Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Domčino Haute couture

Listopad4

Ráno raníčko, panna vstala, prádlo si v uzel zavázala…panna už dávno ne, ale bývaly doby, kdy jsem tuhle báseň uměla celou nazpaměť, neboť naše třídní učitelka nás podobnými úkoly ráda trýznila poměrně často. Co si tak z Vodníka může člověk po těch letech asi tak odnést kromě toho, že být naivní se nevyplácí? Asi to, že mne vstávat brzo ráno baví a to i v neděli.

Už v pět jsem totiž dnes byla vzhůru a začala připravovat něco velkého. Něco, co mělo být hrozně úchvatné a oslnivé jako ještě nikdy nic před tím. Už přes rok mi doma leží tyhle nádherné prýmky a madeiry. a to jsem nějak zapomněla dofotit ty gumičky a kytičky atd. Co z toho? Včera v noci mne napadl jeden nápad.

Ta madeira se mi přeci vejde do zapínání na podprsenku, které mi doma leží taky už víc jak rok. A taky ty košíčky, růžičky a kostice. Ne! Když už podprsenku, tak bez kostic. Minulý týden jsem byla v obchoďáku a říkala si, že už mám dost všech těch push-upek. Moje krční páteř, která se nad notebookem sklání víc než je zdrávo, si od nich potřebuje na chvíli odpočinout. Ne že by mi po hormonech prsa nenarostla, viz můj twitter, ale když se nadzvednou, tak jsou zkrátka o něco větší, tak na ně asi jen tak nezanevřu, jenomže stála jsem tam v Lindexu a říkám si pro sebe, jestli mám vyhodit tisícovku za ležérní podprsenku z podobné krajky, co mi doma leží také už víc jak rok. A jak tam tak stojím, říkám si pro sebe dokola: tisíc nebo chvíle práce, tisíc nebo chvíle práce, tisíc nebo chvíle práce. Tahle mi stejně větší prsa nevykouzlí a zrovna je to to nejdražší, co tu může čověk ve spodním prádle najít, přitom když už jsem dala 500 jenom za takovou nádhernou madeiru, tak proč se o to po tom roce také nepokusit?

Chybama se člověk učí. Tak nějak jsem překreslila vnitřní stranu košíčku na látku, aby dělala vyboulený tvar. Příště zkusím variantu se záševkem zespoda. Také když jsem přišívala košíčky ke krajce, jsem počítala s tím, že podelný záševek vytvaruje ten vyboulený tvar, ale měla jsem počítat i s tím, že nahoře to bude chtít také vyboulit ae dovnitř. Tam kde jsou prsa tam se záševkem vyboulí tvar ven a zase tam kde košíček končí a krajka přechází na kůži, tak tam je potřeba zas vymyslet ten záševek opačně. To mi nějak po ránu moc nedošlo. No nic namotala jsem to a udělala z toho takovou paspulku. To ostatní šlo už podle mých představ. Na madeiru jsem našila krajku a pak ještě dvakrát přešila gumičku, která to celé dole stahuje a zároveň tvoří řasení. Zapínání vzadu je to staré klasické na tři háčky.

