Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Fake news – antihejt

Říjen6

Když jsem před pár lety začala hledat informace o transgenderech, abych o nás psala víc článků, musela jsem se vyrovnat s jedním nešvarem. Většina z publikovaných článků totiž pocházela z USA, kde se právě v poslední době začaly objevovat fakové zprávy.

Jenomže o transgenderech? Řeknete si jako já. Vždyť patřím do tak nízké prevalence, že komu by se vyplatilo psát o nás fake news? Musela jsem mnohokrát rozpoznat, co je hloupost a co ne a věřte, že to bylo občas velmi těžké. Mnohokrát jsem hledala jednu konkrétní studii a najednou jsem ji nacházela ve vícero kontextech. Naštěstí jsem si později dovedla už sama srovnávat zdroje po prvním přečtení, ale stejně mne to děsilo čím dál víc.

Klasický scénař fake news o tématech translidí před lety:

 1. děti si svůj nesoulad s pohlavím vymysleli, za to mohou jejich rodiče, že jim do hlavy cpou takové blbosti
 2. hormonální terapie je vysoce riskantní, nikdo neví, co to s člověkem udělá
 3. konverzní terapie(ta která může za spoustu sebevražd dětí) je jediná účinná a když ne, stačí se obrátit k Bohu a ten vám s nesouladem pomůže
 4. přeměny nemají smysl, protože stejně nikdo z dětí u toho nezůstane
 5. to už je taková zvrácenost, že existují i tábory pro podobné děti, přičemž se nikdo nezabývá možnou šikanou na ostatních táborech
 6. a ti staší dospělí, z nich jsou stejně lidé spojováni s patologickými vlivy společnosti

A pod články se objevovaly komentáře typu: seřezat, namlátit, vyběhat, případně poslat do pracovního tábora, ono je to přejde, tyhle výmysly moderní doby, která šílenou rychlostí nabírá spád do jednoho z nejzapovězenějších otvorů galaxie. A tak jeden z největších křesťanských fake news portálů lifesitenews.com musel ve svých ovečkách vyvolávat neustálou bdělost a tím se zrodil v translidech největší nepřítel nr.1., jež ohrožuje hodnoty, které si křesťané na jejich úkor svou popírací stratégií vytvářeli(stejná analogie s homoseualitou). Mám na mysli ty hodnoty, které s vyspělou společností ztrácí na významu a nemají až tak silnou oporu v knihách. A křesťané si za to mohou sami bez ohledu na nějaké transgendery, což je fakt. Počet věřících silně klesá, nyní zjišťujeme, že rozvodovost věřících není na tak dobré úrovni, jak je nám jí předkládáno(je totožná) a porodnost víra nezvyšuje. Rozvodovost je nízká jen v těch zemích, kde není povolená. A uvažujte dál, že když církev na své úrovni rozvody nepovoluje a zřídkakdy umožňuje, tak jaké ty vztahy všeobecně jsou? Rozhodně neuvážené. Najednou nám docvakává, že i dva heterosexuální věřící lidé si ve vztazích nerozumí a je jedno jestli je víra spojuje, ta nebývá ve vzájemném soužití na prvních místech. Je však za tím potřeba hledat nějakého třídního nepřítele, který ty hodnoty douhodobě podrývá navíc v době, kdy církev má nejvíc problém sama se sebou a se svými prznícími kněžími.

Proč do křesťanského boje za svou vlastní neschopnost přilákat další ovečky a upevnit svou víru tedy nezatáhnout translidi? Jsou ideálními kandidáty. Usilují o zviditelnění a narovnání svých práv ve společnosti, která je dlouhou dobu přehlížela, až to v nás někdy vyvolává frustrace. V chudých zemích, paradoxně v těch, které jsou založené na křesťanských základech např. Brazílii, jsou práva pošlapávány tak, že dochází až k vraždám každých 27hodin. A v těchto zemích jsou transgendeři opravdu na okraji společnosti, kterou doprovází mnoho patologických jevů jako je prostituce apod., což samozřejmě lze použít k demagogii. V zemích, kde je průměrný věk dožití translidí kolem 30ti let věku vám bude svůj problém s genderovou dysphorií skrývat každý ani já bych se k tomu nepřiznala a to jsem čekala od své puberty. Opravdu stojí za to si někdy přečíst oslavné články na to, jak jsou křesťané v Afrických zemí úspěšný v pastoraci homosexuálů a translidí.

