Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

NTVG člověk se jednou splete

Září13

Poslední dobou pracuji pokaždé do noci i o víkendech a když ještě něco napíšu, tak je to ve stavu vyčerpanosti. A v minulém článku jsem spletla číselnou diagnózu bez toho, aniž bych si ji půl hodiny na google ověřovala a Eliška mi to naservírovala na talíř. Dodělávla jsem dvoufázovou autorizaci dokumentů pro jednu nemocnici. A k tomu jsem po paměti napsala F58 místo F52.8, přičemž obojí spadá do poruch chování a stejně ani jedna z nich vám nezajistí „A“ v bezpečnostních sborech.

Opět mi začaly chodit nemístné emaily od lidí, které poruchu chování zřejmě mají. Já se tomu nedivím, díky vám že mi dokazujete, jak jste všichni skvělí a lepší než já. Věřte, že třeba po francouzské večeři nejsem schopná ničeho, tak alespoň to horší se mnou už nebude. V takovém stavu nepíšu nic ani před tím, vím že do jedné hodiny v noci stejně nevydržím, tak mne berte s rezervou. A jestli píšu jako tatar, tak to taky neřešte a pokud v takových chvílích chcete vést intelektuální diskuze, může to dopadnout takhle.

posted under Antihejty, Nezařazené
7 komentářů to

“NTVG člověk se jednou splete”

 1. On Září 14th, 2019 at 1:17 :-) Says:

  Tak ty francouzské obědy a večeře to je něco…, kde se servíruje často/vždy několik chodů, začíná se třeba paštikama, dále nějaký salát a hlavní chod, pije se vždy víno a ke všemu se přikusuje bageta, a na závěr se podává několik druhů fromage a jako tečka sladkost, tak tolik jídla člověka unaví ne li rovnou odrovná.
  Pozor na to! Nezvyklí a nepřipravení NEFrancouzi na tu hojnost jídla můžou časem doplatit, mohou nakynout do pěkných kyprých tvarů 😀 Bříško se začně zakulacovat po krátké době, a váha leze zaručeně už jenom nahoru 😉

 2. On Září 14th, 2019 at 16:55 Dominika Says:

  mám 7kilo nahoře a permanentně jsem fatigue

 3. On Září 14th, 2019 at 16:50 Mia Says:

  Jo, na tohle si ze svých cest do Francie pamatuji…
  Místo českých “20 minut” večeře trvá několik hodin…
  Ale zase na druhou stranu; nikdy jsem po “francouzské” večeři neměla po třech hodinách hlad…

 4. On Září 14th, 2019 at 23:05 :-) Says:

  Francouzští hosté / přátelé / příbuzní dorazi v podvečer kolem 18:30 hod., usedne se ke stolu, a postupně se začíná s večeří, a končí se třeba ve 22:30 hod. i déle.
  Pokud však u stolu nerozumíte francouzštině, tak se tam docela nudíte, a připadáte si až trapně, jako že tam ani nepatříte.

 5. On Září 15th, 2019 at 6:26 Dominika Says:

  Tak to máte asi přizpůsobené pro české podmínky 🙂 Tady vždycky do jedné do noci. Na to si asi nezvyknu. Permanentně jsem vyřízená, protože pracuji i v neděli a jsem schopná už brzo ráno u toho sedět a to si mne pak všichni dobírají, zatímco oni musí kafe, aby se nastartovali à pomalý rozjezdy pro hvězdy.

  Plus ty hovory často o ničem, jenom se kecá. A největší bizardnost je zajíst indii zmrzlinou nebo pudinkem. Nebo omáčku s rýži dovytřít bagetou.

 6. On Září 15th, 2019 at 23:46 :-) Says:

  Ty polosyrové grilované kačení stejky nebo hovězí stejky jsem vůbec nedávala, ani vařené šneky, ani mušle s hranolkama, ani plněné hlavonožce, a oni si Francouzi na tom tak pochutnávají…

  Ovocné tartaletky, a různé dortíky ty ale neměly chybu, to bylo přesně něco pro mě 😀

 7. On Září 20th, 2019 at 11:15 Eliška Liška Says:

  Tenhle celý článek mi nějak celý utekl, teď jsem si ho teprve všimla, tak na něj také reaguju až teď:

  Pardon, já to nemyslela jako nějaký hejt nebo naservírování. Já si fakt šla přečíst na ÚZIS MKN10, pak na WHO ICD10, protože jsem to neznala a pak jsem se prostě prostoduše zeptala majíc na mysli jestli to třeba není nějaký starší kód, co už zmizel i z novějších verzí.

  To je mi líto, že to vyvolalo nadbytečný stres.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se