Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Kulma, krepovačka a žehlička v jednom

Leden31

Na blogu kamarádky mi jedna slečna doporučila kulmy BaByliss. BaByliss je francouzská značka soustředící se více na profesionální použití a je mi moc sympatická. Jejich žehličky a kulmy vypadají hodně futuristicky viz video níže, avšak v nabídce jsem našla Multistyler, který jsem si objednala a hned vyzkoušela, jelikož jsem doslova šílená minimalistka a nemám ráda moc přístrojů, nábytku, věcí atd. Je to styler se sedmi výměnnými nástavci, který žehlí, krepuje, dělá vlnky, kulmuje ve dvou průměrech a dělá spirály z nástavce nebo kartáče. Balení obsahuje tři klipsy a pírka, ještě taky sáček, ale ten se mi hned první den roztrhl. Multistyler se zahřívá na 170 stupňů C, což je málo oproti jiným žehličkám, které se zahřívají na 220 stupňů. Pokud si ještě něco pamatuji z fyziky a chemie, tak by to mělo mít vliv na výdrž účesu, avšak ty dva dny mi vlasy vydrží v pohodě a to každé ráno chodím běhat. Alespoň na druhou stranu mohu taky nakrepovat vlasy mojí malý, které se minivlnky moc líbí a já se nemusím bát, že jí tím horkem vlasy nějak poškodím. Jakoby mi jí někde vyměnili 😀 Bych ji ani nepoznala… Použití je jednoduché, nástavce jako žehlička nebo krepovačka se buď zasunují do hlavního nástavce nebo se kartáče a kulmy vyměňují v rukojeti. Žehlička je z druhé strany jako krepovačka. Zahřátá je během pěti minut a ty vlasy mi upravit trvaly cca 20min. Do práce je ještě přestříkám lakem, ale nijak to není potřeba. I když je Multistyler bez absence ionizátoru, tak mi vlasy neelektrizují a nerozletují se, dokonce ani u jemných vlásků malý. Možná je to tím neobvyklým saténovým povrchem oproti jiným keramickým. Uvidím ještě, jak dlouho nám oběma vydrží.

V předchozím přispěvku 3 měsíce na HRT jsem kvůli tomu záměrně nepřidala svou fotku. Takže tady je. Uvidím, jestli budu i dál do budoucna nějaké fotky přidávat, ale zatím mi to nevadí. Nikoho nehledám a během přeměny vizáž změním ještě nekolikrát.

ja3mes1

ImgW

Na stránkách BaByliss jsem objevila IPL epilátor na obličej a tělo s výdrží 130.000 záblesků za velmi rozumnou cenu 7090,-Kč, takže jestli se rozhodujete jít do vlastního epilátoru namísto dojíždění do studia, vypadá to jako suprová nabídka. Mne ten od Philipsu za 14.000,-Kč pomáhá a tenhle je jen za poloviční cenu. Nějaké extra rozdíly ve funkčnosti zde asi nebudou.

Nakonec ještě video futuristických kulem od BaByliss.

A nakonec přidám ještě tip na dobrý šampón, se kterým se mi barva moc nesmývá a voda ve sprše není tak krvavá. Barva tedy vydrží o mnoho déle. Přidává lesk a je s keratinem. Já s ním jsem velmi spokojená.

Syoss_Color_Protect_ChampoLR

posted under Fotografie, Můj styl
5 komentářů to

“Kulma, krepovačka a žehlička v jednom”

 1. On Leden 31st, 2015 at 17:35 Lucka Says:

  no právě na IPL od BaByliss jsem se dívala a dokonce ti o něm tady už psala, jde sehnat za 5000kč.
  super fotečka, jen prosím tě nešpul tu pusu chichíí vypadá to jak 15letá na youtube. výš co myslím ne.
  jestli ta barva vlásku sedí tak jsi odvážná. rudá Sonja.
  máš je pěkně dlouhé a vnukla jsi mě tím moc fajn nápad, dííííky.

 2. On Leden 31st, 2015 at 17:43 Dominika Says:

  Tak si ho pořiď, to je úžasný ho sehnat za takovou dobrou cenu. Jenom pozor na tipy, tyhle 930 a 940 jsou s nástavci na obličej, tam se používá jiné světlo. Barva skoro sedí, je víc do měděna. Ještě přidám tip na šampón pro barevné vlasy, aby se tak leskly.

  Jó, to já odvážná jsem…Rusalka hadr…

 3. On Leden 31st, 2015 at 18:30 Lucka Says:

  tak cena už potvora narostla 5700kč, je to IPL BaByliss g930e. ale není nikde napsáno že kdybych pár dní nehledala že bych ho levněji nesehnala chichi, já jsem hledačka akčních cen.
  a opravdu jsi s IPL spokojená, mám pořád strach aby to nebyli vyhozené peníze.

 4. On Leden 31st, 2015 at 18:50 Dominika Says:

  jj, já s ním jsem spokojená a po salonu neuvažuji a nepůjdu. A to je mám většinou světlejší a i světlou pleť. Pomáhá mi vzájemně s hormony, jít před asi nemá cenu. Mohla bych se příští měsíc na to zaměřit a udělat nějaký detail.

 5. On Leden 31st, 2015 at 19:21 Lucka Says:

  jj to by bylo super.

  ty šedé asi tímhle nezničím, ale aspon těch tmavých se zbavit co nejrychleji, šedé nejdou po oholení vidět celí den a i odrostlejší jen když se lesknou. ono dojíždět do Brna kde řekli že jsou schopni to udělat není uplně nejideálnější, aspon ve spojení se zaměstnáním to zatím není ideál, čas ukáže.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se