Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Degeš prezidentem – antihejt

Leden27

Poznámka na úvod: Degeš znamená po romsku nebo v maďarštině někdo, kdo je špinavý, hrubý, vulgární, zkrátka hulvát. Je to takové docela dobré slovo na to vyjádřit to jinak než vulgárními českými alternativami.

Když mne loňský rok zatkla nezákonně policie a odvezla mne 150km daleko, nebylo to poprvé, ale už potřetí. Na všechny tři zatčení mám rozhodnutí o nězákonném postupu od Krajského úřadu až po soud, přesto se mi takové věci dějí. Když jsem v tu dobu seděla připoutaná v poutech na zadní sedačce auta, které překračovalo rychlost na dálnici, stěžovali si policajti mezi sebou na to, že musí vozit lidi jako jsem já a že ty, které by chtěli stíhat stíhat nemohou a že jim v tom ani moc politická situace nepřeje. „A co byste chtěli? Vždyť jste ubožáci, co nic dělat nemohou jen proto, že jste to tak sami chtěli. Co jste si zvolili, to máte, tak si nestěžujte a když tak už o tom mluvím, tak si vůbec nezasoužíte, aby se situace nějak změnila.“ Vměstnala jsem se do rozhovoru.

V některém svém minulém postu jsem se zmínila o tom, že volit nechodím, protože když si pak stěžuju na něco špatného, tak si hned uvědomím, že jsem volit nebyla a nemám proč si na něco stěžovat. Tak nějak snadněji se mi přijímají denní těžkosti jakože jsou rohlíky dvakrát tak dražší než za mých mladých let, i když už bílé pečivo čtyři roky nejím, ale naštěstí politika nijak nezasahuje do mého života natolik, abych byla vůči tomu nějak frustrovaná a každé své rozhodnutí si vyčítala.

Jenomže teď jsem vezla šéfa domů a přišla řeč na volby. Říkal, že bude volit Drahoše a já na to, že je to dobrá alternativa. Sice je takovej nemastnej neslanej, ale pořád tisíckrát lepší než ten vulgární hulvát, sebestřednej idiot, netolerantní geront a hlavně s nulovým reprezentativním potenciálem obklopující se lidmi, kteří to v hlavě nemají moc v pořádku. Přišla řeč i na to, proč nechodím volit, což jsem mu hned vysvětlila a když vystupoval, řekl mi, že dělám chybu, když tam nepůjdu.

Tak nějak jsem nad tím poslední dva dny, které jsem strávila na cestách v autě, přemýšlela. Jak může někdo, kdo dělá takovou ostudu státu, mít podobný úspěch, že se dostane do TOP2? Vážně je člověk, který si vymýšlí, lže, namísto povoláním prognostik je povoláním demagog, podporuje kmotry, co krátí daně, kradou a zneužívají dotace apod. to vše být obrazem české společnosti? To v té společnosti není nikdo, kdo by se mu vyrovnal? A když už, tak je to někdo tak nemastný neslaný, bez vize? Vždyť na jednu stranu obhajuje Babiše a na druhou stranu připravuje trestní oznámení na svého protivníka a zastrašuje jej tím, viz debata na ČT1. Vážení tohle je na zvracení WHAT THE FUCK PUSSY? Z mého pohledu je to nic než politický krypl. Sice má 200let zkušeností s politikou včetně předchozích životů, ale není v ní nic než pahýl, co jen tak vykukuje, takový vřed, co z těch politických zkušeností vyrostl.

Co asi tak Čechům přát za ty tři nezákonné zatčení, za tu šikanu od fízlů a ponižování? Asi nic jiného než aby hlavou státu byl opravdu naprostý nereprezentativní Degeš a tak jsem šla volit a podle toho nás/vás čeká zářná budoucnost. Chtěli jste ho! Jenomže já počítám ještě s tím, že do důchodu budu nejspíš dávno jinde.

posted under Antihejty

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se