Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Debata u Dany Morávkové

Květen29

Terka sdílela pěkné povídací video u Dany Morávkové. Přestože to mohlo být ještě trochu více na osvětovější a odbornější úrovni, je to cíleno spíše na čtenáře novinky.cz a bulváru „pro nezasvěcené“. Sdílím to však zde z jednoho důvodu: všimněte si, jak se Hance pokaždé vždycky rozsvítí oči, když odpovídá na otázky, kde si myslí, že transgender lidem pomáhá.

 

posted under Dokumenty o TS
One Comment to

“Debata u Dany Morávkové”

 1. On Červen 4th, 2018 at 1:08 změna pohlaví, tak jak to dokáže řešit současná medicína, je zcela k ničemu Says:

  Tady touto neustálou propagací transsexuálů v mediích by se mělo konečně legalizovat transsexuální pohlaví, protože z transsexuálů se nikdy po té nedokonalé změně pohlaví, kterou medicína nabízí ženské ani chlapy nestanou.

  A ta konzervativní cz cis společnost at si tady začně rychle zvykat na transsexuální pohlaví.
  Už mám toho dost (psychicky tohle snášet) být neustále vyhodnocována, zkoumána jako divná žena prostě jako transka, transsexuál a ne jako žena.
  Protože chlap je ze mě vidět i slyšet, a o sexualitu jsem přišla po srs, a sex jako ženská stejně po té řezničině nemám.
  Celá ta nedokonalá změna pohlaví u MtF je jedna velká tragedie. A celé to binární dělení společnosti na ženský a na muže je pro transgender lidi ještě větší tragedie!!!

 
 • Přihlásit se