Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Být sexy, když nemusíte

Březen29

To jsem vám byla minulý týden po roce pařit v jednom klubu v Plzni. Předem říkám, že na to nejsem vůbec zvyklá a teď ještě do toho již třetím rokem užívám hormony, tak i ten alkohol špatně snáším. No co vám budu povídat, dala jsem si dvě skleničky vína, frťana melounové vodky a pak třetí skleničku vína jsem už ani nedopila. Navíc jsem zvyklá chodit v devět hodin večer spát s heslem, že po deváté už stejně všichni slušní lidi spí. Tak jsem na ten večer byla připravována už minimálně měsíc dopředu. „Zlato…ve středu jdeme pařit, vydržíš to?“ Slyšela jsem každou chvilku minimálně celý měsíc před tím. Avšak večer to byl s mou drahou polovičkou moc hezký, to musím říct. Ale proč vám to vůbec píšu?

Došlo i na mne. Ještě než jsem vyrazila, sedla jsem si ke stolu a začala se líčit. A po hodinové „umělecké“ práci jsem už jen slyšela. „A když jedeš za mnou, tak se tak ani nenalíčíš a když si jdeme jenom někam sednout(jo kdyby jen sednout, bylo mi ráno hrozně blbě, že jsem nemohla ani vstát), tak se teď upravuješ jako kdybys tam chtěla někoho sbalit.“ Zkrátka takové to vyčítání, které zažila nejedna žena. Já na to však odpověděla vyhýbavě: „Ale vždyť to všechno dělám stejně jen kvůli tobě, abych ti nedělala ostudu. Vždyť přeci chceš, abych byla trochu víc sexy.“ Ať říkáte co říkáte, tohle jen buď zmírníte, ale nikdy ne úplně nevysvětlíte. Zkrátka to ten druhý není schopen pochopit, proč ženy ve vztahu chtějí vypadat sexy, když ani vlastně nemusí, protože už někoho vlastně mají. No připadala jsem si, jako bych si najednou holila nohy jen ke kolenům a svou drahou polovičku v tomhle odbývala.

No nic, přešla jsem to tím, že jsem nedráždila kobru bosou nohou a doufala, že to nějak vyšumí. Jestli si myslíte, že to vyšumělo, tak vůbec. Znovu ráno jsem to měla na talíři a jelo se na novo. Takže zrovna teď jedu do Plzně, jsem zmalovaná a doufám, že si toho všimne. A jestli mne bude podezírat, že jsem se líčila kvůli někomu jinému, tak já už fakt nevím.

posted under Můj RLT - život
2 komentáře to

“Být sexy, když nemusíte”

  1. On Duben 14th, 2017 at 21:12 Anonym Says:

    Miluji Te <3

  2. On Duben 15th, 2017 at 6:20 Dominika Says:

    já tebe taky…

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se