Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Den 0 – Už je to tu

Březen31

„Tak hodně štěstí a ať ti s tím spodkem nic neprovedou. Třeba chlapečka…“ Loučila se se mnou včera kolegyně v práci. I když jen věděla, že jdu se spodkem na operaci, po tomhle pokusu o vtip mi zamrazilo. Doufám, že to tak nedopadne. Stačí, že mám v doporučení od lékařky napsané, že už mám po.

Přiznám se, že mám strach, ale teď už je o něco menší než třeba před týdnem. Musím Vám tu sdělit něco podstatného: Už rok a půl mám vyloženě ženský život a jako ženská jsem spokojená. Takové ty s prominutím a jen cituji jednu holku Viki „transsračky“ mne unavujou a obtěžujou, i když se pořád dál snažím psát tenhle blog. Přestává to být mým světem, který jsem už od začátku 2013 žila.. Nerada je tady vidím. Vůbec nechci řešit nějaké problémy, že kdo je víc žena, když má víc estrogenů nebo kdo je na tom líp, když prochází. Že až budu mít 40mg estrofemu a 250mg androcuru, tak teprve to bude to pravé a stane se ze mne 20ti letá modelka.( zrovna androcur bude po operaci jednou z prvních věci, které půjdou pryč) Nechci řešit posměšky některých čtenářů, že když někdo teprve 4měsíce žije jako žena, vypadá pořád ještě jako chlap. Když sem dám motivační videa krásek, kterým se přeměna povedla, hned vám lžu a zatajuju informace o přeměně, když sem dám Susan Larson, která je na začátku, hned je to podle některých TS lidí vyšinutej chlap, který i tak vypadá. Málokdo chce také znát realitu tří pokusů o sebevraždu Melanie. Běžte si s těmi hejty na jiné blogy. Nezajímají mne diskuze o tom, kdo kolik ženských před přeměnou vojel a kdo to dělal připínákem. Nechci řešit, kdo má lepší nebo horší frndu a kdo vytuněnou a kdo ji má k ničemu. Jak jsem z různých diskuzí zjistila, zkazit ji stejně tak může jak Jarolím, tak Dr. Suporn, Dr. Chettawut nebo Dr. Satterwhite. Doslova se mi příčí číst některé vaše názory: „Já mám frndu lepší a tahle ji má od Jarolíma a je s ní spokojená, jen protože je asexuální.“ Nikde nemáte žádnou záruku úspěšnosti. Přesto je a bude tady existovat skupina lidí, kteří budou směrovat k té operaci, ať si říkáte, že je transgender lidé chtějí nebo nechtějí. Je to risk, ale některé vaše diskuze mi připomínají ty nekonečné hádky chlapů o to, kdo má lepší telefon nebo auto a u kterých jsem pokaždé jen mlčky seděla a neměla k tomu co říct. Mám jiný život(lepší) a tenhle blog tak nějak už píšu jen z nějaké setrvačnosti. Hlavně po takové době, kterou jsem nad tímhle blogomagazínem strávila nechci, aby to tu kvůli pár hejtařům spadlo někam do úrovně transžumpy, která se nedá číst.

Ať už to dopadne jakkoliv, nikdy nelituju toho, že jsem tohle všechno podstoupila. Že jsem často musela  v přeměně řešit cizí komplexy s idioty a že jich je hodně. Opravdu jako ženská jsem spokojená a je to fajn. Operace bude jen završením toho, co si přeju už poměrně hodně dlouho. A že mi to trvalo strašně dlouho. Je to poslední moje cesta, která začíná dnes.

Do desíti bych měla jít na příjem.

12:00 jsem přijatá na ženském pokoji v -2C. Na chodbě jsem viděla přijít tu slečnu, co se mnou byla na indikační vizitě. Ta asi se mnou půjde taky zítra. Přišla s manželkou a dcerkou. Ty čtyřleté děti jsou tak moc roztomilý, já bych chtěla taky ještě jednu takovou mrňavou, chjó. Škoda, že spolu nejsme na pokoji. Fortrans mi vzala sestřička, že mi ho dá. Budu muset vypít všechny čtyři sáčky.

