Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Jeden týden podruhé

Březen25

Doufám, že už nebude potřetí, počtvrté… a taky se to tu nějak zaseklo. Upřímně jsem do operace chtěla napsat pouze do 200 postů a najednou jsem velmi blízko 400. O to víc mi to připadá neuvěřitelný, ten sen, to přání, kdy jsem byla o pár let mladší(dřív to nešlo). A najednou je to tak blízko. Zbytek života prožiju jako žena a hlavně nebudu umírat jako chlap a v příštím životě být znovu trans už snad ani nejde.

tied_girl

Nedovedu si představit dál být v tomhle neustálém stavu „mezi“ a žít s tím normální život. Rok, dva, deset…V běžném životě to nevadí, ale pokud má dojít na zásadní životní události, zkrátka je to pro ostatní nevhodné a koukají skrz prsty nebo dokonce omlouvají, že jiní vůči vám reagují neadekvátně. Už víc jak rok a půl si mne nikdo nespletl a lidi o to víc reagují „divně“, mají-li to o mne vědět. Hlavně jsou víc nervózní, víc než já a často jednají zkratově. To doporučení k operaci nakonec mám, ale stejně v něm mám v gynekologické anamnéze(GA) napsané, že: „…je po změně pohlaví z mužského na ženské.“ Tak co vlastně chtějí operovat? Mám tam teď napsáno obojí, že jdu na SRS a že vlastně už mám po. Doufám, že tohle nebudu muset vysvětlovat. Jakoby to doktorka celé psala bez přemýšlení a najednou se, a není to poprvé, vytratila logika z jejich myšlení. Připadám si jak přízrak.

Chci být normální a pokud nemůžete být vy, tak to nevylučuje první větu, že jí jednou budu.

O operaci nepřemýšlím, ale už se těším na to, jak si to s malou užijeme na zámku na jaře, až bude všechno kvést a budeme se procházet v pěkných šatech a smát se a radovat se z toho, co máme. Na léto…ale to už si dovedete sami představit.

posted under Můj Timeline
4 komentáře to

“Jeden týden podruhé”

 1. On Březen 25th, 2016 at 7:53 Tereza Says:

  Ahoj Domčo, tyhle předoperační myšlenky jsou vždycky krásné a moc ráda je čtu.
  Něco nového začíná – a ano, začíná, protože ačkoli sice žena už jsi, tohle člověka posune mnohem dál, v našem případě ještě na vyšší úroveň ženskosti, i když si spousta z nás myslí, že ne, že to, co mají, už stačí. Tak to ještě nezažily ten pocit poté 🙂
  Je na co se těšit a ty to děláš, proto vše, co sis vysnila, přijde.

 2. On Březen 25th, 2016 at 7:55 Tereza Says:

  (dvakrát mně to tu napsalo, že jsem nestihla vyplnit CAPCHA a uplynul limit k jeho zadání, takže se mi smazal komplet celý komentář a neuložil se, přitom to byla otázka vteřin)

 3. On Březen 25th, 2016 at 8:20 Dominika Says:

  s tím asi nic neudělám, něco podobného jsem měla i u tebe a když chci napsat komentář, tak si dám pro jistotu ctrl-c

  spíš se těším, ale i mám strach s mou smůlou…

 4. On Březen 25th, 2016 at 11:22 Šárka Says:

  re: Tereza

  opravdu ten pocit poté SRS operaci je neposatelně hnusný, pokud máš výsledek SRS operace na pikaču

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se