Na závěr jsem jenom chtěla napsat, že celá ta situace kolem neutrálních jmen je úplně na nic. Neutrální jména totiž nemusí být vůbec žádnou spásou. Jsou holky, které jsou přirozeně krásné a vystupují tak, že žádné neutrální jméno ani nepotřebují. Kluci to v tomhle ohledu mají o něco jednodušší. Z nich chlapáky udělá přímo ten testosteron. Jak však chcete prokázat víc real life test než tím, když vás i přes to mužské jméno v občance oslovují v ženském rodě? Lidé zkrátka vidí před sebou ženskou a to nejde ji oslovovat jinak než v ženském rodě, i přestože o ní víte její minulost. To zkrátka stačí. A co víc, mít ve veřejném živnostenském nebo obchodním rejstříku tři jména je opravdu ten největší vopruz, co může být. Být po mém, tak tohle bych úplně zakázala. Proč si měnit jméno na neutrální, když to mužské tam stejně bude napořád a ani nepomůže to, že si zrušíte živnost, počkáte čtyři roky, než se záznam dostane do archívu a pak si ten živnostenský list uděláte znovu. Tohle už zkoušely dávno holky před váma.  Kdo podniká na sro ví, že založit si novou společnost taky není žádná legrace, protože ta předchozí měla už přeci jen nějakou historii a ne každý podniká v běžných oprávněních, které si na ŽÚ jen zaregistrujete na počkání. Já měla licenci od Českého telekomunikační úřadu. No měla, tohle mi za to vážně nestojí. Nehledě na to, že například Markétka musela být povinně Nikola a před tím také někdo jiný. Celou tuhle problematiku chápu totiž s nadhledem, i když jsem se svým neutrálním jménem byla sama spokojená a mám ho doposud i na svém autě jako malou registračku se svým jménem a tím F už ne jako female ale jako France. Jasně, Tores mohla být Terry, myslím, že Terry je neutrální, mohla si za peníze vyžádat posudek, jedno dopoledne si vyhradit na hádání se s matrikářkami a splnit tak podmínky pro komisi. Stop! Tady přeci není něco v pořádku, když nás kvůli něčemu nutíte se hádat s úřadem, se kterým většina lidí ani nepřijde do styku nebo který většině lidí vyřizuje požadavky kladně. Máte nás snad za kverulanty? Školíte nás tím k asertivitě?

Kdysi dávno, je tomu také víc jak rok, jsem psala o latentních translidech stejně tak jako je tomu o latentních homosexuálech, nejsou to žádné faux. Na infantilním trans blogu, který už po tisícáté vstal z mrtvých se zrovna Tores posmívají, jak to pro ně není žena. Myslím, že Tores to fakt nemá zapotřebí řešit takové shity. Jen já jsem napsala článek o Triple T, tranier than thou a po čase se k němu tímhle vracím jako k odstrašujícím případům. Není nic lepšího, když se dvě trans hádají, jak jedna je víc žena než druhá nebo si poměřují hloubky vagín, přičemž ty konzervy jsou se současným stavem úplně spokojené. Bodejť by ne, mají ty své jednoduché životy, svým myšlením jsou také tak jednodušší a plně zapadají do škatulek „okraj společnosti“, co se navíc hádá se sedmdesátiletými důchodkyněmi matrikářkami. Jenomže čtete dál a pak zjistíte, že zrovna ta hádavá dostala další diagnózu F52.8 a podivuje se nad tím, že to bude asi něco nového, za co mohou přeci jen ti liberální aktivisti. Ne F52.8, sexuální porucha, je další DG, co jste chytly někde v čekárně na sexuologii, protože to tu je takové jaké to tu je a bylo. F52.8 patří právě do té staré klasifikace. Ne, to vážně není nic nového a s ICD11 to nemá vůbec nic co dočinění. To jen vy jste teď legálně psychouši sexuálně narušení a ještě se posmíváte jiným, jak nejsou dostatečně ženy a jdou proti proudu. V příštích dnech budu nejspíše znovu zatčená zrovna právě kvůli těmhle šmejdům, co jsou vlastně spokojeni, že jsou duševně nemocní a sexuálně nezdraví jedinci a svou chorobou navíc stigmatizují ostatní. Hlavněže za to mohou ti aktivisti po…ý. NEE, za svoje další diganózy si můžete sami a dejte pokoj těm, co by si přáli něco na tom změnit.

