Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Jeden týden

Březen14

…je už skoro v háji, ten cíl se mi zas ztrácí a asi ho nedosáhnu ani po dvou a půl letech. Jsem adeptka na to, aby se mi odložila operace na další dobu.

Nejenže nemám krev z transfúze, ale také na středeční indikační vizitu nebudu mít ani zprávu, kde by bylo napsáno, že mne doporučují na operaci, díky mé obvodní lékařce a zpackanému předoperačnímu vyšetření. Ta pinda slovenská(co za mou doktorku zaskakuje) mi neudělala z krevních testů krevní skupinu a ani test na infekce jako žloutenka, HIV atd., mi sdělila dnes odpoledne. Začala hysterčit a nadávat mi, jakoby to byla moje vina a že jsem jim ten papír s požadovaným seznamem prý nepředala, hlavně že ho měli ode mne už dřív hned jak mi brali krev. Není nic lepšího, když doktoři za svou neschopnost začnou svalovat vinu na pacienty. Prý jsem jim dala zavádějící papír, ze kterého si myslela, že termín operace mám už šestnáctého(Pod termínem velkými písmeny křičí INDIKAČNÍ VIZITA) „Já taky pracuji v Motole a nikdo tomu indikační vizita neříká!“ nadávala na mne a nikde že se nepíše o dalším týdnu, kdy by měla být operace. Vyšťourala, že bych měla mít také vyšetření kultivace moči a to prý trvá víc jak pět dní,  že bez něj mi to potvrzení nenapíše. Začala si hledat chyby, za které přeci nemůže. A taky jdu zítra ještě na rentgen plic. Volala jsem tedy do Motola, jestli ho budu potřebovat a naštvaná sestřička, že tam má teď ambulantní pacienty, mi sdělila, že ho nepotřebuju, ani moč a jen ty infekční viry. Volala jsem taky do laboratoře, kde by mi ty infekční testy udělali nejpozději do druhého dne a chtějí za to všechno skoro 4tisíce. Ale stále nebudu mít napsáno to doporučení k operaci. Myslím, že si tohle po tom všem ani nezasloužím.

Začínám mít pocit, že mi to přes všechny ty různé nehody a tu dlouhou cestu není vůbec souzeno. Vím, že mezi vámi, co čtete tento blog je taky mnoho lidí, kteří se o změnu ani nepokusili, tak ti teď jásají.

Tak budu žena s penisem a vy xenofóbní šmejdi se mi můžete dál posmívat za to, jak jsem se narodila včetně pár pošahanců, které mimo ty slušné lidi také čtou tento blog. Mám já spoustu jiných důvodů se zas posmívat vám ostatním. Např. že 63 procent žen má problémy s vyvrcholením a nebo že každý sedmý pár má problémy otěhotnět. Narozdíl od Vás to nedělám, ale vyplývá z toho zásadní otázka: K čemu vám ty orgány vůbec jsou? Narodíte se, dají vám jedno písmenko, o které jste se ani nemuseli snažit, protože zkrátka nemusíte a nakonec jste k ničemu, nepoužitelní. Kolem vás denně projde každý takový a o malinko víc jak desátý člověk s nefunkčními orgány, každá čtvrtá žena bez ženských hormonů a naopak, chlapi, kteří by raději měli zalézt do díry, když by mělo dojít na diskuzi o pohlavních orgánech a také zároveň i naopak, nebo jen někteří povahově: „Tak co je te náš Franta? Chlap nebo bábovka?“ a co kdybych já k vám všem byla jako ten soudce, který mi řekl, že tu občanku ani nebudu potřebovat a že mi ji nevrátí. Každý neplodný pár přeci není základ státu, mám-li to brát doslovně, tak co kdyby jste vy všichni nedokonalí hezky vrátili své průkazy, protože nechci, aby moje dítě přispívalo na důchody neschopáků. Pořváváte, že je transsexualita proti přírodě a sami podle Bible nejste schopni zplodit děti, dokonce hodně z vás přes vlastní neschopnost si nedovede najít ani partnera. Mne je tohle všechno úplně někde, ani nechtějte vědět kde, přesto vaše ego vždycky zvedne nějaká ta transka, keré se dokážete vyhnout obloukem. Žiju v hodně pokrytectvím pokřiveném světě, kde jeden je vždycky o něco víc než druhý a záleží na počtu komplexů jednotlivců, protože všichni je máme. Někdo víc a někdo míň. Kdybych měla být ženská, budete mít asi o jeden víc.

posted under Můj Timeline
2 komentáře to

“Jeden týden”

  1. On Březen 14th, 2016 at 23:25 Markéta Says:

    To mě mrzí. 🙁

  2. On Březen 15th, 2016 at 7:56 Ezechiel 2517 Says:

    Snad se to povede.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se