Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Pride se blíží a antihejtování

Červenec30

Sice jak jsem se dívala, mne nic z programu nenadchlo, ale budu tam.

Půjdu exhibovat mezi ty odporné hříčky přírody, jak si někteří jedinci ještě v dnešní době myslí. Bohužel o Pridu jako nezřízené exhibici mají představu i někteří translidé a není lepšího názoru než se stavět do takové pozice: Já ná takové akce nechodím, já totiž nejsem zvrácená, což už samo o sobě předjíímá jeden ze způsobů stigmatizace a dokonce ji názorově vnucuje a to nezmiňuju, že se hlavně jedná o skrývanou latentnost, jak jsem psala před dvěma lety v souvislosti s Pridem. Takže nejlepší je nechat předsudky doma a vyrazit se podívat mezi ty desetitisíce naopak příjemných lidí, nikdo vás tam neukousne a možná se tam i uvidíme.

Máme několik měsíců poté, co WHO vyňalo diagnózu transsexuality z klasifikace nemocí, neboť se o žádnou nemoc nejedná. Přesto se několika lidem stýská a dokonce se i příčí být zdravý. Nesplňuji heteronormativní předpoklady většiny společnosti, tudíž mou jedinou omluvou je to, že jsem na hlavu. Tohle chcete? Jen kvůli hormonům? Přitom se s diagnózami WHO vypořádala poměrně dobře, aby hormonální substituce nadále byla hrazená z veřejného pojištění.

A když už některé píší do diskuzí, že se jim po diagnóze stýská a nesouhlasí se zrušením, tak ještě k tomu zmiňovat, že patří zrovna mezi voliče SPD je opravdu faux-pas. Byť jsem apolitická, tak tohle je drsný i na mne. Ale co? Byly doby, kdy i někteří židé byli mezi sebou rozhádaní natolik, že i SPD a později NSDAP volili. Bez výjimky se pak sešli v pracovních táborech, aby mohli hrdě pracovat pro Říši. Jo, Svět podle Daliborka je výživný dokument a svědčí o inteligenci voličů téhle strany. Hlavně po Pridu si přečtěte některé komenty představitelů téhle strany, ať hlavně víte, kam se to hlásíte.

Přemýšlela jsem dlouho, jestli se vyjádřit nebo ne, času mám v poslední době málo na psaní,ale když už někdo neumí argumentovat a být pohotový, tak by do televize lézt vůbec neměl. Čunek moc zlej nebyl, ale když už se mu hodně stýská po starých dobrých časech, kdy muž a žena označovalo to, co mají tam dole a ne podle toho, jak se cítí nebo vyjadřují, měl by si sám jako představitel víry přiznat, že také byly doby, kdy i oni se nemohli svobodně vyjadřovat a hlásit k tomu, co vyznávají a tyhle doby nebyli jen za socialismu. Člověk by řekl, že se z mnohaleté historie poučí a nebudou v době náboženské svobody přikazovat a zakazovat ostatním, jak se mají svobodně projevovat a svůj život si tím církevněmasochisticky protrpět. Chápejte to tak, že ta náboženská svoboda je založená na vůli omezovat život jiným lidem. Čím ho totiž máte trpčí, tím je to pro vás lepší a o tom církev vlastně je, ale to pokud bych byla stejně omezená jako někteří věřící, přála bych jim ty doby socialismu znovu, aby si tím znovu prošli a ještě víc se poučili. Nedivím se nijak mladým polákům, že žijí v zemi, kde je víra nejvíce na ústupu.

Jsem se hodně ironicky rozjela(ironie vs. sarkasmus) a teď nakonec by podle jedné dvou TV, kterou sledují voliči SPD byl ten pravý čas na zvířátka. Vlastně ta jedna ty zprávy myslím zrušila. Stejně je Okamurovci nepotřebují, když mají svoje fakenews od předsedy, není to přeci žádný Pitomio. Nic nebude, budu v ironii pokračovat dál. Bulharská vláda nepřijala ratifikaci Istanbulské úmluvy bojující proti násilí na ženách, fyzickému a psychickému týrání, pronásledování, ženské obřízce a vynuceným sňatkům. Zdejší pravoslavné církvi se nelíbilo, že by mohla platit a vztahovat se také na transgender ženy MtF. Když si občas čtu některé ponižující příspěvky pod články, tak si musím sama pro sebe v duchu říct. Jste to vy ale … Jenom kvůli tomu, že by někdo mohl vyvíjet násilí na transgender ženu, poserete život jiným ženám a co ve výsledku si tím zmůžete, když násilí je jako násilí a mělo by být odsouzeno stejně tak i tak. Když už si někteří stěžují, že doba je tak zvrácená na to, že začíná být tolerantní k nám translidem, uvědomte si, že to není dobou ale především vaší hloupostí a zabedněností, že se tenhle svět řítí do zádele. Nastal totiž totální kolaps. Máyové potisící a tohle úplně mění svět diagnóz, ještěže už k psychologovi dochází. Tihle se do záhuby pošlou sami a transgendery k tomu ani nepotřebují.