PPS: jak tak přemýšlím, tak jsem trochu na vážkách jestli ve spodním prádle dál pokračovat. Vím, že to byl můj první pokus a není to úplně dokonalé, ale představte si to: pracujete s nejkrásnějšími materiály a můžete se jakkoliv kreativně vyřádit na detailech a i ty nejmenší se zde ocení.

posted under Můj styl
11 komentářů to

“Domčino Haute couture”

 1. On Listopad 5th, 2018 at 10:02 Eliška Liška Says:

  „Na infantilním blogu, který už po tisícáté vstal z mrtvých se zrovna Tores posmívají, jak to pro ně není žena.“ …já ti vlastně závidím, že máš takový rozhled po existenci takových blogů, já ani nevím, že to je. Tvůj blog je jediný, na který jsem začala ze sentimentu znovu pravidelně chodit jednou týdně koukat, protože abych měla přehled. Něco jako kdyby třeba vycházel časopis „Trans World Weekly“ (neplést s „Trans World Radio“)…

 2. On Listopad 5th, 2018 at 13:47 Dominika Says:

  Eliško, já také nemám čas vše sledovat, ale odkaz mi sem dávala Šárka alias smajlík…To jen na mém blogu si můžeš představovat, že to je prestižní občasník Trans World Weekly.

  Smajle, přesně tak, proto je dobré se o tom občas zmínit, protože to zrovna té stigmatizaci hodně napomáhá. Z vypatlaných lidí se někdy stávají monstra a i z těch některých translidí se občas stávají voliči SPD apod. To je jako se co nejrychleji rozeběhnout proti zdi a věřit, že nebude tak tvrdá.

 3. On Listopad 5th, 2018 at 12:32 :-) Says:

  Instituce v ČR selhaly na celé čáře.
  Instituce, které zde mají být pro lidi a lidem pomáhat, jsou proti lidem, a lidem se naopak snaží co nejvíce škodit napříč všemi institucemi ve státě!
  Jedinou cestou k řešení institučnímu selhání a současné instituční nadřazenosti a institučnímu státnímu diktátu je vzpoura.
  Naši politici nás zradili v jejich soukromý prospěch, kdy jejich chamtivost a mocichtivost nás ženou zpět k vynucené poslušnosti a totalitní společnosti tvrdé ruky pod hrozbou tvrdých neoprávněných, nezákonných, nelidských praktik a trestů.
  Je čas na občanskou neposlušnost!

 4. On Listopad 5th, 2018 at 12:48 :-) Says:

  Stigmatize transgender lidí, jinými transgender lidmi je mezi transgender lidmi tou nejodpornější věcí.
  Toho se zbavit půjde pouze tehdy, pokud se v tomto státě zavedou plně liberální podmínky pro změnu pohlaví, tak jako je tomu již v mnoha civilizovaných státech.

  V koncentračních táborech lidi také nevraždila jakási zrůdná mimozemská monstra, ale jen obyčejní vypatlaní lidé tam vraždili jiné obyčejné lidi.

 5. On Listopad 7th, 2018 at 10:00 Obyčejná Says:

  Uz tam ukazují i „pipinky“, si myslí ze se mají cim chlubit.

 6. On Listopad 7th, 2018 at 19:40 Natasha Says:

  Hele, a všimli ste si posledního článku na infantilním blogísku s fotkama neokund? Sem přesvědčená, že dvě fotky, kde maj v sobě toho fialového a růžového robertka sou jejich fotky, protože jak jinak by se sešla dvě dilda od dvou různých ts na jednom stole, aby se porovnaly.. jakože je dobrovolnice, které jim fotky poslaly a daly svolení, přibalily poštou i vybrátory? Prostě se ty dvě krasavice chtěli pochlubit frndama a chtěly to zamaskovat. A s jistotou si dovolím tvrdit, že neokunda s růžovým robertkem a šedivejma chlupama (fuj) je ta slavná Niki, která je sama celá šedivá, jak stará fena a fotka kde je fialovej lover je Lucky, která se chlubila někde v komentářích, že by se jí tam otočil autobus.. vrchol trapnosti

