Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Antihejt VI. – Není mi to Putna

Únor10

a válka sexuologů

Je zajímavé, že stát při zavádění nových zákonů se řídí ve smyslu, když o něčem nevím a zametu to pod koberec, pak to není nezákonné. Zákonodárci dokonce povýšili na to, co není zákázáno, to je dovoleno a co není dovoleno, na to máme prezidenta apod. Transsexualita dle věčně opilého prezidenta je však již trestný čin. Dnešní trend mi připomíná trochu ruské oligarchy. Sporťáci si tak mohou chodit na jmenování v teplákovkách a ignorovat standardy slušného chování, což mi nemálo připomíná kasíno, kde jsem po škole pracovala jako krupiérka. Přišel vám tam rusák v té nejlacinější šusťákovce v křiklavých barvách, pod ní měl revolver, aby si dokázal jak je neohrozitelnej a trapnej zároveň, a pistoli samozřejmě musel odložit u vchodu. A když se vrátí zpět do Ruska, tak se tam samozřejmě připojí k většině xenofóbů, jakými Rusáci stejně jsou. Je jedno, že se vožralí pak motaj po silnicích(viz můj antihejt na zákaz řízení transgenderům) a celý svět se jim na youtube směje, je jedno že jsou absolutně bez vkusu, za čož se jim samozřejmě také celý svět směje a tím si vysloužili několik přirovnání(Moje oblíbené od Osmaniho Lafitty: To není Bond girl, ale ruská teroristka) a někteří si navíc dokazují, jak pro budování toho pseudostátu jsou vůči některým absolutně bez špetky citu a pochopení. To není prezident, ten se tu jen tak přimotal a dopotácel. Transsexualita je nezákoná, zakážeme jim řidičáky, dáme je do vězení za sebepoškozování, stačí pak jen xenofóbně vyřvávat a vymýšlet všelijaké zákazy. A zrovna tihle burani jsou lidi, kteří dělají stát státem. Zákon nezákon, pořád si musí někdo něco dokazovat a když něco nechápu, tak si taky pořád musím něco dokazovat, jak jsem alespoň nad věcí, byť v podroušeném stavu. Ať jsem Zeman, Clarkson nebo třeba Klaus.

zdroj novinky.cz

zdroj novinky.cz

Jenomže když něco nevím a nerozumím tomu, tak proč bych se ztrapňovala? Evidentně Zeman o transsexualitě ví kuloví. Může být rád, že po alkoholových orgiích strávených nad Becherovkou konečně pochopil sexuální orientaci gayů a na gender dysphorii bohužel už chyběl nebo spal, jak říká můj trenér: „Psychologie byla na vejšce jediná, kde jsem nespal.“ Já si dělám řidičák a také vím o autech kuloví. Jsem ráda, když mi někdo konečně vysvětlil, kam se leje olej. Přišel instruktor a ptá se: „Jak to s váma vypadá? Jste alespoň trochu technický tip nebo jako většina ženských?“ „Nevím vůbec nic.“ Odpovídám mu. Ale mám takový sebevědomí, že bych se Clarksonovi mohla plést do řemesla. Není to nic složitého. Stačí říct, že je to člověk bez vkusu, když kritizuje veterány a že narozdíl od něj jsou lidi, kteří si auto opravit dovedou, včetně mé biologické kamarádky a ta jim taky rozumí. Byla bych nad věcí, protože by to byla pravda, ale hlavně by jinak koukal, kde se najednou vzalo tolik lidí, kteří s genderem mají byť jen malý nesoulad a nemusí být přímo vyloženě transgendeři. Pokaždé bych nějakou vtipnou hlášku našla. Jenomže proč se ztrapňovat? Byla by otázka času, kdy by všichni stejně zjistili, že zrovna v autech jsem mimo, neznám značky aut, ty obrázky mi nic neříkaj, nevím kde je motor apod. A politika pro mne není těžší než mít za koníček auta. Pro lidi, kteří v tom lítaj po uši a problematice rozumí, bych byla po chvilce jen směšná hromádka hlásající jednu hloupost za druhou. Stejně tak v souvislosti s jiným ex prezidentem, po němž a jeho vědeckých pracech dnes po letech již neštěkne ani pes a snad každý chápe, že ke globálnímu oteplování a změně klimatu dochází. Jenomže byl taky za idiota alespoň u lidí, kteří vztah k přírodě a alespoň trochu zodpovědný přístup mají. O to víc směšněji s postupem času působí, když zjistíte, že i osmileté dítě má k přírodě větší vztah než někdo, kdo k tomu nebyl v komunismu vychován. Bude asi trvat, než se svět lidí se zastaralými názory zbaví a ti samí lidé, kteří se snažili transsexuální lidi léčit nebo měli podobné názory jsou povětšinou ročníky pana prezidenta. A tak minimálně tři tito pánové patří do kategorie těch smutných rádoby-bavičů vydávající jednu hloupost za druhou. Ještě možná chyběla hláška, že by stálo za to všechny pachatele trestných činů postřílet samopalem nebo všem také zakázat řidičáky po vzoru Ruska. Cynismus z mé strany.