Nebudu vás dál trápit, tahle zpráva mne velmi potěšila. Již jsem o Nicole Maines psala několikrát [1] a [2] a nyní je z ní velká holka. Na letošním ComicConu v San Diegu se rozhodlo, že to bude zrovna ona, která si zahraje supermanku ve čtvrté sérii. Mohla jsem to být třeba já, mám totiž také triko s velkým S a nosím ho ráda na spaní, člověk nikdy neví, kdy ho temné síly povolají do služby. Mohla bych si ho zas vzít na Pride a to není náhoda, to je další transgender loby.

13 komentářů to

“Pride se blíží a antihejtování”

 1. On Červenec 31st, 2018 at 2:32 :-) Says:

  Také tě některé malé děti někdy identifikují či osloví jako „pan“ místo paní, přestože máš sukýnku, kabelku, a také na tebe děti někdy podivně civí, zkoumají tě protože neví co jsi zač, a uculují se, když jsi v plavkách někde u vody?

  Není nad dětskou přirozenost, živelnost a spontánnost 😀

  Nevěříte, tak věřte.

  A díky tomu, že je strašně moc transžen pokryteckých a prolhaných o svých životech po změně pohlaví, tak informace o životě trans žen po změně pohlaví jsou velice nepřesné, zkreslené, a dosti přikrášlené.
  COŽ JE SAMOZŘEJMĚ PSYCHO.

 2. On Červenec 31st, 2018 at 5:59 Dominika Says:

  tohle se mi neděje…já mám v tomhle celkem fajn život a i ty děti mne berou. Ve firmě teď pomáhám rozvíjet vztahy a domlouvám si schůzky se zákazníky, tak i toho telefonu se nebojím. S takovým tím náhodným přeřeknutím od lidí jsem neměla problém už rok a půl před operací a to už jsem po ni dva a čtvrt.

  Co ale bývá o to víc horší, tak jsou reakce zamindrákovaných lidí, kteří to o tobě ví. Ono vypadat blbě, tak tě holt politují, ale když navíc vypadáš dobře, to se ta lítost mění kolikrát až v agresi. Jo říkala mi kamarádka, jaké názory vypouštěla tehdejší spolupracovnice na mou osobu a to ani nepatří do okruhu mých kamarádů a nebyla jediná. Jenomže kvůli nim jsem do přeměny nešla. A vesměs mám pocit, že od takových lidí jsou ty reakce nějaké až nepříčetné, takže to jsou dva úplně odlišné světy. Jedni s tím nemají problém vůbec a s nimi je to takové normální, těch je většina a jiní se zas zuby nehty brání, abys ty neměla ten statut být ženou a čím víc vypadáš lépe o to víc je to sejří.

  ale o tom článek nebyl…

 3. On Červenec 31st, 2018 at 12:34 :-) Says:

  Tak cis ženy řeší hlavně toto, zde: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/francii-otraslo-vidoe-z-kavarny-utocnik-napadl-zenu-ktera-se/r~708dd90c948e11e8b52aac1f6b220ee8/?redirected=1533031987

  No a transženy k tomu řeší asi tak minimálně 10-ti násobně více problémů oproti cis ženám, včetně“ nemožnosti dosáhnout 100% passingu / procházení (nelze potlačit male vzhled, male hlas) který má jen minimum transgender žen. také zlikvidované sexuality nevyhovující medicínskou léčbou a zákroky u mnoha transgender žen, mnohem větším odsuzováním, opovrhováním, napadáním od společnosti nežli je tomu u cis žen, nezbavení se nálepky minulého života v mužské roli, mnohem více času na to udělat ze sebe procházející ženu, nežli člověk vyjde na ulici, a tak by se dalo pokračovat dále a dále….

 4. On Červenec 31st, 2018 at 20:13 Dominika Says:

  ale di ty…

  to je hrozný a to je i tady a nemusí se jednat o nějaké migranty. Různé sexuálně zabarvené narážky slyším jako žena i já taky docela často. Zase je dobré, že ti francouzi vstali od stolů a chtěli zakročit. Měli mu taky jednu fláknout. V tomhle se mi Francie právě líbí.

 5. On Srpen 1st, 2018 at 2:09 :-) Says:

  „ale di ty…“

  A kampak asi tentokrát? Zase někam, kde si mě vezmou na paškál a budou mě zkoumat, zdali splňuji VŠECHNA ženská kriteria, zdali jsem dostatečně žena nebo jen cosi pro ně podivného, nebo dokonce jen prašivá trans žena co nesahá CIS ani po kotníky, transžena / mužena která je pro lidi defakto FAKE ?

