Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Katolíci, kteří vládnou v Polsku, skončí v pekle – antihejt

Únor8

Zvrácený katolický pedofil Marek Jędraszewski, který má na svědomí výrok:

„Rudý mor už po naší zemi nechodí, ale objevil se nový, neomarxistický, který chce ovládnout naše duše, srdce a mysli. Není rudý, ale duhový.“

si vybral další daň. Byl jím 15letý transklučina Wiktor, kterého jeho vrstevníci ale i učitelé a ostatní dospělí z nesnášenlivosti šikanovali a odpírali mu pomoci. Nejenže Poláci vraždili židy za druhé světové války a spolčovali se s nacisty a dodnes to odmítají přiznat, i přestože to už uznali i sami židé, tento národ je tak zvrácený, že i dnes pálí knihy, které jsou trnem v oku fundamentálnímu katolicismu nebo odpírají demokratické soužití a službu na úřadech všem LGBT lidem formou LGBT free zón. Polsko přerostlo v totalitní stát, který si dnes nebere jako cíl židy, i když do Maďarského Jobbiku nemají svým myšlením daleko způsobem vykonávání své nadřazenosti, ale nepřítel no 1 jsou LGBT lidé.

Wiktor ze zoufalosti skočil pod soupravu metra, přitom už v minulosti se několikrát pokoušel o vyřešení své situace, avšak bezvýchodně, přitom řešení mohlo být o mnoho jednoduché. Jenomže zdá se, že Poláci nejsou schopni být ani primitivně tolerantní a nenávist v nich přetrvává a hledají si nepřátele i mezi sebou, což jim jistě kazí karmu včetně té, se kterou se budou svému Bohu ospravedlňovat.

Každý den zemře kvůli nesnášenlivému jednání jeden transčlověk a pokaždé k tomu nevede nic jiného než nesnášenlivost. Varující je to, že nesvoboda, která se vyhýbala státům EU je najednou tak blízko a reálná. Šikana patří mezi patologické formy lidského soužití a Polsko je v tomto určitě nemocné. Poláci nedovedou žít s nacismem a komunismem, ale zároveň si ho sami mezi sebou vytváří, když ho nemají. Odvracejí se od Boha, nepochybně.

Výzkumy ukazují, že dlouhodobé šikaně je v České republice vystaveno zhruba 18% dětí. Tři čtvrtiny případů se přitom odehrávají ve škole, zbytek na cestě do školy nebo z ní. Obětí šikany se stává každé třetí až páté dítě. Postihuje tedy asi pětinu dětí na základních a desetinu na středních školách. Nenechte své děti šikanovat kvůli tomu, že je jiné a nenechte si otevírat své oči tím, že si to nejprve vyzkoušíte na translidech.

Portál krytykapolityczna.pl přinesl zprávu, že LGBT lidé v Polsku zažívají šikanu ve všech případech a 70% polských LGBT má sebevražedné myšlenky, což nebezpečně převyšuje světový průměr a blíží se suciditě u černošských transgenderů v USA navíc bez domova a bez práce a také zároveň u mnoho nižších číslech WHO píše o epidemii nesnášenlivosti. Stigmatizace probíhá na mnoha úrovních říká Joanna Skonieczna, která vede pomoc a linku bezpečí a dodává, že léčba LGBT lidí frivolním nebo dokonce výsměšným způsobem zhoršuje jejich duševní stav.

Stejně jako patnáctiletý Wiktor, spáchala z donucení sebevraždu 24 letá Milo nebo 14letý Kacper, kterým říkali, že nemohou být těmi, kým jsou. Wiktor i Kacper měli přes to všechno plnou podporu svých rodičů a ani to nepomohlo jim žít alespoň spokojený život.

Není to poprvé, že bych jen já obviňovala Polsko z nepřátelského jednání. V Polsku vyšel článek Janusze Schwertnera „Miłość w czasach zarazy“ Láska v době moru, ve kterém obviňoval politické představitele z cílené nesnášenlivosti vůči LGBT lidem.

posted under Antihejty
17 komentářů to

“Katolíci, kteří vládnou v Polsku, skončí v pekle – antihejt”

 1. On Únor 8th, 2020 at 21:56 :-/ Says:

  Katolická církev / respektive jakékoliv nesnášenlivé náboženství / a všichni ti konzervativci politici + vlivné autority, jsou neustále největší hrozbou a největším nebezpečím pro všechny LGBT+ lidi na celém světě!

