Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Gen Zed

Srpen15

Trochu na odlehčení při víkendu navážu na videa a filmy o transgender lidech. Tentokrát půjde o trochu humornou animovanou komedii s transgender herečkou v hlavní roli včetně i té, která ji propůjčila hlas, Rei Goldstein. Zatím je však ale ve fázi výroby a bude uvolněn až koncem roku, ale aby jste se měli na co těšit, tak půjde o osudy čtyř lidí v prostředí online her. Trochu je tu představím.

Shona je 19ti letá transgender dívka, která se chce stát standup bavičkou.

Shona_color_v4-136x300

Cameron je 20ti letý rapper, který vyvíjí OS, jež by se do něj zamiloval.

Cameron_color_v3-117x300

Huey je 23 letý psychopat, co nenávidí ostatní lidi.

Huey_color_v3-80x300

Betsy je 22letá asijská Trustafariánka, dědička miliónů, která by mola být vycházející hvězdou v módním návrhářství. Mimochodem závislá na lécích.

Betsy_color_v3-119x300

Dále v seriálu vystupují Quillam, což je hlas, který k nim promlouvá přes hráčská sluchátka.

Quillam-300x180

22 letá Taylor pracuje v obchodě s hrami společně s Cameronem, který je do ní zamilovaný.

Taylor_color_v1-101x300

A nakonec 52 letý pan Jiminez, který by raději neměl ani otevírat pusu, ale pronajímá jim společně byt.

Jimenez_color_v1-132x300

Prvních 7 epizod s názvem Event, kdy se všichni hrdinové tohoto příběhu setkají, seznámí a začnou spolu bydlet by mělo být dotvořeno v listopadu tohoto roku.

(Zleva doprava), Emily C. Chang (Betsy), Julie Rei Goldstein (Shona), Hayden Black (Quillam), Jane Wiedlin (Taylor), Kevyn Richmond (Cameron), John M. Keating (Huey).

(Zleva doprava), Emily C. Chang (Betsy), Julie Rei Goldstein (Shona), Hayden Black (Quillam), Jane Wiedlin (Taylor), Kevyn Richmond (Cameron), John M. Keating (Huey).

Už se na něj těším, na první pohled vypadá příjemně animovaný a ten vtip z něj číší a určitě bude mít. Generace Z, též jinak zvaná jako M je generace lidí narozených od poloviny devadesátých let a tudíž je to čistě internetovou generací. Rodiči generace Z jsou zástupci generace X a jinak kvůli tomu internetu se někdy nazývají jako generace I a mezi nimi je ješte generace Y, což je v současné době ta nejvíc produktivní generace. Rozumíte tomu? Tak pěkně jsem vám to vysvětlila.

posted under videa YT / Filmy
2 komentáře to

“Gen Zed”

 1. On Srpen 17th, 2015 at 21:09 Elišák Lišák Says:

  Věřím na trans-bavičku (v Čechách by vypadala jako Brokešová), psychopata, závislačku miliardářku, mysteriózní hlas i sprostého majitele bytu.

  Ale ráda bych už jednou viděla vývojáře jakéhokoliv operačního systému… snad jakéhokoliv programátora, co poslouchá rap. Dycky poslouchali metal, trance, folk, alternativní rock, autor Turbo Pascalu a prvního mobilu s fotoaparátem se netají láskou k jazzové flétně, kterou i hraje.

  Ale nikdo z nich nikdy neměl ani zdálky nic společného s rapem.

  Takovému seriálu já prostě nemůžu věřit.

 2. On Srpen 18th, 2015 at 19:12 Dominika Says:

  Jo to dřív potkáš transsexuální ajtý a s trochou štěstí i tu která si říká v mužském rodě 😀
  Jenomže generace zed je čistě internetová, asi je jedno, kdo co poslouchá.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se