Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Miss universe 2018

Říjen7

Na letošním Miss universe po uvolnění pravidel nebude 27 letá španělská Angela Ponce…

…sama. Před pár hodinami totiž zvítězila v Mongolsku druhá transgender misska Solongo Belguun Batsukh.

Medailonky obou dívek zvěřejnila na svém kanálu Miss universe a mezinárodní soutěž se letos uskuteční dne 17.prosince.

Za chvíli toho bude plnej bulvár. Obě jsou to pohledné a zajímavé ženy, obzvláště mongolská miss je mi sympatičtější. Jenomže to se nelíbí některým lidem. Před pár dny americká Miss Columbie Valeria Morales kritizovala Miss universe, že na této soutěži by měly soutěžit pouze ženy, které se jako ženy narodily. Čtenáři tohoto blogu jistě ví, že změnit pohlaví není jen tak z rozmaru a stojí za tím velké odhodlání, které s tím kdo jak se narodí nějak nesouvisí. Jenomže Španělé jsou na svou miss patřičně pyšní a tak v komentářích zanechali vzkazy typu, že Valeria nemá ani trochu té tolerance a inteligence, což předznamenává její konec v této soutěži. Následně se ještě dočkáme ukřivděnosti příznivců americké missky jak transgender loby zapříčinila její pád.

3 komentáře to

“Miss universe 2018”

 1. On Říjen 8th, 2018 at 18:24 :-) Says:

  To, že v Česku bulvár transgender ženy stále atakuje, demonizuje, zesměšnuje, ztrapňuje, opovrhuje jimi, je problémem hlavně v Česku, v české společnosti, která to nedokáže nebo nechce přijímat, že tady zkrátky jsou a budou transgender ženy.
  Ony se dehonestují transgender ženy jistě i v řádě jiných zemí, ale to jaka je situace zde, to je vyloženě české specifikum v tom smyslu, dehonestovat a dehonestovat transgender ženy za každou cenu, za všech okolností, stůj co stůj!
  Šovinistické a bigotní velké televize a velká média v Česku se ani neodváží a ani je nenapadne brát transgender ženy plnohodnotně jako cis ženy, maximálně do televize a do tisku dávají pořady o tom jak se transgneder ženy „léčí“ jak řeší změnu pohlaví po česku dle nesmyslně přísně legislativy a lékařských starých zakonzervovaných definic.
  Pak se není čemu divit, že česká společnost neustále bere transgender ženy tak jak je bere.
  Zásadně se na tomto žalostném stavu (to jak česká společnost vnímá a bere trasgender ženy) podepsala česká sexuologie a čeští politici za poslední čtvrtstoletí!

  Logicky se potom transgender ženy v takovémto „dusivém“ českém prostředí necítí zrovna moc dobře.

 2. On Říjen 9th, 2018 at 18:10 :-) Says:

  Co jsou zač církervní konzervativci, proč straší lidi těmi odpornými bigotními žvásty a o co jim vlastně ve skutečnosti jde?

  http://denikreferendum.cz/clanek/28420-gender-muzu-zijicich-v-celibatu

 3. On Říjen 9th, 2018 at 22:19 Dominika Says:

  to sem nepatří….prosím neplň to tu jen negativními komentáři, pouze k věci. Pod Fake News to patří, sem však ne. Ale jsem ráda, že jsi ten zajímavý odkaz pod ten článek napsala.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se