Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Jaké to je zajít si do hospody jako transgender? + RIP

Duben29

Velmi zajímavý sociální experiment a rozbor přinesl článek Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity, kde si sami na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké to je být transgender, který se jde někam bavit v Brně. Podle fotografií přestrojení nebylo nejhorší.

munimedia.cz

Násilí na transgender ženách dotřetice.

V ruském Kursku 27letý Mikhail Tikhonov zabil a uvařil 25letou Ninu Surtgutskaya poté, co se s ní vyspal a následně zjistil, že je transgender. Nina však byla po operaci a byla úředně uznána ženou.

Tikhonov nejprve Ninu zabil a když nejevila známky života, rozhodl se zbavit těla. Nejprve ji rozřezal v koupelně, pak vyřízl její vnitřní orgány a rozsekal na malé části, které spláchl do záchoda. Zbylé tělo vložil do trouby, aby se zbavil přebytečné vnitřní tekutiny, rašplí pak odřezal zbylé končetiny a žebra, ty vyhodil u popelnic, hlavu s páteří měl schovanou v kufru.

I když vrahovi hrozí trest 20let odnětí svobody, pro ruské soudy však neexistuje možnost spáchání činu z nesnášenlivosti vůči LGBT lidem. Pokud si pamatujete na 25 letou Rainu Aliev, která byla také zabita a rozřezána tak, že ji nešlo identifikovat, protože ji její Čečenská rodina odsoudila k purmanu, nebyl nikdo z rodiny obviněn ani potrestán.

posted under Antihejty, Nezařazené
5 komentářů to

“Jaké to je zajít si do hospody jako transgender? + RIP”

 1. On Duben 30th, 2019 at 14:51 :-) Says:

  Někteří psychopati rozdrtí člověka brutálně, tak že ho rozsekají na kusy, a jiní psychopati (např. oligarchové, diktátoři) zase drtí člověka ve vynuceném pracovním procesu.

 2. On Květen 3rd, 2019 at 0:39 :-) Says:

  Česká „fotrovská“ ultrakonzervativní homofobní společnost v akci, a jejich snaha vše zvrátit / zhatit, poučovat, vysmývat se, a neustálá panika z budoucnosti a lidské evoluce, které nerozumí a nechtějí rozumět, a ve které ti fotři zasloužilé matky žít nebudou.

  https://www.duchdoby.cz/sexuolog-jaroslav-zverina-o-nasili-na-zenach-manzelstvi-pro-vsechny-a-genderove-problematice-tema-zdenka-chytry-26-04-2019/

 3. On Květen 3rd, 2019 at 1:02 :-) Says:

  Sexuologové v Česku zarputile odmítají uznat chyby v procesu medicínské tranzice u trans lidí, kteří v minulosti prošli medicínskou tranzicí.
  Sexuologové v Česku především odmítají uznat chybu a vzít na sebe zodpovědnost za podmíněné kastrace (respektive operace změny pohlaví) trans lidí, protože by se těmto trans lidem musela vyplácet finanční náhrada za trvalá a nevratná tělesná poškození.

 4. On Květen 3rd, 2019 at 6:37 Dominika Says:

  To si tam vzali erudovanou odbornici z eshopu se svastikami, aby mluvila o genderu a istanbulské úmluvě? Já jsem to po chvilce nevydržela, to nejde.

 5. On Květen 3rd, 2019 at 11:32 :-) Says:

  Vyslechla jsem jejich zoufalosti a bullshity až do konce, a je mi zcela jasné, že s takovými, a mezi takovýmito nesnášenlivými lidmi se žít zkrátka nedá. Normalizace tyto letité fotry a matky tak krutě a nevratně poznamenala, že jsou nesnášenliví úplně ke všemu odlišnému, trans lidi nevyjímaje.
  Česká sexuologie svojí dlouhodobou umanutostí, že ona jediná má pravdu, poškodila řadu transgender lidí podmíněnými chirurgickými zákroky na genitáliích.
  Řadu trans lidí česká sexuologie poškodila natolik, že mají kvůli těm podmíněným chirurgickým zákrokům doživotně zničenou sexualitu a psychiku!

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se