Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Juliet Evancho & Film – About Ray

Říjen14

Vždycky mám hroznou radost, když vidím, že to někomu jde, vychází a přeměna je úžasná jako právě tahle. Jackie Evancho je finalistka americké soutěže talentů, která má nyní už sestru Juliet a která ji doprovodila při zahajovací gala Global Lyme Aliance. Byl to pro ní velký zážitek, protože to byl její první veřejný coming out. Nyní je Jackie 15let a Juliet 17 let.

jackie-evancho-435

Byla jsem tak nervozní a tak nadšená, že jsem nemohla dospat, ale když už jsem tam byla, bylo to tak opravdové.

Vzpomíná, jak její sestra a matka dělaly kvůli ní průzkum o tom, co si ostatní myslí, protože žili v domění, že ona je gay. Ony prý byly ty, které pak samy přišly na to, že je spíše transgender než ten gay. To jí pak přimělo se jim přiznat k tomu, jak se cítí.

jackie-evancho-4-800

Její máma ji ihned podpořila a pomáhá ji, avšak Jackie prý nějakou dobu brečela kvůli tomu, že se bála toho, aby její sestru neuráželi ve škole. Zároveň prý byla naštvaná, že ona bude hezčí ženská než ona, dodala se smíchem. Navzájem si udělají nehty nebo make-up a společně chodí do obchodu. S ještě větším pošklebkem dodává jejich otec, že teď je to mezi nimi větší boj o koupelnu.

Sice jsem stratil syna, ale mám další dceru, je to jen kůže a obal té osoby tam uvnitř. Být gay nebo transgender není volba, to se nedá našroubovat do hlavy. Proč by si tihle lidé vybírali tu těžší a složitější cestu, když předem ví, že nebudou všemi přijati?

jackie-evancho-2-435

Juliet již tři roky dochází k terapeutovi, započala přeměnu a do školy již nastoupila jako děvče. Julie by ráda pomáhala ostatním transgenderům a protože je ve škole prvním takovým člověkem, je pro ně vodítkem, jak vše zvládnout.

jackie-evancho-3-435

 

About Ray – Three generation je drama 2015 se Susan Sarandon, jež byl promítán na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu. Teenager Ray, dříve Ramona si v průběhu dospívání uvědomuje svou identitu. Jeho matka Maggie, Lesbická babička Dolly 🙂 a otec Craig se musí naučit přijímat jej takovým, jakým je. V trochu komediální zápletce se tři generace střetávají s něčím, o čem neměli ani potuchy.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se