  Když vytvoříte nepřítele, je vždy snazší vyhrát volby do parlamentu. Vloni to byli LGBT lidé a ve státní televizi se například objevovaly titulky a prohlášení ve smyslu, že jsme démoni, kteří zničí základy naší katolické země. Kteří budou učit čtyřleté děti masturbovat. Nutno podotknout, že tahle strategie některých politiků se netýká jen Polska, je to stará známá písnička. Známe to i z minulosti ze Španělska nebo z Francie, když tam byla diskutována možnost manželství pro stejnopohlavní páry. Bylo by proto dobré sledovat, jak a proč se tahle krajně pravicová propaganda šíří Evropou.

  https://www.hatefree.cz/blo/rozhovory/3429-bartosz-staszewski?fbclid=IwAR0ncMiApXoFDnihVKW7BlwHZPmxdCEmUM-XsXmg-J9Mg_D0gb2IZ_ZeJGg

  >

  Kvůli šikaně skočil pod metro. Polskem otřásla sebevražda trans chlapce

  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/kvuli-sikane-skocil-pod-metro-polskem-otrasla-sebevrazda-trans-chlapce-88461?seq-no=16&dop-ab-variant=&source=clanky-home

  To je už je neskutečné, nehorázné, to je absolutní zlo v té nejodpornější nejbestiálnější podobě, to co zde předvádějí konzervativci a katolická církev proti LGBT+ lidem.
  Ti konzervativci a katolická církev, kteří si říkají „slušní lidé“ a zastánci/ochránci tradičních a těch „jediných správných“ hodnot!
  Těmto konzervetivcům a katolické církvi nejde o nic jiného, nežli o moc a vliv nad lidmi, o zachování starých pořádku, o zachování starého světového řádu.
  Starý světový řád je zločinem proti lidskosti!

 2. On Únor 12th, 2020 at 21:08 :-( Says:

  Plíživě se blížíme v tomto státě tvrdému autoritářskemu režimu jaký panuje v Rusku, v Polsku, v Maďarsku a dalších podobných autoritářských státech, kde staré a zvrácené zločinecké politické struktury ovládají stát, šikanují a škodí obyvatelstvu ve společnosti!

  Volba ombudsmana ukázala, jak daleko jsme v tomto státě pokročili nejen na cestě k autoritářství a konzervativnímu nacionalismu, ale i k otevřenému rasismu a dále xenofobii proti jiným, odlišným a nepřizpůsobivým.

  https://a2larm.cz/2020/02/dalsi-hraz-nezavislych-instituci-pada-stanislav-krecek-se-stal-ombudsmanem/

 3. On Únor 13th, 2020 at 10:53 :-/ Says:

  Zde je přehled zásadních dezinformačních webů v tomto státě /ČR/, které nesnášenlivé a nenávistné vůči určitým skupinám lidí ve společnosti, a homofobně a transfobně útočně zaměřené také i vůči LGBT+ lidem / trans lidem.

  https://www.facebook.com/HlidaciPesORG/photos/a.1505072759759109/2514179122181796/?type=3&theater

  https://hlidacipes.org/nekrmte-dezinformacni-weby-inzerci-vyzyva-firmy-nova-iniciativa-nelez/?fbclid=IwAR26kmaN-h5RK_mrV54PFWQ0SwhrBve1C5sZoFYU89-N_rRbhyd5YPhjdzI

  „Nebezpečí je v tom setrvalém bombardování veřejnosti, v přesvědčování o narativech nebezpečných pro demokracii, jako je třeba přepisování dějin. Z těch webů setrvale proudí toxický obsah, je to kontinuální tok dezinformací,“ říká zakladatel Semantic Visions František Vrabel.

 4. On Únor 14th, 2020 at 8:45 Eliška Says:

  Takto hlboko môže klesnúť iba Slovensko, Poľsko je oproti nám slabý odvar.

  Spájať dohovor o násilí na ženách, s vážnou diagnózou F64.0 o ktorej tam nie je ani jedno písmenko.
  Je mi z nich do plaču.

  https://www.youtube.com/watch?v=24F58OL3zfM

 5. On Únor 14th, 2020 at 9:18 Dominika Says:

  Přesně jak bych čekala. První Polsko, pak Slovensko, které s sebou strhne i Česko, přitom většina z těch primitivů ještě nedávno žila v zemljankách a v ghetech a do toho tomu Maďarsko přidá houšť do ohně se svými nacionalistickými mindráky.