skenování0001

Toto napsala sama od sebe jako vzkaz moje dcera té hloupé ženské, která neví, jak má chránit přírodu a háže z okna bordel. Evidentně jí to prý nikdo neučil a taky ví kuloví.

Když jsem laik a svou nevědomost přehlížím, budu dělat jedno faux-pas za druhým, to je zkrátka nepopiratelný fakt. Když něčemu nerozumím, nechodím s tím na veřejnost, protože melu nesmysly. Není nic horšího, než být v očích druhých za idiota. Možná to byl také jen chabý pokus na americké politiky, kteří v těch letošních volbách oslovili také i transgendery a LGB. Tak tohle se mu teda nepovedlo. A pokud to byl jen pouhý pokus o upřímnost, pak míra upřímnosti exponenciálně roste s vypitým alkoholem. Faux-pas často dělají i vědci a původně jsem chtěla přínést zprávu o pokrocích v boji s reparativní konverzní terapii. Když si vezmu, že je ten boj s některými idioty obzvláště obtížnej, tak ono se to sem pod antihejt docela hodí.

transgendertherapy

Chtěla jsem psát o kanadském psychologovi Dr. Kenneth Zuckerovi. Ten také patří mezi ty rádoby vědce, kterým jde i přes kontroverzi k uznání od většiny. Velmi mi připomíná toho Klause, kterému se jeho neustálé opakování svých názorů nepovedlo prosadit, ale zarytě a neustále tvrdil, že si s civilizací poradí příroda sama a zkrátka se lidé při zvedající se hladině oceánů z přímořských oblastí odstěhují jinam. Vyřešeno a ono se to nějak podá, říkat nesmysly. Přesto tento psycholog je často zmiňovaný ve vědecké společnosti v odborné literatuře o gendrové dysphorii a je redaktorem Archives of sexual behavior. Ale to byl John Money vlastně taky. 65 letý Zucker působí na Torontském Centre for Addiction and Mental Health (CAMH) pod správou Child Youth and Family Gender Identity Clinic (GIC). Vedl skupinu, která vytvořila DSM5 kritéria a kupodivu pomáhal psát nejnovější standardy WPATH. Je zastánce reparativní konverzní terapie a patří mezi psychology, kteří mezi sebou doslova vyvolali v létě loňského roku gender dysphoria válku. Asi podobnou té klimatické se stejnou vervou a přesvědčením.

kenneth-zucker-gender-identity

Zastávají názor, že pomocí profesního přístupu je možné transgenderům vštěpit, že obzvláště děti se mohou cítit příjemně ve svém vlastním těle daném jim od narození, že v tak nízkém věku mohou být tvární a nakonec se gender dysphorie vyřeší sama. Po vlastním přijetí se transgender lidé později identifikují jako bisexuálové nebo gayové. A jenom dodám, že pak nás mohou léčit znova z té homosexuality. Tyto teorie vedly k tomu, že celá reparativní konverzní terapie byla zakázána v USA i Kanadě a po výsledcích přezkumného týmu Dr. Kenneth Zucker byl z GIC vyhozen a klinika CAMH uzavřena. Hurá, radovali se mnozí transgendeři po světě. Už to není takové, jako si myslí i náš prezident Zeman, že přizpůsobení těla genderové identitě není druhem sebepoškozování nebo jen pouhý rozmar, rozhodně se to nedá předělat podle vašich xenofóbních názorů. Silně nábožensky založená reparativní terapie měla také na svědomí smrt mnoha dětí, kteří neunesli přístup psychologů a raději spáchali sebevraždu. Což je také důvod, že pan prezident by měl změnit názor.