 6. On Srpen 6th, 2018 at 8:55 Eliška Liška Says:

  Dotaz na 🙂 :

  Víc nás udělalo zkušenost, že když jsme pilně šetříly (a že s mým tehdejším platem to byla opravdu řehole) a pak jsme se nechaly silikonově augmentovat pod prsními svaly, všechny tyhle nejistoty okolí tím dnem skončily ostrým střihem.

  Byla jsi? Šetříš? Nechceš?

 7. On Srpen 6th, 2018 at 9:34 Dominika Says:

  otázka byla sice na smajlíka, ale pro pobavení jsem se před nedávnem pohádala se svou drahou polovičkou kvůli tomu, že mi narostly samy. Dostala jsem pěknej pojeb, že jsem lhářka a ať si nevymýšlím, že jsem na augmentaci musela být. Ale jo, augmentace hodně pomáhá zneviditelnit viditelné stigma. Kdyby mi nenarostly od sebe, taky bych šetřila, naštěstí nejsou ani velké ani malé, prý takové relaxační, tak nechci-nepotřebuju.

 8. On Srpen 8th, 2018 at 2:08 :-) Says:

  Jasná věc že byla, feminní ženská prsa jsou jedním z tělesných pilířů ženy, prsa po HRT drtivé většině MtF nerostou, to už vědí i malé děti ve školce.
  Snad až na pár výjimek kterým rostou (to budou tak jedno, dvě procenta všech MtF na HRT), a potom ještě rostou prsa těm MtF, které nikdy nikdo neviděl za to však po netech se chlubí o sto péro jak jim velká krásná prsa po HRT narostla 😀 (honí si tím asi ego, místo ufiklého bimbáska 😀 nebo co )

  Já bych ty prsa po HRT, všech těch MtF vypravěček smyšlených báchorek, tak moc ráda někdy viděla na vlastní oči, stejně tak bych ráda vidlěla ty parádní a funkčí neokundičky, neovagíny a neoklitorysy po SRS 😀

  Dokud to neuvidím na vlastní oči, tak holt NIKDY neuvěřím 😀

  Po životních zkušenostech s lidmi, už nevěřím nikomu 😀

 9. On Srpen 11th, 2018 at 22:58 Eliška Liška Says:

  pro 🙂 :

  Takže jsi BYLA na augmentaci a PŘESTO máš problém s identifikací okolím jako holka, dokonce bez ohledu na hlas ???

  To se mi už ale věřit nechce… neudělali ti je nějaká moc malá, že splývají s postavou? Nebo jsi časem přibrala a původně zvolená velikost jaksi zmizela, protože se uplatnila Eliščina empirie „3:1“, kterou jsem už předtím 5 let pravidelně měřila a propočítávala „Na každé 3 cm v pase přibudou prsa stěží 1 cm“?
  V době augmentace 2012 jsem vážila 52 kg, v lednu 2018 jsem už ale vážila 74 kg a byla jsem moc ráda, že jsem při konzultaci velikosti s možností ztloustnutí počítala jako s krutě pravděpodobným vývojem.

  Statistika nuda je, má však cenné údaje. A chladné a promyšlené jednání je účinnější než nějaké spontánní akce.

 10. On Srpen 13th, 2018 at 1:16 :-) Says:

  Promýšlet nad tém jak vyzrát na změnu pohlaví tak či onak, tak to než bych promyslela a spontánně té změny pohlaví nešla, tak to by mě nejspíše dříve táhli smuteční koně na pohřebním kočáře, protože změna pohlaví nad tím se nedá vyzrát, to se nedá vymyslet a obelstít.
  Změna pohlaví je z mého pohledu těch po letech čistá a jasná degradace těla a degradace psychiky. Avšak nejít do změny pohlaví je také trvale neúnosný depresivní stav.
  Takže ono je to oboje stejně úplně na pikaču 😉

 11. On Srpen 13th, 2018 at 1:35 :-) Says:

  A ještě jinak.
  Od čeho jsou zde ti vyštudovaní s diplomy a nadstadartními přijmy, to jest všichni ti odborníci, doktoři, kteří mají trans lidem umět pomáhat se změnou pohlaví (za ty diplomy a za ty prachy se očekává že tomu budou odborníci rozumět trochu více nežli samotní postižení transgender jedinci)?
  K čemu jinému je tady máme?

 12. On Srpen 13th, 2018 at 11:47 Dominika Says:

  prosím jen komentáře k článku a ne OT. Na tohle není tento blog stavěný.

 13. On Srpen 13th, 2018 at 17:24 :-) Says:

  Dobře, stručně k članku.

  Mám fobii ze všech lidí, kteří plně nerespektují či neuznávají transgender lidi, protože na transgender lidi nahlížejí a posuzují je nepřijatelným způsobem, narozdil od cis gender populace.

 
 • Přihlásit se