 6. On Únor 14th, 2020 at 12:36 :-/ Says:

  Pro všechny burany a buranky, vidláky a vidlačky a lidskoprávní zločince a gangstery!

  Zde, v tomto teritoriu kde jsme byli zplozeni, kde žijeme, je jasná historická zaostalost v lidských právech, lidem se zde nehodaljí přiznávat lidská práva, zde na východě / v byzancii, a kde vládnout a dělat politiku se snaží dělat a lidská práva určovati jen ti nejhorší / nejzvrácenější / nejodpornější lidé a nejbrutálnější nejburanštější chlapi a nejbrutálnější nejburanštější ženské.
  Zde na východě v primitivos gangsters teritoriu vládne stále zaostalost, tupost, omezenost, korupce, zločin a brutální síla zkrátka jednoduché prostředky k uchopení moci >>> ZLO! Stále jako v pravěku, středověku a pořád to takto chtějí tihle ti nejohavnější nejprimitinější burani a zločinci i nadále v budoucnu praktikovat na společnost.
  Proč být hrdý na to že jsem Slovan, Čech / Rus / Maďar / Polák / Slovák, Ukrajinec, atd. pokud nade mnou ve státě mají vládnout buranští tyrani a autoritáři, ořezávači lidských práv, de facto lidskoprávní gangsteři a zločinci.

 7. On Únor 14th, 2020 at 13:25 :-/ Says:

  To video „Kulturblog“ je samozřejmě na vymývání mozků / ovlivňování těch, kteří pochybují a nevědí co se zde děje, a je samozřejmě na zakázku těch kteří odmítají přijmout Istanbuskou úmluvu, to jsou ultrakonzervativní zvrácení šílenci, kteří chtějí jen své vlastní zájmy a potřeby, ale potřeby a zájmy ostatních lidí jsou jim u prdele.
  Chtějí za každou cenu posílit moc a vliv nad lidmi, prsty v tom má namočené samozřejmě katolická církev, která je v tomto lidskoprávním zločinu – nepřijmout Istanbulskou úmluvu – spolčena s těmi ultrakonzervativními silami.
  A ten „Kulturblog“ to je samozřejmě také výtvor a majetek ultrakonzevativců, katolické církve respektive odpůrců Istanbulské úmluvy.
  Kultur blog je jednou z kybernetických zbraní v probíhající kybernetické válce mezi dobrem /nový lidštější férový světový řád/ a zlem /udržování a legalizace nelidského neférového starého světového řádu/.

 8. On Únor 15th, 2020 at 18:35 :-/ Says:

  ŠÍLENSTVÍ ŠÍLENCŮ V ČESKU V DOBĚ POSTPRAVDIVÉ / POSTFAKTICKÉ

  Islám, transky a greténi
  https://www.seznamzpravy.cz/clanek/islam-jako-nastroj-sexualniho-devianta-byla-jsem-na-srazu-konvicky-s-jeho-priznivci-89211

  Ti šílení Češi / buranský český klucí a buranské české holky / se bojí Islámu, Transek, Gréty, Veganů, Feministek, #meeto, NEW GENERATION, NWO …. JAKO ČERT KŘÍŽE!

  PROČ?!?!?!

 9. On Únor 16th, 2020 at 11:09 Eliška Says:

  „Kulturblog“ je dieťa slovenskej nacistickej strany ĽSNS 🙁
  V tom videu na zaver reční sám Kotleba.
  Poľsko, je oproti Slovensku slabý odvar.
  https://www.facebook.com/stoplsns/videos/260341054952271/

 10. On Únor 16th, 2020 at 12:01 :-/ Says:

  Zde: https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/clanek/putin-slibil-zachovat-pojmy-maminka-a-tatinek-v-rusku-40313610
  absolutní autoritřský totalitní režim v praxi absolutní lidská nesvoboda v praxi, uzurpátor lidské svobody a uzurpátor teritoriáních nároků si vytvořil a vytváří společnost k obrazu svému, jako kdyby mu to patřilo, jako kdyby to byl jeho majetek, přestože mnoho lidí tam kvůli němu trpí.
  Dělá si nároky na něco na co nemá mít / nesmí mít vůbec nárok.

 11. On Únor 16th, 2020 at 12:04 Dominika Says:

  Smajlíku, všechno jsem četla a zrovna včera na online diskuzi jsme si říkaly, že na ni chybíš. Samozřejmě v tom dobrém ohledu.

 12. On Únor 16th, 2020 at 18:31 :-/ Says:

  for: Dominika
  Možná že chybím, to ale nedokáži posoudit.