Máme myšlenku a můžeme označit nepřítele. Jak to provést, aby lidi nesnášeli trangendery?

 1. popírat fakta
 2. a vybírat si jenom ta fakta, která se nám hodí
 3. některá fakta si vymýšlet
 4. zlěhčovat problém, translidé jich pár mají a ty se dají snadno bagatelizovat
 5. nakonec přeci jen vítězí selský rozum, ten který dál nepřemýšlí, protože pro někoho existují jen XX a XY chromozomy
 6. tříštění problému na několik menších
 7. my vám vyšli vstříc, tak vy se uzpůsobte většině, která problém nemá(nikdy totiž ani řešit nemusela)

Chtělo to o něco jen víc číst a najednou jsem byla schopná články třídit a vytahovat informace. Jenomže bylo jen otázkou času, kdy se tohle dostane i sem do ČR. Přiznám se, že ne tak fundovaně jsem měla připravený článek cca před rokem, avšak poslední dobou mám pocit, že za tu dobu někteří ve své agresi vůči nám přitvrdili jako je např. Reflex. Ten už dlouhodobě o nás přináší zkreslené články. Jenomže u toho si řeknete pro sebe, že když Doležal nemůže kouřit v hospodách, tak si ze senility začal nesnášet menšiny. Trochu v té nesnášenlivosti pokračují.

Ten si ve svém fake článku vymyslel vše: Neutrální jména aktivistek, jejich postoje i fakové hnutí „Penis je vražda“ a cca 3tis. lidí jim dá za to like a případně si v diskuzi vyleje své pohoršené srdíčko neskrývající znechucení. Přitom už z úvodu je normálně jasné, že je to hloupost, co pan Landsman vyplodil, vždyť jenom dement by dával takové jméno svému hnutí. Ne však, zasraní aktivisti a co si to dovolují! A tomu všemu vy jste schopni věřit. Třeba reflex čtou i někteří kazatelé. Rozhodně lifesitenews.com čtou.

Ještě dál však zašel Mons. Petr Piťha, který jménem sv. Václava v katedrále sv. Václava na státní svátek, kázal:

Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány. Bude k tomu stačit, že dětem řeknete, že muž a žena nejsou totéž.
Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění.
Určení pohlaví vašich novorozenců podle pohledu do jejich klína bude zrušeno.
O svém pohlaví rozhodne dítě samo, a proto budete povinni je vychovávat bezpohlavně a potažmo mu nebudete moct dát ani jméno.
Za každý nesouhlas budete deportováni do nápravně-výchovných pracovních táborů vyhlazovacího charakteru.
Homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, vy budete patřit k podřadné výpomocné třídě a pracovat podle pokynů mocných elit, které budou určovat, co se smí a co se nesmí říkat.
Budete postaveni pod všechny živočichy, kteří se pohlavně rozmnožují, protože pro kočky, žáby ani hmyz zaváděné zákony neplatí.
Proti tomu jsou stránky neonacistů, kteří ve svém židovském nepříteli vidí všecku nespravedlnost světa ještě slabým odvarem. Pracovní tábory vyhlazovacího charakteru už jsou znovu za dveřmi a přicházejí s Istanbulskou úmluvou, s homosexuály a translidmi. Není nad to probudit v lidech méněcennost, sebelítost s ukřivděností a skrývat tím tak své vlastní problémy. Církev ve svých řadách vyvolává záměrně strach z druhového Darvinovského ponížení tam, kde by na místě měla být spíš tolerance a láska ke svým bližním a k těm, kteří chtějí být jen oslovováni ve správném rodě. Vlna nesnášenlivosti z řad věřících se zvyšuje a opovrženi těmihle výroky jsou jen ti logicky uvažující s nadhledem, kterým dochází, že církev se tím snížila na ještě hlubší dno. A až se tohle opravdu znovu zvrtne ve vyhlazovací tábory, budeme mít rozhodně za další dva tisíce let na koho ten úpadek společnosti svést, na transgendery.
PS: A však dnes to nechápu, protože nějak jsem si nevšimla, že když jsem skončila s poutama na rukou za to, kým jsem, že bych patřila nějak k protěžované skupině lidí, která si zaslouží ještě větší nenávist od ostatních. V souvislosti s Istanbulskou úmluvou vzniklo mnoho konspiračních teorií. Evidentně církev nezvládá se vyrovnávat jak s odlivem věřících tak není schopna rozlišovat, co je a co není konspirační fakenews. Tihle lidé zkrátka do novodobé společnosti nepatří veřící i nevěřící.
posted under Antihejty
12 komentářů to

