Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Jak Domča dělala rok a půl řidičák

Duben21

V době, kdy už veškeré pokusy mne zasvětit do všeho, co se týče aut, selhávaly, tak po roce a půl ježdění v autoškole jsem konečně udělala řidičák. Nejednou jsem potrápila majitele autoškoly, když se mnou jezdil, protože jezdím opravdu jak ženská. A než mi to všechno vtloukl do hlavy, stálo ho to hodně utrpení a mne přes 15tisíc. To si říkám, že ještě jde, protože jsem měla původně dělat zkoušky před rokem, ale do operace jsem je nestihla a pak přes záněty močáku a následně druhou operaci jsem měla pauzu. No a když už jsem měla jít po pár jízdách navíc na zkoušky, řekli mi, že mám svou občanku neplatnou a nepustili mne.  Tak jsem se další měsíce s úředníky dohadovala, že mám občanku platnou, až nakonec uznali, že mám pravdu, aniž bych se tím vyoutovala. Tak trochu jsem se i bála, jestli mi nebudou po mém asertivním jednání dělat naschvály, ale myslím, že mi to prošlo. Testy jsem se naučila podle vyhlášky, protože si čísla pamatuju snáž než ty otázky a dala je napoprvý. Jízdy jsem pak neudělala kvůli rozjezdům a řazení, což sice nejsou chyby, ale podruhý to komisař stejně musel vzdát, protože tohle nevydrží žádnej chlap, i když prý jezdím podle předpisů.

Instruktor mi říkal: „Vy ženský se musíte uklidnit v tom autě a až pak vás jde něco naučit.“ a já: „To jste rád, že se mne zbavíte?“ a pak mne dostal tím, že řekl: „Ani ne, ty budeš můj věčný student, oni ti je zas seberou a budu tě tu mít zas.“ samozřejmě se sarkasmem a úsměvem. Celou autoškolu jsem prošla obdobím před operací a po, změnou jména a rodného čísla, aniž bych se vyoutovala. Řídit už umím, ale jestli si někdo myslí, že se mnou o autech pokecá, tak moje auto je červený.

V úterý nastupuju do UEMu na plastiku nosu rhinoplastiku, trochu ho udělat ještě hezčí. Netěším se na to, až zas budu omámená a s nateklým obličejem. Je jedno jestli to je nateklý mezi nohama nebo na krku, pořád je to nepříjemný. Ale na výsledek se těším, protože v UEMu dělají pěkné nosy a za ty peníze to stojí. Ale hlavně si fotku na řidičák nechám udělat až po.

Chcete vědět jaké jsou nejčastější tagy na twitteru ve spojení se slovem transgender?

transgender_tagy_twitter

transgender_tagy_twitter_statistika

 

posted under Můj RLT - život

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se