Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Jak o nás politici smýšlí nahlas

Leden11

Já mám penzion a neubytovávám tam homosexuálně nemocné lidi. Tady jde o to, aby jednou třeba za 20 nebo 30 let jsme se nedostali do takových obludných rozměrů, že bych najednou mohl být třeba označený slovem homofob nebo tak, za tenhle můj zcela normální přístup.

Na základě čeho se určují gender pohlaví, kdo bude určovat, který z těchto exotů, ješte udou moct děti adoptovat a kdo ne. A potom jakým způsobem, kdyby se nedejbože přijalo manželství pro všechno, se zabrání právě tomu, že sezdaní ve více osob právě nebudou provozovat tu polygamii. A dále ještě, jak to genderové pohlaví, které se bude ztotožňovat třeba s faunou, nezabráníte tomu v budoucnu, že opravdu nedojde k těmhlectěm absurditám a někdo nebude chtít sezdat se psem.

Řekl kříženec s čoklem Jan Čáka, který provozuje umuzeapenzion cézet a je hrdým sexuálně frustrovaným latentním heterosexuálem. Je jasné, že ten výplach mu v hlavě udělal takový zmatek, že mele vlastní blitky, které se zasekly na začátku lidského chápání. Ale třeba je jen pomalejší student, co občas chybí nebo je trochu s mentální retardací a přirozeně byl už pomalejší od spermie a já ho tu těď jako ta vychýlená ryba, co mění pohlaví podle teploty řeky, za to hejtuji.

Ale i židé v ČR se mají na co těšit stejně jako v Maďarsku.

Co takhle znovu online skupinka za dva týdny 25tého ve 13h?

posted under Nezařazené
10 komentářů to

“Jak o nás politici smýšlí nahlas”

 1. On Leden 11th, 2020 at 22:06 Eliška Liška Says:

  Já se třeba zúčastním s potěšením.

 2. On Leden 12th, 2020 at 0:12 :-/ Says:

  Zde jasně, srozumitelně a konkrétně řečeno: >>> O nevyspělosti, nevzdělanosti v lidskosti a zakomplexovanosti Čechů, a kdo jsou ty svině, které v Česku dělají lidem neustále jen zlo, naschvály, a chtěli by za každou cenu zvrátit ten politický stav zpět do starých poměrů: t.j. totality a normalizace, a pokud by se v Česku takto zhoubně smýšlející a tito konkrétní lidé dostali znovu k moci, tak budou znovu ochotně střílet do lidí, věšet lidi, mučit lidi, zavírat lidi do pracovních lágrů, do kriminálů, do psychiatrických ústavů, tak jako kdysi, tak jako se to dělo v minulosti za totality.
  https://www.televizeseznam.cz/video/prostor-x/stransky-cesi-jsou-prohnily-narod-komunisti-musi-vymrit-lidstvo-neprezije-a-muze-za-to-facebook-64014076

 3. On Leden 13th, 2020 at 7:22 Eliška Liška Says:

  Koukám, že ve Francii je to nějaké divoké.
  https://cs.gatestoneinstitute.org/15429/francie-vita-saudy

 4. On Leden 13th, 2020 at 16:32 Dominika Says:

  není a jestli má Niki narozky, pak se taky připojuji

 5. On Leden 13th, 2020 at 7:46 Eliška Liška Says:

  https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=Hledani_baby_po_tricitce.jpg

  A hele, vypadá to, že už i mezi Emefkáři/roumenisty se ví, že Nikola je nejspíš zvláštní druh. 😀

 6. On Leden 13th, 2020 at 16:21 Eliška Liška Says:

  Mimochodem, protože bude mít zanedlouho narozeniny Nikita „Born To Die“ Chaudhry, pokud nás někde v širém světě živa a zdráva čte, přeju jí všechno nejlepší.

 7. On Leden 13th, 2020 at 21:24 Eliška Liška Says:

  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/hamacek-chce-jeste-debatovat-o-zachovani-rodnych-cisel/1841087

  Ano, i to ANO je soudnější než ČSSD.

  A Hamáček argumentem „protože jsou na to lidé zvyklí“ opět prokázal, že není zrovna Sókratés.

  Mimochodem, to odhalil například pochvalným výrokem na recepci v r. 2015 k 92. výročí vzniku Turecké republiky „Islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské společnosti.“ Ano, islám má nezastupitelnou úlohu. Třeba umlátit atheisty (např. Raifa Badawiho).

  Note: Mustafa Kemal Atatürk v roce 1923 založil Tureckou republiku s cílem Turecko sekularizovat!

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/sef-snemovny-hamacek-brani-islam-pro-lidstvo-je-dulezity/r~0eded8fe7f0211e5a896002590604f2e/

 8. On Leden 13th, 2020 at 21:32 Dominika Says:

  Myslím, že to všechno vidíš moc negativně a že si tím necháš zaplevelit rozum. Nemůžeš jen tak někoho nenávidět jen kvůli tomu, že je muslim. Vem si, že ti pak nezbude, než se v životě spoléhat jen na ty nácky flastence, kteří by nás nejraději poslali do nějakého pracovního tábora.

 9. On Leden 13th, 2020 at 21:51 Eliška Liška Says:

  Samozřejmě že ne všichni muslimové jsou krvelačné potvory, stejně jako ne všichni komunisté byli Urválky, ale prohlásit o té ideologii samotné něco pochvalného zrovna na akci k založení sekularizovaného Turecka mě nutí pootevřít ústa a pozvednout obočí.

 10. On Leden 13th, 2020 at 22:07 Eliška Liška Says:

  Ještě bych ale dodala, že jsem příspěvek začala tím, že Hamáček chce zachovat rodná čísla i s identifikací pohlaví (proto to píšu sem) a ve smlouvách soukromoprávnách subjektů jsou třeba dokonce s ohledem na jejich nejasný charakter „polovičního hesla“ velmi nedoporučována – k identifikaci má stačit kombinace jména, data narození a trvalého bydliště. Takže Hamáčkova úvaha je něco jako „dávejte klíče od domu pod rohožku, je to velmi pohodlné a všichni jsou na to zvyklí (hlavně teda zloději).“

  Ale tak abych snad Hamáčkovu nevýslovnou moudrost (nebo v) illustrovala na jiném příkladu:

  Zatímco národ v podstatě nesnáší stravenky, protože jsou to „peníze s časově i účelově omezenou platností“, „jedna z metod švarcsystému“ (jak mi vysvětlila jedna prodavačka, se kterou jsem se zakecala – to jsem ani netušila) a všichni zaměstnanci, které znám, tleskají ANO za to, že je chce nahradit odečitatelnou částkou ze základu daně, Hamáček opět nepochopil, že tímto názorem stranu v očích veřejnosti dál potápí… možná ho Sodexo podmázlo?

  https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/hamacek-stravenky-nerusit-o-superhrube-mzde-budeme-jednat/1841415

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se