Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Pondělní přeměna

Únor23

Jůůůů, tak lidičkové dnes je to výroční stý post na tomto blogu. Včera mne sice popadla zas depresivní nálada a odolávala jsem mezi tím se z toho vypsat nebo vybrečet, vyspat, pustit si film atd. Vybrečela jsem se z toho nakonec, pustila si film, který mne tedy moc nerozveselil a který tu bude taky za pár týdnů a nakonec se z toho vyspala namísto vypsala. Takže se věci tak sešly včetně mojí naštvanosti vůči závisti ostatních, jak na mne ty hormony prý trašně dobře zabírají a tak. Vždy v pondělí sem postuji příspěvky o přeměnách. Tak tedy překvapivě dnešní výroční kulatý post bude o mne a neočísluji jej. JE TO STOVKA!!! Rozhodla jsem se sem dát pár svých fotek mé přeměny. Ta první je dva roky před RLT, ta druhá je začátek RLT a skoro rok před HRT a ta třetí spodní je současná. Hormony mne ještě nijak moc v obličeji nezměnily, jsem teprve ve čtvrtém měsíci a tak doufám, že ji mohu označit za začátek HRT, přeci jen jsem teď stále na začátku. Na začátku RLT jsem měla dokonce o deset kilo víc a připadala jsem si moc nateklá.

Většinou tu je v pondělí nějaké video, ale na to jsem moc líná, mám málo volného času a raději ho teď prospím. Tak vám musí stačit těch pár fotek. A jestli to teď čte můj anglický „kamarád“, tak to přeskoč dál, nic zajímavého tu pro tebe stejně není.

Chtěla bych tím motivovat jiné holky, které si doposud zatím nevěří, že by mohly vypadat jakkoliv žensky. Však já taky žádnou androgenní postavu a obličej nikdy něměla. Chtělo to rok zkoušení na ostro před lidmi a hledání toho, co mi sluší a líbí se mi. A hlavně nezapomenout na to, že s každou změnou musíte být i o to víc sebevědomější a neohlížet se a nepřemýšlet nad lidmi, kteří se za vámi ohlížejí, protože jednoho dne se to změní a ti lidi se za vámi budou otáčet už jen s obdivem.

foto1

A teď úplně před někdy před X lety, kdy jsem byla v dobré kondici :D. Udělám to dřív, než z toho bude mít nějaký bulvár senzaci a do Nong Thoom nemám moc daleko. To solárko a blond vlasy se na mne poznamenaly. Pak mám ještě jednu fotku s copánky a do nich zapletenými korálky, jenomže je focená po deseti kilometrech běhu, tak jí raději zveřejňovat nebudu. Ani ty jiné s modrými vlasy 🙂

wka2

A taky nesmím zapomenout na uni přechodné období v RLT ale bez hormonů. To bylo období, na které si ještě ráda někdy vzpomenu. Bylo to úžasný období, které mne hodně nakoplo a posunulo dál. Taková velká dávka seberealizace. Ale moc fotek v uni oblečení nemám a tak jsem si ho oblékla a vyfotila se vám. Parkou nic nezkazíte, pod ní halenu a nějaké společenské kalhoty, nejlépe s proužky a můžete vyrazit. Jo a nezapomeňte na šátek a pásek a hlavně si namalovat oči 🙂

uni1

A už vůbec nesmím zapomenout na umělecké ztvárnění vlastní identity ještě před RLT.

jako muž

jeden rok před HRT

Tak a mám to tady hezky pohromadě.

PS: Když už mi některé holky posíláte svoje fotky, tak na nich vypadáte úžasně a to jste většinou někde na začátku. Vím, že je to takový nesvůj pocit, být mezi cizími lidmi třeba jen v paruce. Nalíčené a nenalíčené, oblečené a neoblečené 🙂 Ale jste tak přirozené, že změna vizáže bude znamenat jen část vaší přeměny. To odhodlání tam už někde je a jakmile si začnete alespoň trochu věřit, tak ty věci se vám začnou měnit pod rukama k lepšímu závratnou rychlostí, že se každý den budete probouzet spokojené a s radostí do toho života. Já už si tohle prošla a jsem moc moc ráda, že jsem to zkusila.

7 komentářů to

“Pondělní přeměna”

 1. On Únor 23rd, 2015 at 23:45 Lucka Says:

  chichííí dobré, paleček nahoru.
  tak už tě ty ubrečené nálady taky dostihli, mám radost, no aspon se mě už nemužeš smát chichi.
  nojo na té druhé fotce jsi trošku baculka, ale změnila ses hodně, jde vidět že to přepnutí do female modu tě začalo taky měnit, a hormony tomu zase ještě pomužou. já na tvé tváři už ten učinek hormonu vidím, pokud nelže fotka tak už se ti žensky kulatí obličej.

 2. On Únor 24th, 2015 at 0:33 Dominika Says:

  Hormony na tu poslední fotku nemají vůbec vliv. Po 3 měsících HRT se ti obličej nezmění, to je moc brzo.
  Ubrečené nálady nemám, nemam ráda lidi, co si pořád stěžují na to, jak to zrovna ONI mají těžké. Ať se jdou zahrabat.

 3. On Únor 24th, 2015 at 22:19 Lucka Says:

  chichííí, ty na každé fotce špulíš pusu, že se mě to nezdá chichi.

  ale jo, já už tam ten rozdíl vidím a líčením to není.

  když mě nepoznávají známí co mě neviděli čtyři měsíce, jen díky přepnutí sebe sama bez HRT, oblékám se pár let stejně tak tím to není. tak ty tři měsíce na HRT musí udělat určitě svoje.

  máš pěkné náušničky, na stejné z českého granátu jsem koukala. nemáš nově píchlá ouška. nebo už jsi je měla a já si jen nevšimla.

 4. On Únor 24th, 2015 at 22:36 Dominika Says:

  Vždyť já si to všechno píchla sama…i pupík… 😀

 5. On Únor 24th, 2015 at 22:24 Lucka Says:

  aha, náušničky jsi měla, jen je to tady lépe vidět.

 6. On Únor 25th, 2015 at 0:30 Lucka Says:

  však já taky, ouška nosík pupík chichi.

 7. On Březen 5th, 2015 at 17:48 Lenka Says:

  HRT na 4mg estrimaxu neudělá v obličeji nic, to udělá něco tak možná za dva, tři, čtyři roky, ale když si to necháte líbit. Pak až budete ležet v nemocnici před operaci, neupravené, nenalíčené, tak si budou kolem vás šuškat , co tu dělá ten chlap.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se