Poznatek č.1: Dilatátor má být bez baterek, jako bych to měla dopředu vědět.

Poznatek č.2: Od začátku týdne mám vysazené hormony a strašně se potím.

Poznatek č.3: Ten Fortrans není zas tak špatnej.

Poznatek č.4: Stihnout se nasnídat, protože pak už jíst nebudete. Mám chuť na kuskus nebo nějaký salát aspoň.

Poznatek č.5: Ucucávám Fortrans jako dámička vínko a vono se to prý má vypít co nejrychleji. Já mám v půlce už takový strašný bolesti břicha.

Zítra jdu hned jako první v 8hodin. To je super.

19:00 Fortrans už pít nemusím a hotovo. Tak teď se můžu těšit na to, jak dva měsíce nebudu moct ani chodit. Z chvíli si jdu lehnout.

posted under Můj Timeline
12 komentářů to

“Den 0 – Už je to tu”

 1. On Březen 31st, 2016 at 10:45 Lenka Says:

  Tak ti přeji ať tě Jarolím zbaví sex dysforie, které tě tak trápí 🙂

  A na androcur pozor, po vysazení doporučuji hned zaběhnout do laboratoří, aby
  nestoupla produkce z nadledvin. Někdy se to stává a nebo vysazovat postupně.

  Informace tady: en.wikipedia.org/wiki/Cyproterone_acetate
  U mě teda na ACTH vliv asi neměl. ale prý podle studiích u někoho má. Pak tělo tou zvýšenou
  produkcí může zareagovat.

 2. On Březen 31st, 2016 at 12:08 Dominika Says:

  nejde ani o gender dysphorii, ale chci už mít normální život.

 3. On Březen 31st, 2016 at 12:27 Markétka Says:

  Tak hodně štěstí! A jestli nemáš s sebou, doporučuju nechat si donést od někoho známého lepší polštář. 🙂

 4. On Březen 31st, 2016 at 12:46 Dominika Says:

  děkuju Markét, budou mi muset přivézt někdo…I ta paní, co tu je, má nafukovací ze zdravotních potřeb.

 5. On Březen 31st, 2016 at 12:52 Markétka Says:

  P.S.: japa tě chutná Fortrans?

 6. On Březen 31st, 2016 at 13:03 Dominika Says:

  Asi jako tablety s vápníkem a do toho trochu sladší sirup.

 7. On Březen 31st, 2016 at 13:22 Šárka Says:

  „Normální život“ s podělanými a nepříjemnými celoživotními dilatacemii je vskutku fajnový 😉

  Asi by bylo lepší při té SRS operaci ty neovagíny trans ženám nevytvářet vůbec, když jsou tak mizerné výsledky neovagín.

  to je můj názor, tak to vnímám já, u mě je ta neovagína jen pro zlost

  nezávidím ti, já bych tu SRS operaci už nikdy nepodstoupila, ne kvůli bolesti po operaci a hojení, ale kvůli mizernému výsledku a následným bolestivým dilatacím

 8. On Březen 31st, 2016 at 13:28 Markétka Says:

  A zapíjíš to džusem? Poprvý jsem měla černorybízový, to šlo, pak jablečný a měla jsem co dělat…

 9. On Březen 31st, 2016 at 13:36 Dominika Says:

  mne to docela chutná, tak to nezapíjím ničím 😀 mám tu ještě bylinkový čaj na průdušky.

 10. On Březen 31st, 2016 at 14:02 Šárka Says:

  Doporučuji ti, po dobu co budeš v nemocnici, pít pro srovnání psychiky raději třezalkový čaj.

 11. On Březen 31st, 2016 at 14:17 Eliška Liška Says:

  TOŽ VŠECKO NAJLEPŠÍ S TÝM PERTINAXEM!!!

  https://youtu.be/SUEklIZtcsM?t=1h31m50s

 12. On Březen 31st, 2016 at 20:57 Markétka Says:

  Jestli jsi v Motole, tak chodit budeš už tak po týdnu 🙂 Dokonce i kafe bys měla zvládnout udělat si bez toho, abys pak musela hodiny odpočívat, jak to bylo náročný.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se