 7. On Listopad 8th, 2018 at 16:26 Obyčejná Says:

  Vsak jsou to jejich, tomu věřím. Ale mi se to nelíbí. A dost holek by z takovyho výsledku zblblo a nedivím se, te po tom to maji deprese. Problém je, že tyto vnucuji toto jako skvělý vysledek a ze to musi chtit každá žena a byt z toho happy

 8. On Listopad 8th, 2018 at 16:28 Obyčejná Says:

  Fialova je Lucka, poznam jeji ruce, mnohokrát ukazovala… Hlavne tvrdi, jak ma 39 let 😀 to fakt nejsou ruce někoho ve 39 letech

 9. On Listopad 19th, 2018 at 20:05 Natasha Says:

  No… tak 39 měla, když stála frontu na podvazky v tuzexu někdy před revolucí hahahahahaha
  Moc dobře si pamatuju její fotku před tranzicí, kterou měla na svém blogu o sekáčovém nakupováníčku, kde vypadala jak myslivec v penzi.. potkat ji, teda v té době jeho.. někde venku… Dám mu dvacku na krabicové víno 😀

  A šedivá, stará fena to samý, co sem vyděla její fotku a její modní výstřelek, no potěš koště. Holt nejsem človíček se srdíčkem na správném místě… hlavně, že budou kritizovat a oslovovat jiné ts v mužském rodě a s mužským jménem… ať si ty vybrátory místo do kundy strčil do huby a zakousnou.. pokud teda má stará fena ještě svoje zuby vlastní..

  Jestli se tak strašně chtěj chlubit pindama (o což stejně nikdo nestojí, každý normální člověk umí googlit), tak ať natočej spolu nějaký ten fetish..

  Vždycky sem tyhle dvě nádhery nesnášela.. potom, co se obuly do Terezy, oslovovaly ji Jakub a mužským rodem, je úplně nenávidím. Nejde o Terezu, jde o to, že zaůtočily na jinou ts a do jejích slabin. Hnus

 10. On Listopad 20th, 2018 at 13:24 Dominika Says:

  A to ještě si teď dobírají mne, když jsem se ozvala, že misgenderování a deadnaming patří mezi nevhodné ponižování, které by se jim taky rozhodně nelíbilo, jenomže vstali z mrtvých a opět šíří ty svý xenofóbní bludy a přenášejí si ta svá stigmata na ostatní. Hlavně teď brečí jak jsem zlá a hnusná, když ony jsou ty nejvíc friendly ťuťuňuňu. Hnus fialovej. Udělat si blog o svých frndách, no prosím, ale povyšovat se nad ostatní, co ještě nejsou postop a nebo že když jim někdo plácne přes prsty, tak že jsou hned všichni zlí? Zase si někteří oddychnou, když tihle … skončí tam, odkud přišli.

 11. On Listopad 20th, 2018 at 15:25 Natasha Says:

  Misgendering a deadnaming bych očekávala od nějakého cis zabedněnce, ne od jiné ts. Asi obě dvě zapoměly, kde začínaly. Když si vzpomenu, jak si Lucka vybírala neutrální jméno a diskutovala o tom na blogu u Terky (které taky lezla do prdele, jak mohla), to by asi tenkrát čuměla, kdyby jí tam někdo oslovoval v mužském rodě. Je to vrchol trapnosti, sem si ale jistá, že to tyhle nadženy brzy zabalí, protože sme všichni tak hnusní a je jen málo lidiček se srdíčkem na pravém místě…

  Četla sem, to sou zase hlody 😀 i ta jejich neofrnda má víc iq, než hlava. Jako kolovrátek pořád dokola stejný kecy a slinty. Ale zase bude milion článků o ukončeni blogu, potom děsně dojemný článek s loučením se a potom zase od někud vyskočí blog děsně happy niki a všechny tyhle její transtetky budou čvachtat…

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se