Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Měsíc na HRT

Listopad30

Jéje to to uteklo… Pamatuji si, jak nám na dálnici bouchlo kolo, když jsem jela na první schůzku k Fifkové a nedostala se k ní. Čekání na další schůzku bylo pro mne strašně dlouhé, vleklo se to a já chodila jako tělo bez duše. A teď si ten čas utíká jako voda a není to vůbec špatný. Dnes ráno jsem načala další androcur a včera estrofem a jak mi je měsíc po nich? Pokud to někoho pobuřuje, ať nerozklikává.

měsíc za mnou

měsíc za mnou

V podstatě mohu říct, že žiji až teď z toho posledního měsíce. Androcur, který snižuje hladinu testosteronu a zmenšuje jeho dopady na naše tělo, mne doslova odrovnal. Dva až tři týdny jsem byla neuvěřitelně unavená a ze začátku se ta únava nedala ani zvládat. Už tři hodiny po spolknutí se mi zavíraly oči a až po těch třech týdnech jsem to vydržela neusnout do odpoledne kolem čtvrté. Některé holky mají pocit zimy zas, což já nemám. Svetr teď na sobě sice mám, ale to je proto, že ještě v téhle době doma netopím. Když jsem byla u Fifkové ve čtvrtek, tak si dělala legraci, že ten androcur mohu brát jako prášek na spaní, že je to nakonec jedno. Njn, když já usnout problém rozhodně nemám.

Jiné účinky moc zásadní prozatím nejsou. Zjemnila se mi pleť v obličeji a není už tolik pórovatá kolem nosu. Chloupky začínají být jemnější a epilátorem se snadněji vytrhávají a taky se začíná snižovat jejich množství. Na rukou už je mám úplně světlounké a neškrábou. Nějaké predispozice k tomu už byly před tím. S vousy je to podobně, ve spojení s androcurem a hormony začíná víc působit účinek laserového epilátoru. Začínají se objevovat místa, kde už tráva ani neporoste, zatím sice nic moc extra, ale jde to znát hlavně na omak, druhý den, když trochu povyrostou.

Líce, boky, hrudník jsou prozatím beze změn, uvidíme jaké to bude třeba za čtvrt roku. Jinak toho už moc nesním a když mám na něco chuť, tak jedině na večer. S alkoholem a jeho vstřebáváním je to taky špatný.

Tím androcurem je utlumené úplně všechno a myslím tím úplně všechno. Zas tak do detailů to tu rozebírat nebudu, jsem totiž slušná a stydlivá holka. Jsem teď v takovém tom vegetativním stavu, kdy mohu začít růst do krásy a hormony si teď budou dělat svoji práci, protože je teď všechno blokované. Jinak psychicky mi je celkem fajn, takové to ranní probouzení je pro mne ještě víc příjemnější než dříve, když se každé ráno mohu ujistit, že ten sen dál pokračuje.

měsíc s HRT

měsíc s HRT

a tady ještě jedna 3 měsíce před HRT, korzety1.cz

a tady ještě jedna 3 měsíce před HRT, korzety1.cz

3 komentáře to

“Měsíc na HRT”

 1. On Listopad 30th, 2014 at 16:17 Lucka Says:

  ahojík Dominiko, tak ten topík je užasný, už jsem po nich jednou koukala, a budu si ho muset sehnat,asi má vzadu šněrování, že.
  a protože ty jsi byla vždycky taková trošku tajemná ´´konečně už nejsi,´´
  už takhle chodíš i v běžném životě, nebo zatím ne. koukám že taky miluješ bokovky chichi.
  já se musím přiznat že jako dítě jsem neskutečně trpěla, mám prostě širší pánev a kalhoty do pasu mě vždycky neskutečně tlačili a dřeli do kostí nad kyčlemi ´´doufám že to píšu srozumitelně chichi´´ a co jsem objevila bokovky, tak klid krása žádné problémy.
  a musím pochválit tvojí postavičku. co jsem v hlavě přepnula do režimu female, tak najednou jdou kila spíš nahoru, a to jsem s tím ještě před rokem neměla sebemenší problém, sníst grilované kuře na posezení, no a, žádný problém ani kilečko nahoru.
  jsem ráda že konečně vím jak vypadáš. tak zatím.

 2. On Listopad 30th, 2014 at 17:55 Dominika Says:

  já přibírám a moc nejím a teď s hormony ani chuť k jídlu moc nemám 🙁

 3. On Prosinec 27th, 2014 at 5:52 Osamělý zápisník » Blog Archive » 2 měsíce HRT a foto Says:

  […] mi začala konečně stoupat. S odlišnými hormony mi mizí i ta únava, o které jsem psala v Měsíc na HRT a hlavně psychická pohoda nahradila tu počáteční bezmocnost a zoufalost a je mi konečně […]

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se