Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Antihejt Triple T a vícženy

Říjen1

Triple T je takový nešvar, který se vyskytuje pouze v transprostředí. Zkratka TTT znamená Trannier Than Thou, jsem víc transka nebo jsem vícžena. Tímto antihejtem chci reagovat na pomluvy na infantilním blogu a uvést některé věci tak, jak se mají. Nicméně i tento patří mezi ty blogy, které zde blokuji kvůli pomluvám a urážkám a není možné z nich přecházet sem.

tripleT

Aniž bych reagovala na některý komentář fejkové královny na infantilním blogu, kde mi už dlouhou dobu autorka maže komentáře(já ji žádný nesmazala), nebo sama od sebe psala fejkové královně maily, ona mne kontaktovala 23září po mailu, ve kterém mne začala osočovat z toho, že se srovnává se mnou, že jsem provokující troll a že navíc po jejích pomluvách mám poznat jaké to je, když o mne píše někde(nevím kde). Aniž bych cokoliv v tu dobu napsala a reagovala.

Protože jsem ten komentář vzala jako provokaci, odepsala jsem tomu pošukovi: „to víš že jo pošahanče“…a že mi nesahá ani po kotníky. Přeci jen tento blog se nedá srovnávat s některýma na blog.cz Nechtěla jsem se s ní bavit, ale pak následovalo opět několik emailů, že jsem travestita, že jsem začínala jako TVčko, že se mlátím s chlapama apod. A taky neapomněla poznamenat:

„i tu pipinu mám lepší ty povýšenče:-D a jak ses mi pošklebovala chudinko.:-D“

následovaly maily s urážkama do idiotů, že mám IQ houpacího koně a že mne bude žalovat a že má chlapa, co je dvacet let ženatý a má dvě děti a že by chtěla vidět mého. No co na to napsat jiného než že dvacet let ženatý transkomil je dobrá partie pro ni? A jestli mne chce žalovat, tak ať si poslouží, že se jí nebojím. Pojmenování vícžena narozdíl od tripleT jsem začala používat poté, co právě fejková královna v jedné diskuzi napsala, že je víc ženou než jsem já.

Jestli si myslíte některá, že máte pipku lepší než já, přičemž jste tu mou neviděly, tak vám vzkazuju nic než: To víte, že máte lepší pipku než já, vy „vícženy“. Ještě byste si je mohly poměřovat, jako to dělají kluci s pindíky.

Rozdíl mezi transkomilem a přítelem transsexuálního člověka je ten, že transkomil je s váma jen kvůli tomu, že tam dole máte něco navíc a ne kvůli tomu, co máte uvnitř(srdce) případně v hlavě. Po operaci se s vámi jistojistě rozejde. Každý ale svého štěstí strůjcem, jenomže zmíněná fejková královna psala zrovna ódy na transkomily a chlubit se přítelem, který má mimo manželství v zálibě úlety s transkama bych asi nedělala mít takového. Nebylo to myšleno jako urážka těch holek, co mají nějakého přítele. Opět to na infantilním blogu přitáhly za vlasy, aby mohly pomlouvat. No co čekat, když tam pomlouvají a opovrhují i ty, co chodí na pride, považují je za exoty a pak se samy např. fotí na fetish večírcích.

Také jsem zaznamenala, že se zrovna ony na infantilním blogu nazývají „pravé trans“  a některé podle nich nejsou právě těmi pravými trans. Co napsat na tento postoj k společné transsexualitě?

„Já mezi vás pravé trans nepatřím a nechci patřit. Nepotřebuju vaší pozvánku do klubu pravých transek ani žádnou vaší průkazku, kterou byste mi za nějaký prohřešek, např. že se účastním pride a nenavštěvuju fetish kluby, roztrhaly.“

Víc tam ani číst nechci, hlavně nechci sledovat kvůli pomluvám blogy, které svým obsahem nestojí za nic. Já jsem celkem spokojený člověk s operací. Dokonce se vylučuje i to, že bych byla travestitní fetišista narozdíl od některých, co vyšly z pralesa a myslí si, že pobraly veškerou moudrost, co internet poskytuje a přitom neumí napsat předmět u emailu. Poté, co mi pár holek napsalo do mailu, že zrovna tahle osoba uvádí, že Vřeský provádí 18centimetrové pipky a co je na tom vlastně pravdy, jsem i napsala popis, jak se při druhé operaci nastřihuje neovagína zespodu, aby se dostalo přirozeného vstupu do vagíny, kvůli tomu, že inverzí je vstup nepřirozený a více zepředu. Můžete tomu říkat kosmetická úprava nebo jak chcete, ale o to co se nastřihne o to se zkrátka zkrátí invertovaná kůže, roztáhnout lze následnou dilatací. Že se to některým vícženám před operací nemusí líbit, protože chtějí slyšet, že tu vagínu budou mít jak vrata do stodoly, s tím nic neudělám.

Jenom jsem tím pobavila pár lidí, když jsem se svěřila a řekla svojí drahé polovičce, že mne pár trans pomlouvá na těchto blozích. Říká, že takové blogy píšou malé děti na základce. Vím, že jejich autorky jsou zamindrákované depkařky, ale zrovna moje drahá polovička mi tím naopak náladu ještě víc zlepšila hláškou: „Mne se tvoje pipka líbí.“

posted under Antihejty

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se