg sexuálního úchyla, tak to za to nestojí. Spíš se divím, že někomu další diagnózy vůbec nevadí a jsou za ně rádi.

Ze statistik VZP z roku 2014, kterou pojišťovna poskytla, vydala za 751 translidí 5 700 000,-Kč přičemž 94 bylo hospitalizováno. Počítejte se mnou 3mil 800tis za operace pro 94 lidí a necelé 3tisíce za sexuologa a hormony pro 751lidí. Díky solidárnímu systému se peníze vynaložené na SRS operace a hormony vrátily pojišťovně od 751lidí za 4měsíce a 10dní, většina společnosti nám na ně nepřispívá. Zbytek zas znovu přispívám na nemoci způsobené nesprávným životním stylem. Pojišťovny nemají žádný zájem na tom, aby se zde zpoplatnila SRS nebo se zrušily, je to desinformace.

Na závěr se loučím s infantilní kočkou, která nemá nic společného s tím, co jsem výše napsala. Pápá lálá, jsem žena.

posted under Antihejty
6 komentářů to

“Antihejt na tradiční rodinu”

 1. On Listopad 18th, 2018 at 21:39 Eliška Liška Says:

  1. Kočka je moc hezká, ženo.
  2. Miluju odkazy. Když si čtu ty texty, překvapil mě německý rozsudek, to jsem neznala.
  3. Ve všech podáních se nešťastně mluví o „sterilizaci“ a úplně se zapomíná vzhledem k zavedené FtM praxi na § 29 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanský zákoník „Změna pohlaví člověka nastává chirurgickým zákrokem při současném znemožnění reprodukční funkce a přeměně pohlavních orgánů.“

  Je vidět, že to sepsaly FtM, u kterých se prostě na umělém penisu nikdy netrvalo, takže se na to prostě nemyslelo. Zatímco „uříznutí ptáka“ u MtF se bere jako něco naprosto samozřejmého.
  Aneb obávám se, že tím nedomyšleným požadavkem řešit pouze sterilizaci se dostaneme do stavu, kdy si stejný boj budou muset vybojovat ještě MtF. Feryno, do toho!

 2. On Listopad 18th, 2018 at 22:21 Dominika Says:

  1. Kočka je vyádření cynismu, nikdo ji u mne neviděl, ale stejně se předpokládá, že uvnitř sociální krabice ve tvaru bubliny cynická jsem. A jestli se blýská třpytkama, tak je to jen vyádření mého cynismu vůči infantilnosti na téma kolik žen nesnáší zdrobněliny a různé ťuťu ňuňu, aby si zdrobnělinami dokazovaly svoje ženství. Hodně https://www.vinted.cz/forum/off-topic/793912-jaka-slova-nesnasite
  2. Taky miluju odkazy. Svět jde do zádele a vymře do roka a do dne jen kvůli tomu, že nikdo odkazy nečte a nezjišťuje, co za nimi je, protože svět ovládají ilumináti, kteří jednoho krásného dne omylem zmáčknou to červené tlačítko před sebou. A nejhorší na tom všem bude umřít v nevědomosti, proto čtěte i ty odkazy alespoň zde.
  3. Už to, že je někde podmínka současného znemožnění reprodukční funkce je přeci špatně. U homosexuálů je běžné, že dvě lesby nemají problém sehnat dárce a naopak. Když si takhle po večerech čtu zákony a úmluvy, tak proč než dřív někomu zasahovat do integrity těla nedat jednotlivci možnost volby??? Musíš sama uznat, jako člověk, co ty odkazy čte, že je tohle asi nejlepší řešení a nejde přeci o to, kdo to dřív vymyslel. Jestli kočka nebo FtM

 3. On Listopad 19th, 2018 at 16:09 Eliška Liška Says:

  ad 1: Tedy ty jsi ale musela mít náladu, když jsi to sepisovala…

  ad 3: Souhlasím, že zasahování do integrity těla not good. Jenom doufám, že formulace „sterilizace“ (v „evropských“ dokumentech) vs „přeměna pohlavních orgánů“ (v českém zákonu) nezpůsobí bizarní právní mezistav, při kterém by bylo MtF povoleno si pro změnu pohlaví nechat varlata, ale reverze penisu by zůstala povinná. Přemýšlím, jakému živočichovi by se takové stvoření podobalo…

 4. On Listopad 19th, 2018 at 16:24 Dominika Says:

  to byl cynický žert…náladu jsem měla vytočenou…se divím co lidi z tý kebule dovedou vyplodit.

 5. On Listopad 19th, 2018 at 16:37 :-) Says:

  re: Eliška Liška

  Tak největšími, nejstrašnějšími, nehrozivějšími, nejnebezpěčnějšími deviantními stvůrami a děsivými bytostmi, a zároveň noční můrou sexuologů a majoritní většiny, jsou samozřejmy >>> transky MTF << MtF s ptákem ( pinďourem, penisem), navíc s ženskými mammy, andělskými křídly a kozlí hlavou s rohama.
  https://i.pinimg.com/originals/bc/5e/d7/bc5ed7bcec8c83418e5d8ad9fb619a87.jpg
  A takovíto „ďáblové“ NESMÍ podle nich za žádnou cenu ve společnosti existovat, TI NEMAJÍ PRÁVO NA ŽIVOT!
  A proto se jim musejí řezat alespoň ty penisy!!!
  Lidé jsou zkrátka děsní BARBAŘI… 🙁

  Tak snad ti to jako vysvětlení postačuje.

 6. On Listopad 20th, 2018 at 12:11 :-) Says:

  Toto je ta nejpravděpodobnější diagnóza „transtetek“ na blogu : „Srdce na dlani a úsměv ve tváři“
  https://img.blisty.cz/img/-12411.jpg?id=-12411&size=450&mg=0

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se