Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Boky jako skříň

Únor15

I to je realita. Korejští plastičtí chirurgové patří poslední léta k těm nejvíc top chirurgům na světě a nyní přichází s implantáty vytvořené 3D tiskárnou podle modelu kostry pánve jedince, jež je chce zvětšit. Odlitek pak slouží k vytvoření titanových implantátů, který se našroubují na iliakální hřeben kyčelní kosti.

Doktor a profesor Daniel Yougun Won, který přišel s touto metodou zatím uvádí, že implantáty jsou ve fázi experimentu, který však již získal povolení pro klinické použití a také je již hotová revize pro chirurgické použití. Oficiálně zahájí první operace v březnu příští měsíc, avšak nyní má již mnoho prvních čekatelek. Dle slov Wua je pro něj nejvhodnější klientka transsexuální pacientka, která touží mít plně ženskou postavu. Výsledek by měl být podle modelu takovýto.

Vnořit implantáty a zašrobouvat je ke kosti trvá méně než jednu hodinu v celkové anestezii, přičemž nejvíce rizikové je naříznutí kůže v místě protkané nervovými spojeními. Rekonvalescence následně trvá pouhý jeden týden. Zákrok stojí 4.500dolarů za implantáty a 10.000dolarů za nemocniční náklady. Ve výsledku čekají pacientku boky jako skříň ve tvaru přesýpacích hodin tvrdí portál koreabiomed.com.

Implantáty mají býl ještě lepší a hlavně stálejší náhradou za metodu přemístění tukové tkáně.

9 komentářů to

“Boky jako skříň”

 1. On Únor 16th, 2018 at 2:35 Šárka Says:

  TI TRANSSEXUÁLOVÉ, aby se kvůli genderovým stereotypům nechali řezat a mrzačit hlava nehlava do konce života, aby náhodou nevypadali moc transsexuálně a tu většinovou společnost to nepohoršovalo, případně aby se nehnusuli sami sobě.

  Jaký je rozdíl mezi chirurgicky vylepšenou ořezanou a implantovanou transsexuální ženou, defakto karikaturou > „falešnou/umělou“ ženou, a nějakým tím kyborgem?

  Co udělá transsexuálovi největší radost v životě?
  Když se narodí do správného těla! 🙂

 2. On Únor 16th, 2018 at 6:42 Dominika Says:

  Do sebe se nechá řezat hodně žen, se zkus někdy podívat do čekárny nějakého plastického chirurga, jaká je tam vžycky fronta. Na bocích není nic špatného, pokud na to člověk má a chce to, tak proč ne. Jenom se prodlouží pánev a zřejmě se i kolem lépe usazují tuky.

 3. On Únor 16th, 2018 at 14:03 Šárka Says:

  Pokud má člověk trpět bolesti a spoléhat na nejisté výsledky a všemožně komplikace a ještě za to platit, je lepší nechat si tělo tak jak je a prohlásit se za ženu, jednoduše a hotovo.
  Proč má transsexualni člověk neustále brát ohledy na konzervativní společnost prolezlou zhoubnymi dogmaty a stereotypy?

  Za zničené poškozené tělo ti nikdo nic nedá, a nikdo nikdy to neocení!

 4. On Únor 16th, 2018 at 19:16 Dominika Says:

  Společnost je sice prolezlá zhoubnými dogmaty a stereotypy, ale na operaci se štítnou chrupavkou a s nosem jsem rozhodně nebyla kvůli někomu jinému, ale kvůli sobě. Mít 15tis dolarů navíc, tak ty boky taky zvážím. Nevidím v tom nic špatného pokud to ten člověk chce postoupit.

 5. On Únor 17th, 2018 at 21:47 Šárka Says:

  ok,

  já jen, mluvím za sebe, že bych už řezníkům pod kudlu nikdy nevlezla, bez záruky na 100 procent povedený bezproblémový výsledek,

  spoléhat se, že to možná skončí OK a možná taky fatálně, to mě přijde ubohé a zvrhlé, z toho už jsem se probudila, a prostě řezníky bez 100 procentní záruky už ne, už NIKDY!

  k tomu všemu, člověk se nechá, i když dobrovolně, kuchat (genitál/obličej, prsa a jiné), a v případě nepodarku nic…………..

  …. žádné odškodnění, žádná omluva, žádná pomoc, vůbec nic, jen mlčení, ignorace a absolutní bezmoc

 6. On Únor 21st, 2018 at 5:25 Erin Says:

  Sarka stopercentnu zaruku ti neda nik a uz vobec nie lekar . Kazde telo reaguje inak na rovnaku operaciu. inak sa hoja jazvy inak anesteza atd 100% zaruka je nerealna.

 7. On Únor 22nd, 2018 at 2:10 Šárka Says:

  Erin:
  jsem taková, že beru buď jistých 100 procent nebo nic, nic mezi tím, a tak to u mě funguje, tak to cítím, tak žiju, taková zkátka jsem

 8. On Únor 23rd, 2018 at 21:15 Erin Says:

  Sarka je to tvoje rozhodnutie a postoj. Neda sa na 100%, neakceptujes riziko, nejdes. Nechces nemusis, v zivote nic nie je 100%.
  Ty to chces, rozhodla si sa , OK.
  Aj obycajne meranie ma odchylku , viac ci menej zavisi od presnosti .

 9. On Únor 23rd, 2018 at 21:19 Erin Says:

  a k clanku: mat naozaj vela financii myslim ze by som vyuzila aj tuto op, po niektorych dalsich skraslujucich / upravujucich. preco nie ked mozem mat krajsiu tvar, telo a mala by som na to peniaze.
  Ktora zena sa nechce citit lepsie, atraktivnejsie ? Pre TS je to otazka aj „zapadnutia“ do binarneho sveta.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se