“Fake news – antihejt”

 1. On Říjen 7th, 2018 at 2:18 :-) Says:

  Možná zažijeme konečně nějakou apokalypsu, či nějaké jiné finále na vlastní oči: https://magazin.aktualne.cz/kultura/literatura/irvine-welsh-trainspotting-festival-spisovatelu-rozhovor/r~e7450a8ec89b11e8a4d90cc47ab5f122/

  …a já ji (to) budu sledovat (pouze a jen) z 5. patra 50 let starého betonového paneláku, protože na lepší vyhlídku zkrátka nemám, jsem totálka obět (my jsme všichni „Gogo“ 😀 ) > všech těch dravých nadržených nenažraných vypočítavých lhostejných bezcitných lidoopů (alfa nadsamců a alfa nadsamic), kteří jsou všude okolo nás.
  Amen / apokalypsa / armagedon / velký třesk…

 2. On Říjen 7th, 2018 at 7:02 Dominika Says:

  Jenomže ta apokalypsa je podle nich už alespoň padesátá za posledních 20 let. Pouze v lidech vyvolávají strach a nesnášenlivost. Žádná apokalypsa se nekoná, to jen Křesťanství je hodně stará instituce, která tuhle dobu vůbec nezvládá. Přečti si tu Istanbulskou úmluvu a vůbec tam nic není o homosexuálech nebo transgenderech, hlavněže církev ví, kdo za ni může a nesouhlasí s ní, jenomže po přečtení musí každý nabýt dojmu, že tohle už snad nemyslí vážně, jestli s ní nesouhlasí a protestují proti ni…

 3. On Říjen 8th, 2018 at 16:02 :-) Says:

  Je zcela evidentní, že konzervativní společnost, lépe řečeno ultrakonzervativní křesťané (myslící si že jsou to ti vyvolení alfa samci respektive alfa samice), kteří si stůj co stůj hodlají o všem a o všech rozhodovat, přejí si zachovat absolutní nadvládu nad lidmi, to jest (dříve feudalismus) dnes udržovat nehumání kapitalismus a patriarchát ve společnosti, dnes reprezentují zcela jasně voliči ODS + někteří další.
  Jsou ze samé podstaty k čemukoliv jinému a k jakýmkoliv změnám a k jakémukoliv pokroku, ty nejskeptičtější a nejnesnášenlivější lido-opi ve společnosti.
  Proč jsou tací jací jsou je na jedné straně nejasné, nepochopitelné a nevysvětlitelné (mozek se jim tak nějak pokřivi – PRIMITIVISMUS + VYPOČÍTAVOST + NADŘAZENOST), ale na druhou stranu si to lze vysvětlovat jako: touha alfa samců a alfa samic po moci, touha po rozhodování, touha žít v klídku a v blahobytu z práce a utrpení jiných lidí.

 4. On Říjen 8th, 2018 at 17:05 :-) Says:

  Něco k tomu, proč jsme jací jsme a proč se chováme jak se chováme.
  Jedná se o mix: vliv prostředí + nepředvídatelné chaotické události + genetika.
  zde: https://blisty.cz/art/92937-urcuje-to-jaci-jsme-genetika-nebo-prostredi-z-noveho-vyzkumu-vyplyva-ze-zrejme-genetika.html

 5. On Říjen 9th, 2018 at 17:45 :-) Says:

  Jak křesťanští katolící přesvědčují jiné a zlu a sami pohradjí člověkem.
  http://a2larm.cz/2018/10/hryzni-do-jablka-istanbulske-umluvy/

  Proč to dělají? Jde jim pouze o to, aby si upevnili moc a nadvládu nad lidmi, jde jim oblahobyt, jde jim o to aby nemuseli dřít do sedření v kapitalistických pracovních lágrech. A tak to holt svádějí na sexuální menšiny a ostatní slabé cíle ve společnosti, že jim chtějí ukrást tu jejich absolutní moc a nadvládu nad lidmi. To jejich oblbování lidí bohem a posmrtným životem v jejich účelově vymyšleném ráji musí už skončit. Hell awaits!

