Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Rammstein podpořili polské LGBT

Červenec27

Na koncertu v Chorzově plul bubeník Christoph Schneider ze skupiny Rammstein v publiku a mával LGBT vlajkou jako gesto proti rozrůstající se xenofóbii. Poláci to potřebují a postupně se k LGBT lidem přidávají i jiné hvězdy, ale od Rammstein je to pěkné gesto, které mne potěšilo.

4 komentáře to

“Rammstein podpořili polské LGBT”

 1. On Červenec 29th, 2019 at 15:22 :-/ Says:

  Takovéto gesto, mávat duhovou vlajkou proti homofobii zaměřené proti LGBT+ lidem, by měl udělat prezident vláda všech homofobních zemí světa včetně Česka!

  Ale to neudělají, protože jsou to bigotní homofobní xenofobní vypočítaví sráčové.

 2. On Červenec 31st, 2019 at 16:10 :-) Says:

  Rammstein opět ostře do problému proti homofobii, tentokrát v homofobním Rusku.

  Kytaristé RAMMSTEIN, Paul Landers a Richard Kruspe, si dali polibek na pódiu moskevského stadionu Lužniki během koncertního setu. Učinili tak na protest proti platným ruským zákonům o homosexuální propagandě.

  Ruský zákon proti LGBT propagandě je novela ruského federálního zákona na ochranu dětí a mládeže před sociálně patologickými jevy neboli „za účelem ochrany dětí a mládeže před informacemi potírajícími tradiční rodinné hodnoty“. Byl přijat Dumou a podepsaný prezidentem Vladimirem Putinem a v platnost vstoupil 2. července 2013. Proklamovaným smyslem je zabránit vystavení dětí homosexualitě, kdy ilegalizuje veřejné projevy homosexuality.

  Podle zákona může být každý shledán vinným pokutován ve výši až 5 tisíc rublů či být na 15 dní zadržen a v případě, že je cizinec, i vyhoštěn. Zákon si po svém přijetí vysloužil ostrou kritiku nejen Evropy a USA, ale rovněž ruských lidskoprávních aktivistů.

  https://www.spark-rockmagazine.cz/rammstein-se-polibili-v-rusku-na-protest-proti-antigay-zakonu

 3. On Červenec 31st, 2019 at 16:44 :-/ Says:

  Tvrdá homofobie homofobů, která se razí v Polsku, v Rusku, na Balkáně a v postsovětkých republikách, může radikálně a velmi neblaze ovlivnit jakš takš příznivou situaci LGBTIQ+ lidí v České republice.
  Vládnoucí třída a mocní v těchto zemích již nemohou a nesmí postaru vládnout jako v dobách přes 40 a více lety, protože utlačované skupiny obyvatelstva již nemohou a nechtějí po staru žít!

 4. On Červenec 31st, 2019 at 17:48 Dominika Says:

  Děkuji za doplnění

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se