Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Sense 8 druhá série – od zítra na Netflixu

Květen4

Již zítra začne vycházet na Netflixu druhá série oblíbeného seriálu od sester Wachowskich(Matrix, Atlas Mraků…). Dočkáme se většího rozsahu, protože původních 8hrdinů se seznámí ještě s dalším clusterem jiných 8lidí. Budou tak cestovat mezi 16ti zeměmi. A také zjistíme, jaké jsou původy organizace BPO(Biologic Preservation Organization). Herečka Jamie Clayton zde hraje hacktivistku a transgender ženu Nomi Marksovou, která má lesbický vztah a která je zde pořád v ohrožení, neboť po ní pátrá BPO.

Sense8_2_1

Viděla jsem první sérii asi pětkrát, hlavně mi pomohla krátit čas v nemocnici před rokem a něco. Také jsem si pobrečela u vánočního vydání, kde je několik dojemných scén. Na druhou sérii se velmi těším a doporučuji.

Sense8_2_2

Jamie Clayton také k seriálu uvedla, že její postava je nejvíce hejtována a přichází k ní mnoho urážlivých komentářů.

Sense8_2_3

 

A znáte ten pocit, kdy dostanete kytku a perníkové srdce od své drahé polovičky prostě jen tak? Je to strašný pocit a nikomu ho nepřeju, protože přemýšlíte jen nad tím, jestli ta druhá polovička něco neprovedla, za co by se měla omlouvat nebo jestli já jsem nezapomněla na nějaké výročí nebo nějakou důležitou věc v našem společném životě. „Vážně se nic nestalo a vážně nemáme nějaké výročí?…Kolikátého je?“ říkám si pořád v hlavě a nemohu si překvapením vzpomenout na datum. „Sakra vzpomeň si!“ vážně to nešlo. Až po dlouhé době marného pátrání vám vlastně dochází, že jste ji dostali jen tak, prostě za to, že jste a že pro toho druhého žijete. Velmi mne to potěšilo, pořád se milujeme a tak i včera byl pro nás takový menší vyjímečný den plný nových věcí.

ruzicky

2 komentáře to

“Sense 8 druhá série – od zítra na Netflixu”

  1. On Květen 12th, 2017 at 22:13 Maiyun Says:

    Týjo, na druhou sérii se nemohu dočkat, ještě jsem ji neviděla a super blog 🙂 Našla jsem jej nedávno a je pro mne velikou inspirac včetně tvojí cestičky za štěstím! Návíc tu není moc hate komentářů jako bývá jinde, asi dobře moderuješ! ^^“

  2. On Květen 13th, 2017 at 6:54 Dominika Says:

    děkuji….to je dobře, že mne tu už moc lidí neobtěžuje.

 
  • Přihlásit se