 6. On Říjen 9th, 2018 at 18:13 :-) Says:

  Co jsou zač ti církevní konzervativci, proč neustále straší lidi těmi odpornými bigotními žvásty, a o co jim vlastně ve skutečnosti jde?

  http://denikreferendum.cz/clanek/28420-gender-muzu-zijicich-v-celibatu

 7. On Říjen 10th, 2018 at 12:41 :-) Says:

  Zde je jasné o co jde církvi, lépe řečeno o co jí vždy šlo a stále jde, a samozřejmě nejlépe aby to tak pokračovalo do nekonečna: https://i.ytimg.com/vi/D7r3KK8HgOQ/maxresdefault.jpg

  Ano, je to patriarchální hierarchistický systém založený na tom mít moc nad lidmi, kde jsou církve téměř na vrcholu řetězce, a tuto privilegovanou pozici se budou snažit udržovat a bránit do poslední chvíle stůj co stůj, třeba za cenu porušování lidských práv a nehummáních praktik proti slabým lidem ve společnosti.

 8. On Říjen 11th, 2018 at 14:18 :-) Says:

  Česká ženská lobby ve čtvrtek ráno podala trestní oznámení na katolického kněze Petra Piťhu kvůli kázání, které pronesl v katedrále svatého Víta na konci září. Podle právníků České ženské lobby se Piťha dopustil úmyslného šíření poplašné zprávy a snažil se veřejnost a věřící přesvědčit, že Istanbulská úmluva rozvrací rodiny.

  Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/monsignor-petr-pitha-projev-zenska-lobby-podava-trestni-oznameni-sireni-poplasne-zpravy-gsz-/domaci.aspx?c=A181011_090452_domaci_lre

  Všehoschopná zrůdnost církví je stále ještě určitým nebezpečím pro slabší, slabé a snadné cíle ve společnosti.

 9. On Říjen 17th, 2018 at 1:00 :-) Says:

  Další reakce. Tentokrát mladé křesťanky proti nepřijatelnému Pyťhově kázání.

  „Jsem křesťankou, členkou katolické církve a ctím řád mše svaté a svým protestem ji nechci narušit, pouze vyjádřit nesouhlas. Nesouhlas s tím, jaké stanovisko zaujalo vedení mého společenství k Istanbulské úmluvě, nesouhlas s tím, že i dnes se na některé lidi dívá církev skrze prsty, pouze proto, že jsou, milují nebo žijí jinak, než si její představitelé myslí,“

  http://a2larm.cz/2018/10/mlada-krestanka-protestovala-ve-svatovitske-katedrale-proti-petru-pithovi-a-dominiku-dukovi/?fbclid=IwAR2rPkE83s2vXT2tganBPlrREN38rcJv9BbSvYrZasJbW35g1KJxjiO0_Y4

 10. On Říjen 18th, 2018 at 0:38 :-) Says:

  V tomto filmu poznáte co je katolická církev zač.
  A v Česku to s katolickou církví o mnoho lepší nebude.
  Katolické církve jsou zde jen v zájmu mocných, vládnoucích a bohatých. A ti je zde také úporně udržují při životě.

  https://ct24.ceskatelevize.cz/svet/2618900-cirkev-je-svata-ale-tvori-ji-hrisni-lide-polska-kina-dobyva-satiricky-film-kler

  Kler
  Drama
  Polsko, 2018, 132 min

  https://www.csfd.cz/film/650136-kler/prehled/

 11. On Říjen 20th, 2018 at 0:48 :-) Says:

  Fake news
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/bbc-nastoluje-totalitu-kvuli-lgbt-komunite-anebo-ne-58640?dop-ab-variant=2&seq-no=3&source=hp

  Kdo se bojí LGBT?
  Kdo a proč straší a používá LGBT jako špinavej nástroj k udržení moci?

 12. On Říjen 20th, 2018 at 1:00 :-) Says:

  Toto je také jeden z hajzlů, který zneužívá svoji moc: https://cs.wikipedia.org/wiki/Lubom%C3%ADr_Voln%C3%BD
  POZOR NA NĚJ!

 
 • Přihlásit se