Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Pro Poláky jsou největší hrozbou translidé

Září17

Podle současných průzkumů, které provedl internetový magazín OKO.press se Poláci bojí více translidí z LGBT komunity, které považují za ideologisty, daleko více než třeba finanční krize až 6x a dvakrát jsme pro Poláky větší hrozba než třeba Rusko, přičemž nejvyšší míra homofóbie a transfóbie je mezi postaršími muži.

Nedávné nepadení účastníků Pride pochodu nebo nesnášenlivé výroky a samolepky státního deníku Gazeta Polska ukázali Polsko ve světle nesnášenlivosti a ne moc příjemného místa pro život.

posted under Antihejty
10 komentářů to

“Pro Poláky jsou největší hrozbou translidé”

 1. On Září 17th, 2019 at 19:20 Eliška Liška Says:

  Pozor, to je screenshot výsledků u voličů Práva a spravedlnosti (něco jako SPD). U voličů Občanské koalice (KO) to vypadá úplně jinak. Rozdíl je taky u mužů/žen. Celkově Polsko nedopadá tak katastrofálně.

  A popravdě, potíž je v tom, že když v jednom městě proběhne Pride a během ní ale začne dav řvát ANTIFA, Zelení rozvinou self-promo plakát a po skončení průvodu následuje akce tzv. Kolektivu – a to všechno se nabalí na původně prostě apolitickou LGBT Pride, ergo to pak vypadá, že automaticky každý gay a transčlověk je militantní levičák. A pak to dopadá tak, že Japonec a Klaus sr. mohou velmi snadno mluvit o tom, že LGBT je zástěrkou pro jistý jeden směr politického myšlení. Pokud bych ještě někdy měla něco mít společného s Pride nebo s tzv. LGBTQIA+ komunitou, musela bych mít jistotu, že se z toho náhle nestale politické shromáždění jednoho směru.

  A bohužel, je to pravda, že nejmenované neziskové organizace tyjí z toho, že jsou přisáté na – dříve české, nyní evropské – povahou levicové struktury. A to se to pak pravičákům do nás ryje o to lépe, přestože mnozí z nás pracují normálně v a.s. nebo jako OSVČ a nechystají se jednoho dne vyrazit za výstřelu z Auroty na imperialistu s rudou vlajkou a s bodákem.

  Stali jsme se rukojemstvem politického boje. Kladivo na transky, kladivo na levici!

 2. On Září 17th, 2019 at 20:30 Dominika Says:

  Jenomže zatímco SPD volí ubožáci řádově do 10procent, v Polsku mají většinu. Takže si za to LGBT lidi mohou sami? Tady to není ani pravicové ani levicové.

 3. On Září 17th, 2019 at 23:14 :-/ Says:

  Chudáci jsou ale ty české transky, ty které vyznávající křivohubé politické hodnoty.
  Kladivo ano, ale KLADIVO na zvrácenou perverzi MEGAbohatých psychopatů, kteří tady dojebali svět, a to tak že ty napáchaná zvěrstva, křivdy na lidech a dojebaná planeta už nepůjdou nejspíše nikdy napravit/opravit!

  Za zvrácenou perverzi MEGAbohatých psychopatů, kteří dojebali svět, mohou právě vyznavači a podkuřovači křivohubých hodnot.

 4. On Září 17th, 2019 at 23:22 :-/ Says:

  Vládnou nám tady převážně staří, zvrácení, senilní, nesnášenliví, psychopatičtí, zlí dědkové napříč celou planetou.

 5. On Září 18th, 2019 at 20:31 Eliška Liška Says:

  A opět jedna nesouvisející zpráva:

  https://www.radio.cz/cz/rubrika/udalosti/v-motole-se-narodilo-dite-z-transplantovane-delohy-prvni-v-cesku

 6. On Září 19th, 2019 at 0:58 :-/ Says:

  Jak trans žena vyprodukuje VLASTNÍ vajíčko ?

  Pokud trans ženy v budoucnu budou moci odnosit dítě v té transplantované děloze, tak ale to nebude z vlastního vajíčka s vlastními geny. Jen cizí vejce.

 7. On Září 19th, 2019 at 12:30 :-/ Says:

  Pro LGBT+ lidi na celém světě jsou zase největší hrozbou vyšinutá ultrakonzervativní nesnášenlivá katolická církev + jakékoliv jiné vyšinuté ultrakonzervativní nesnášenlivé náboženství + nesnášenliví politici typu Trump, Putin!

 8. On Září 20th, 2019 at 1:06 :-/ Says:

  https://a2larm.cz/2019/09/podle-vyzkumu-se-polsti-muzi-boji-genderove-ideologie/

  … a nebo že by bylo mezi polskými nesnášenlivými muži nějaké větší procento latentních homosexuálů, latentních bisexuálů a latentních transgenders?
  A proto se ti polští muži bojí toho, aby z nich nakonec nebyli přiznaní a vyoutovaní homosexuálové a transsexuálové?

 9. On Září 28th, 2019 at 0:09 :-/ Says:

  Kvůli údaji v občance řežeme do lidí, sterilizace translidí je nechutná praktika.
  Největší traumata zažívají transsexuálové v kontaktu s lékaři a psychiatry, sexuologové ignorují to, co říká Světová zdravotnická organizace, tvrdí dokumentaristka Kateřina Turečková, která natočila snímek Proč se cítím jako kluk? Zachytila v něm, jak se lidem z LGBT+ komunity žije na venkově a maloměstě.
  Být transsexuálem je horší než být lesbou nebo gayem, ti lidé zažívají nepochopení, říká.

  https://video.aktualne.cz/dvtv/tureckova-kvuli-udaji-v-obcance-rezeme-do-lidi-sterilizace-t/r~514c4ef6dfc511e98776ac1f6b220ee8/

 10. On Říjen 13th, 2019 at 21:53 Eliška Liška Says:

  Mmmm… ode dneška je zase všechno trochu jinak.

  https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/610130,wybory-parlamentarne-2019-glosowanie-wyniki-pkw-frekwencja-sejm-senat-lokale-wyborcze-poslowie-senatorowie.html

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se