  Přesto, pokud je to možné, budu občas přidávat příspěvky pod tvé posty.
  Nevadí?

  ————————–
  Kam až to dopracovali obě strany: na jedné straně neoliberálové na druhé straně vyznavači konzervativních hodnot.
  Panuje zde dnes převážně: strach, vztek, bezmoc, beznaděj, nejistota, zmatek…, aneb my nasraní konzervatisté chceme vrátit Svět do starých „dobrých časů“ totality a normalizace, respektive západního pojetí konzervatismu.

  Současný ultrakonzervativmus, nacionalismus a celosvětový vzestup pravicového populismu slibujícího návrat do bezpečnějších časů, je pouze a jen odrazem špatné politiky politiků. Podobně jako se voliči po celém světě přimykají k autoritářským osobnostem v bláhové naději, že zastaví všechny znepokojující změny spojené s globalizací či emancipací menšin, hledají voliči útočiště v konzervativním stylu a smyslu života. V současné neúprosné válce všech proti všem na neoliberálním neregulovaném trhu jsme všichni tak vystrašení, že se děsíme jakýchkoli novinek, změn a vzrušení. A tento strach prosákl napříš celou společností.

 13. On Únor 19th, 2020 at 14:54 :-/ Says:

  Oni ti současní fašouni a totalitáři co se derou k moci, a tzv. slušnočeši a ti tzv. „normální“ lidé by nás označili „ponižujícím symbolem“ bez zkrupulí, tak jako fašouni kdysi označili Židy, protože tihle totalitní a ultrakonzervativní zvrácení dědkové, fašounský kryplové, oligarchové, státní úředníci: typu Zeman, oba Klausové, Křeček, Babiš, ti by nejraději všechny ty menšiny, odlišné a nepřizpůsobivé označili znamením, všemožně je tyrali a trápili, nechali je nelidsky tvrdě makat jen za plesnivý žvanec a poslali je na samé dno společnosti kam podle nich všechny ty menšiny, odlišní a nepřizpůsobivý patří.
  Protože ty menšiny a nepřizpůsobivý nezapadají do jejich perverzních představ a odmítají ten jejich zvrácený tzv. „normální“ svět, který je ale nežitelný, plný krutosti a nelidskosti, perzekucí, zotročování v šíleném otrockém neférovém pracovním procesu, šikanování státními úředníky, diskriminace, zrůdnosti, bestiality, zrůdnosti kam se podíváš.

  Tzv. ta jejich „normální společnost“ to je SPOLEČNOST ZLA, TOTÁLNÍHO NELIDSKÉ ZLA, společnost pošahaná, zkažená, zvrácená a silně psychicky i fyzický nemocná společnost!

  Zde v rozhlase Džamila versus Křeček.

  https://plus.rozhlas.cz/novy-ombudsman-bude-kadrovat-komu-pomuze-tvrdi-stehlikova-nevi-o-cem-mluvi-brani-8150361

  Každý jistě ví, kdo je tady ve společnosti ZLO a zdali stojí na straně DOBRA / Džamily a hummáních lidí nebo ZLA / Křečka, Zemana, Babiš a spol., a vzrůstajícího fašismu v ČR.

 14. On Únor 20th, 2020 at 17:32 :-/ Says:

  Ti „slušní lidé“ v tomto státě nejsou nic jiného nežli ultrakonzervativní ultrpravičáci s fašistickými sklony neštítící se ničeho.
  Tito „slušní lidé“ kteří jsou však jen a jen lidskoprávní zločinci prorůstají do klíčových pozicích ve státě více a více, jsou na rozhodujících kličových místech ve státě, tak i v katolické církvi, a snaží se vymývat zvrácenou nehumanní agendou mozky dalších potencionálních „slušných lidí“ voličů fašistů!

 15. On Únor 21st, 2020 at 15:58 Eliška Says:

  Hlavne záver, ten stojí za to.

  Kedy si zmeniť pohlavie? LGBT bar – Londýn│Kulturblog

  https://www.youtube.com/watch?v=9LLRHAhEllw

 16. On Únor 21st, 2020 at 16:17 Dominika Says:

  Slovenští náckové jedou bomby. Kdyby to ti lidi věděli, že je pak na to takhle shodí.

 17. On Únor 28th, 2020 at 18:51 Anonym Says:

  Facebook zrušil Kulturblog

  https://manipulatori.cz/facebook-zrusil-kulturblog-nekolik-dni-pred-volbami/

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se