Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Jak se žije transgender dětem, když je rodiče podporují?

Srpen8

Velmi pěkný dokument natočila Barcroft TV „My Trans Life“. Všimněte si, že otec Rebekah je pastor a nemá s identitou svojí holčičky nejmenší problém, žádný svět se nehroutí ani podobné scénáře. Asi jako v jiných rodinách.

posted under Dokumenty o TS
6 komentářů to

“Jak se žije transgender dětem, když je rodiče podporují?”

 1. On Srpen 9th, 2019 at 0:05 :-) Says:

  Doporučuji shlédnout všem, hlavě českým odpůrcům LGBT+ a českým rasistům, britský šestidílný seriál „Roky a roky“, kde společnost hystericky a nesnášenlivě nevyšiluje proti sexuálním menšinám s odlišnou sexualitou a genderovou identitou, tak jako je tomu u nás. Přestože vláda v té Británii v blízké budoucnosti postavili pro lidi /migranty, chudé a nepřizpůsobivé obyvatelstvo/ vyhlazovací koncentrační tábory, tak se lidé proti tomu vzbouří.
  V seriálu lze také sledovat technický pokrok, který v průběhu následujících 15 let možná nastane. Seriál začíná v roce 2019 a končí v blízké budoucnosti v roce 2034.
  Za mě je to seriál roku. 100 %

  https://www.csfd.cz/film/724055-roky-a-roky/prehled/

 2. On Srpen 11th, 2019 at 13:57 Eliška Liška Says:

  Nemajíc televisor, přečetla jsem si pouze výcuc na Wikipedii https://en.wikipedia.org/wiki/Years_and_Years_(TV_series) a zjistivši, že po prvním dílu klesla sledovanost na polovinu + shledavši děj poněkud nepravděpodobný a spíše sloužící k zastrašování diváků, půjdu se raději zabývat pohybem na čerstvém vzduchu a studiem do práce.

  AI totiž opravdu svět mění už dnes a lidé kvůli ní doopravdy o práci přicházejí… kdybych například točila videa, sáhnu klidně po hudbě složené AI https://www.youtube.com/watch?v=ChDR-62ZueA a nebudu se muset starat o copyright… vlastně v ČR budu muset. Když použiju hudbu, peníze dostane kolektivní správce autorských práv a je na něm, podle jakého klíče je dál rozdělí… komu vlastně? Myslete na to, až zase uslyšíte ten blábol, že Ministerstvo kultury je nevýznamný post, teď se na něm bude bojovat o to, co je vlastně duševní vlastnictví a z tohoto boje se bude i odvozovat další pohled na to, kdo za co bude v souvislosti s umělou inteligencí a robotizací platit… no, ono se to nakonec asi nadiriguje z EU… ale to už je zase úplně jiná písnička.

 3. On Srpen 12th, 2019 at 1:22 :-/ Says:

  Ta sledovanost klesla asi proto, že kremloidi, ultras-konzervativci + další ultras, to vyhodnotili tak, že tato možná dystopie v blízké budoucnosti může nastat a že na svědomí a viníky jsou právě oni, tak to odmítli nadále sledovat.
  Viděli se v tom, jak odporně myslí a jak by se nelidsky chovali kdyby měli tu moc, a proto se jim to hnusilo sledovat. Tak asi nejspíš proto byl pokles sledovanosti, pokud vůbec nějaký pokles byl a není to zase jen další FAKENEWS právě od těch ULTRAS.

 4. On Srpen 12th, 2019 at 11:58 :-/ Says:

  Církev už nazývá LGBT+ lidi jako „duhový mor“, přestože sama církev je už po staletí to zlo a ten mor na planetě, která trpí nesnášenlivostí a nenávistí k odlišným lidem!
  http://denikreferendum.cz/clanek/29978-nabozensky-postoj-nelze-vynutit

  A dále, čeští nacionální testosteronový hovada, bigotní patriarchální uzurpátoři myslící si o sobě že jsou ti nadřazení alfa samci kteří zde budou o lidech rozhodovat >>>> v akci na srazu bílých heterosexuálních mužo-samců, nejspíše jako odveta za Prague pride:
  https://www.lidovky.cz/domov/vlastenecke-setkani-heterosexualu-narusil-jen-protest-duhove-mladeze-aktivisty-zasypala-sprska-jable.A190811_133402_ln_domov_ele

 5. On Srpen 12th, 2019 at 12:03 :-/ Says:

  Nemajíc televisor…
  dnes ve 21 století (2019) lze sledovat i na pc, tabletu, noťasu 😉

  A nemajíc záchod, tak nechodím na záchod a seru do kýble

 6. On Srpen 12th, 2019 at 18:52 Dominika Says:

  Smajlíku, slibila jsi, že zde nebudeš psát vulgárně.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se