child-montage3

Jenomže za Zuckera se postavili jeho kolegové. 60-90 procent dětí údajně podle Sexology Today v dospělosti transsexuální nebudou a identifikují se jako LGB. Bývalý lékař GIC Dr. Devita Singh psal dokonce svou disertační práci stylem, že transsexuální děti jsou traumatizovaní, trpí sebepoškozováním a nedostatkem pozornosti, např. když se chlapečkovi narodí sestřička a cítí se zanedbávaný, pak se začne převlékat apod., aby na sebe upozornil. Někdy za to může překvapivě časté koukání na televizi. A takoví tu stále jsou a budou nás léčit. Léčebné metody byly např. takové, že se devítiletého chlapce, který byl po silném traumatickém zážitku ptali na to, co ho sexuálně vzrušuje. Přesto všechno Zucker a jeho kolegové nesouhlasí s kritikou, která v důsledku vedla k zavření jeho kliniky v prosinci 2015. Jenomže to vše ještě nemá šťastný konec. 5. února došlo k přezkumu uzavření CAMH a stále se ozývají hlasy některých rodičů, kteří své děti chtěli vyléčit z transsexuality a pracovníci CAMH obviňují některé transgender aktivisty a odpůrce z urážení a pomluv. Zlehčují problematiku nenávistného chování ze strany zaměstnanců, že ne všichni se chovají špatně a že např. děti s Zuckerem většinou nepřišli do kontaktu. Naštvaní lékaři, zastánci reparativní konverzní terapie a silně založená náboženská komunita rozpoutává válku a připravují se na odvetu o znovuotevření kliniky. Platí na ně jedině kalašnikov.

PS: Nadměrným pitím alkoholu sebepoškozujete játra, ledviny a ničíte si mozek. Stanou se z vás vysavači českého zdravotnictví.

posted under Antihejty
4 komentáře to

“Antihejt VI. – Není mi to Putna”

 1. On Únor 10th, 2016 at 13:20 Šárka Says:

  První transgender soudce v Kanadě.

  http://www.lefigaro.fr/flash-actu/2015/12/19/97001-20151219FILWWW00157–un-premier-juge-transgenre-au-canada.php

  To bych Zemanovi omlátila o palici, to jak jsou transsexálové za své „sebepoškozování“ trestně zodpovědní.

  …utíkáme z Ruska na ZÁPAD

 2. On Únor 10th, 2016 at 13:31 Dominika Says:

  ne jen Kael McKenzie, ale i https://en.wikipedia.org/wiki/Phyllis_Frye https://en.wikipedia.org/wiki/Victoria_Kolakowski a nyní i http://www.dailymail.co.uk/news/article-3435412/All-rise-UK-s-transgender-judge.html

 3. On Únor 10th, 2016 at 19:15 Šárka Says:

  Tohle také nemá chybu, a navíc s bonusem výživné nenávistné diskuze vůči homosexuálům a transsexuálům…

  http://www.novinky.cz/domaci/394384-homosexualita-je-nemoc-i-to-rikaji-studentum-nekteri-ucitele.html

  Česká zvrácenost nevědomosti a neochota chápat druhé.

  Někdy si myslím že celý český národ by měl vymřít, protože české geny jsou pěkně zasmrádlé a nakažené xenofobií a k pokroku lidstva rozhodně nepřispějí.

 4. On Únor 12th, 2016 at 17:07 Šárka Says:

  Vyjádření organizace Transparent:

  Tranzice není sebepoškozování, pane prezidente!

  http://www.transparentprague.cz/novinky/2016/2/10/tranzice-nen-sebepokozovn-pane-prezidente

  Tolik nesmyslů co ze sebe sype náš český prezident, tím se stává jen tajtrdlíkem na Pražském hradě, kterého rozumně přemýšlející lidé už nemohou brát vůbec vážně.
  Přesto může být nebezpečný, protože má rozhodující pravomoce.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se