Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Další násilí na transgender ženách

Duben16

Na vlozích se objevilo další video s obsahem bití transgender ženy z Dallasu. Videonahrávka má být den stará a v tomto případě mělo jít o 200dolarovou pobídku zmlácením 23 leté transgender ženy.

Ve všech případech by mělo dojít k odsouzení těchto útoků. Lidi vzpamatujte se, tohle není normální ani u zvířat!

Že transgender lidé mají patnáctkrát vyšší prevalenci sebevražd než ve srovnání se zbytkem společnosti a třikrát více častěji transgender ženy zažívají násilí než ostatní cis ženy je dáno vaším chováním a vašimi postoji a ne tím, že jsme zkrátka jiní a ani není rozdíl, jestli je násilí pácháno formou jednorázových fyzických ataků či systematického dlouhodobého ponižování.

Vím to, protože jako dítě jsem neustále zažívala podobné cikánské férovky a později jsem zjistila, že cílená šikana od bílých není o nic lepší. To, že jsme jiní, by právě naopak mělo být pro vás plus, což dokazuje tento blog a ne to končit takhle.

Post Edit 23.4.: Jelikož se vyrojily komentáře k tomuto videu, že transgender žena na videu není ani žena jen jakýsi fluid, co si na ženu jen hraje a vlastně si tak za násilí může sama a také další komenty, že si transgendedeři za násilí vůbec všeobecně mohou sami v souvislosti s nedávným napadením transgender ženy Julie v Paříži, když vycházela z metra a chtěla jít přes dav protestujících. V Paříži protestuje každý druhý, je to součást jejich životů a jsou na to zvyklí a narozdíl od čechů, Francouzi respektují i ty, co jsou s něčím nespokojení. A proč by nás vůbec mělo zajímat, co se přeci děje v Paříži nebo v USA? Musím napsat, že ti co nad tím zavírají oči a zlehčují situaci komentáři o tom, že si za to můžeme sami a přitom jde i o další transgender jedince, to vážně nemají v hlavě v pořádku. Naštěstí o pár těchto jedincích vím, že mají další jiné diagnozy než jen nesoulad pohlaví. Ale přeci jen proč by nás mělo zajímat, co se děje jinde?

Protože je to součást našich životů. Můžeme být jako ženy šťastné, že jimi konečně jsme, tak jako např. já, ale přesto to bude součást našich životů(v současné době). Tím že o tom budeme psát a mluvit, tím můžeme upozorňovat na to špatné. Támhle to je šikana, támhle zase fyzické napadení, tady zas diskriminace ve formě odmítání, pořád to jsou negativní věci spojené s odmítáním našich identit. Tyto věci se zkrátka vůči nám dějí a rozhodně na tom nic nezměníme, když budeme:

zmenšovat problémy, rozmělňovat je, zlehčovat je a odvádět pozornost jiným směrem…

Pro ty, co nevěří, že došlo k napadení transgender ženy kvůli 200dolarové pobídce a psali stupidní komentáře na to, že se vlastně ani o transgender ženu nejednalo a že si za to mohla sama, doplňuji další video.

5 komentářů to

“Další násilí na transgender ženách”

 1. On Duben 17th, 2019 at 14:04 :-) Says:

  To, co zde společnost (nazývající se většinová či majoritní a myslící se že nad ní není, že oni jsou tady ti jediný vyvolení s patentem na rozum) předvádí proti různorodým menšinám a odlišným lidem, to je doslova tažení, válka a genocida vedena různými prostředky a způsoby (tvrdými-fyzické násilí i měkými-verbální násilí) proti jakýmkoliv menšinám, ve snaze aby se ty menšiny a odlišní, třeba i násilím (ale klidně i za cenu smrti) přizpůsobily stádu a davové psychóze majoritního stáda, které je propagandou mocných a mocichtivých, neustálou masáží, výplachem mozků, všemožných manipulací, stupidních narativů a přežité zvrácené škodící morálky, udržováno v neustálém strachu o existenci a ve stavu permanentního odporu a nenávisti k menšinám a všemu odlišnému.

 2. On Duben 18th, 2019 at 23:23 :-) Says:

  Násilí páchané na trans ženách, o kterém se dozvíme z médií, bude pouze velmi malé procento z celkového napadání a násilí páchaného na trans ženách.

  ——

  „Neskrývám, že jsem transsexuální dívka,” říká žena, která nechtěla prozradit svou identitu. „A jednou jsem potkala několik mužů. Když zjistili, kdo jsem, tak mě zdrogovali. Upadla jsem do bezvědomí a probudila se někde v horách. Někdo mě praštil do tváře. Byla jsem zmlácena a ponížena. Ostřihali mi vlasy a popálili cigaretami. A pak mě nechali za městem.“

  Kyrgyzské ministerstvo zdravotnictví připouští, že takovéto lidi kyrgyzská společnost stále zatím nepřijímá. „Často se setkávají na veřejnosti s agresí. Jejich rodiny, přátelé, kolegové a příbuzní se k nim obracejí zády. Takže mají sklony k sebevraždám, alkoholu a drogové závislosti. Stávají se z nich vyvrhelové,“ uvedl v rozhovoru pro Rádio Svobodná Evropa zástupce ministerstva.

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/dalsi-svedectvi-o-pronasledovani-transsexualu-zenu-prepadli-zbili-ostrihali-a-odvezli-za-mesto-70263?dop-ab-variant=6&seq-no=3&source=hp

 3. On Duben 19th, 2019 at 23:46 :-) Says:

  Někteří rodiče jsou pro dítě zázrakem 🙂 —>
  https://www.super.cz/632143-charlize-theron-otevrene-o-svem-adoptovanem-diteti-take-jsem-si-myslela-ze-je-to-kluk-ale-neni.html?fbclid=IwAR3P1Vru1qjV24OmVBCRY_zaNg2aFA-1RabGzKIfbXFcKmLc94qrL3rMFuU

  …a někteří rodiče jsou však pro dítě naopak něštěstím 🙁

 4. On Duben 23rd, 2019 at 16:35 :-) Says:

  k post Post Editu z 23.4.

  A právě všem takto zhoubně smýšlejícím trans MtF, které zmenšují problémy transgender žen, zjednodušují problémy transgender žen, rozmělňují problémy transgender žen, zlehčují problémy transgender žen, odvádějí pozornost od problému jiným směrem, všem takovým a takto smýšlejícím MtF, těm bych moc přála, aby dostaly pořádnou sodu a nakládačku od těch kteří nenávídí transgender ženy, a to jenom z důvodu že jsou transgender ženy, že to jde na nich poznat, a nebo že se to o nich ví. Aby tyhle MtF konečně poznaly a hlavně pochopily co to znamená být ve společnosti transgender ženou -> na kterých se pachá šikana, diskriminace, jakékoliv násilí a napadání fyzické i verbální jenom z důvodu a z principu odlišnosti !

  Jakékoliv nasilí páchané na transgender ženách je zločin, a lze to přirovnat k honu na čarodějnice.

 5. On Duben 25th, 2019 at 12:20 :-) Says:

  Odpor, averze, odmítání, negativní postoj části české společnosti –> to je ve skutečnosti jakýmsi druhem násilí páchaném na transgender ženách.
  A v takovéto vypjaté atmosféře ve společnosti, to se opravdu některým transgender ženám velmi nesnadno žije a cítí se oprávněně méněcenými.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se