Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Bude léto a všem se plaší hormony

Duben10

Kamarád v autě mi říká, že mu odháním zákazníky a neposlouchají ho, když jim něco vysvětluje, že mi asi zakáže za ním chodit. „Jakto?“ ptám se ho. „No, nesmíš lézt na štafle v sukni. Ti chlapi jsou pak jako blbý. Říkám mu: Emile…Emile!…Emile!!!“ „Co?“ dostane odpověď. „Já se jen tak zasnil.“ dodává. „Jo ty ses jen tak zasnil. Vím kam čumíš.“ Sprdl ho kamarád. Abych to objasnila, tak jsem se potřebovala dostat jen ke kouzelné krabičce se schůdky nad regály a nijak po výškách jsem ani nelezla. Jenomže v hloubi duše najednou cosi ničí zbytky toho, co tam kdysi bylo. To je pak pocit Tazyho, toho tazmánského čerta, který když mu je dobře, tak se roztočí a teď má zkrátka toho prostoru uvnitř mé duše víc a víc, kde může najednou řádit. „A to jsem si vzala ještě podpatky, to by koukal, kdybych na ty schůdky lezla v podpatkách.“ Potěšeně reaguji. Je krásně a do práce si beru na přezutí lodičky, a tak je střídám s pohodlnýma botama. Jen tak mimochodem, noha se mi zmenšila z původních 42 na 39.

„A taky nesmíš vyndavat kabely, když máš na sobě tílko.“ pokračoval. To už jsem tak trochu nechápala. Prsa přeci nějak neukazuju, taková provokativní snad nejsem…vzala jsem si pěkný top, na mne trochu oversize, který odhaluje jedno rameno, ale to není nic necudného, myslím si. „Jenomže ten zákazník, co stál u Pepy, tak mu to musel zopakovat čtyřikrát, že k tobě nemůže jít, protože tam nejdou platební terminály. A až pak to pochopil, že tam nepůjde.“

A to mne pak ještě kamarád na tréninku plácl přes zadek se slovy: „Nevadí ti to?“

snoopy

Tak si říkám, když se po práci nahřívám na sluníčku, že to je všechno jen právě kvůli tomu sluníčku, že se všem začínají plašit hormony po té chmurné zimě a někteří se toho nemohli tak dočkat, že když se teď trochu u toho zírání zaseknou, tak je to snad i omluvitelný.

posted under Můj RLT - život
5 komentářů to

“Bude léto a všem se plaší hormony”

 1. On Srpen 23rd, 2017 at 6:25 Alex Says:

  Jak je možné, že se ti zmenšila noha?:O To mají hormony vliv i na toto?

 2. On Srpen 23rd, 2017 at 9:17 Dominika Says:

  Ahoj,hormony ne, ale spis kdyz nosis lodicky, tak se ti tim noha trochu zdeformuje a zmensi podle nich. 😉

 3. On Září 4th, 2017 at 10:32 Alex Says:

  Oh, a jak to probíhalo? Myslím, kupovala sis prostě o kousek menší a nechávala si nohu zvyknout nebo sis koupila lodičky na svou velikost a ta noha se nějak sama komprimovala? Děkuju…:)

 4. On Září 4th, 2017 at 14:04 Dominika Says:

  Lodičky si nemůžeš koupit o číslo/půl čísla větší, protože by ti padaly a tak se tím nošením noha trochu zmenší. Ze 42 na 39 je to asi jeden a půl centimetru a to není moc. Jinak máte pěkný a čitelný blog.

 5. On Září 4th, 2017 at 21:29 Alex Says:

  Děkuju za tip 🙂 A za pochvalu 🙂

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se