Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Antihejt – trestný deadnaming

Únor12

Médii prolétla zpráva, kde byla chudinka Kate Scotow z GB, mimochodem matka autistického dítěte a batolete, zatčena na sedm hodin za to, že se dopustila harašení a kyberšikany vůči transgender ženě na internetu. Některá média jako jsou tn.cz, idnes.cz, lidovky.cz to pojali tak, že jen pouze za deadnaming vám hrozí vězení, aby ve svých čtenářích jednoduchého smýšlení vyvolali obavy, že nad nimi se stahují Orwellovská mračna a je třeba je všechny nahnat někam ke skále a začít tlačit. Místo hejtaření by asi měla jít raději uklízet sníh, AB epic.

Podívala jsem se tedy na Twitter Stephanie Hayden, která měla být chováním Kate Scotow obtěžována a z vyjádření tak nějak vyplývá, že jenom za ten deadnaming to nebylo a že Kate Scotow jako stalkerka o ní šířila ještě některé další citlivé informace.

Jít a podívat se na ten její Twitter, abych si udělala obrázek i z druhé strany, mi trvalo pouhé 2 minuty. Věřím tomu, že pro některá média je lepší, když to bude trochu paraziticky skandálnější na úkor těch druhých, transgenderů.

Pamatujete se na pámbíčkářského pošahance Joshuu Sutcliffa? To byl úplně stejný beznadějný případ jako je Kate Scotow. O něm také některá média psala jako o oběti genderového šílenství. Já o něm ve svých antihejtech napsala toto:

Jushua Sutcliffe je britský učitel, tedy byl. Je také evangelickým farářem a na škole, kde vyučoval založil školní klub Bible. Ten byl však školou zakázán kvůli homofóbním názorům ohledně svazků mezi muži a ženami na popud studentů. Poté si zasedl na transgender chlapce, kterého častěji trestal oproti jiným studentům a kvůli tomu si na něj stěžovala jeho rodina. Škole tak s pánbíčkářem, který si ve škole prosazoval svou nauku jiným způsobem než měl a míchal náboženství do hodin matematiky, došla trpělivost a zakázala mu učit. Svého transgender studenta jako křesťan kromě častějšího trestání také často úmyslně misgenderoval v domění, že tím neporušuje žádnou z jeho svobod navzdory školnímu řádu. Misgenderování se nevyhýbal ani v pořadu dobrého rána, kde ho několikrát opravovali moderátoři.

posted under Antihejty
5 komentářů to

“Antihejt – trestný deadnaming”

 1. On Únor 12th, 2019 at 16:07 :-) Says:

  Ragnarök již brzy nastane.

  Zatím se poute neví zdali bude Ragnarök fatální pro menšiny, nebo pro majoritu a nebo pro všechny, joko že …and justice for all.

 2. On Únor 12th, 2019 at 16:28 :-) Says:

  Do lidí se v tomto státě, od převratu v roce 89 do dnešních dní, neustále více či méně všemožně „bombarduje“ homofobie, transfobie, a odpor k jakýmkoliv menšinám / TRANSGENDER LIDEM. Jako by to bylo hlavní politické téma v boji o politickou moc.
  Potom se však nelze divit, jak trans* problematiku „majorita“ již 30 let přijímá a jak se k trans* lidem staví a chová.
  A to se šířilo/šíří permanentně i od, řeklo by se, vzdělaných lidí – autorit, permanetně nejvíce z médií /MÉDIA JSOU PRO TRANS* LIDI NEJAGRESIVNĚJŠÍ FORMOU RAKOVINY/, z církve, i ze státních institucí, viz co nyní předvádějí sexuologové, ale také bohužel i někteří homofobní / transfobní trans* lidé.

 3. On Únor 12th, 2019 at 17:25 Dominika Says:

  prosím tenhle blog není dělaný na flameware, koleduješ si kvůli tomu znovu o ban.

 4. On Únor 12th, 2019 at 17:53 :-) Says:

  mě už je vše zcela jedno

 5. On Únor 12th, 2019 at 18:07 Dominika Says:

  nezakazuji ti komentovat, ale trochu to tu šetři v tom svém nespokojení.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se