Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Sexualita Post-op SRS

Září4

sexuallity

Některé to mají rady natvrdo, když je u toho někdo mlátí nebo své orgasmy exhibují…Jiné vám napíší přesný čas a datum, kdy to měly naposledy. Víme o koho go. Na tohle opravdu nejsem, ale tak nějak po několika stovkách postů a půl roku post-op bych k tomu alespoň něco krátkého napsat mohla, když už to tam dole nemám.

Dále čtěte jen pokud je vám 18 a víc.

Nečekala jsem žádné zázraky, všechno by bylo lepší, než kdybych se do sexu dál nutila s původním pohlavním orgánem. Jenomže jak otoky splaskávaly, jak dilatace přestávaly být nepříjemné, jak se neovagína dostávala do normálních rozměrů, jakmile jsem přestávala mít problémy s močákem a ledvinami, začala jsem to samozřejmě zkoušet. Vzhledově to až zas tak hrozné není. Vnitřní pysky se sformovaly a stáhly víc k sobě, takže jsou dobře znatelné.  Příští měsíc mne čeká vizita na komisuroplastiku, kde se ještě víc stydké pysky sformují a přetáhnou přes neoklitoris, upraví se vývod močové trubice a vstup do neovagíny. Vevnitř chloupky nerostou, takže se budoucí post-op nemusí toho bát.

Vzrušení jsem zaznamenala nejprve zevnitř, neboť člověk se na nový orgán zpočátku bojí sáhnout, aby si neublížil, ale nakonec jsem se po nějaké chvílli odhodlala a zkusila to prubnout, když už několikrát denně musím dilatovat. Podél stěny neovagíny je tkáň velmi citlivá a nikdy bych nevěřila, jak to takhle může být příjemné. Při vstupu jsem nalezla hned po levé a pravé straně podélná místa, jež dokáží velmi příjemně vrušit. Nedá se to vůbec srovnávat s citlivostí před operací, tohle je už o něčem jiném. Je to to nejcitlivější místo na celém novém orgánu. O něco hlouběji lze nahmatat stydká kost, v jejímž přehybu je citlivost obdobná jako při vstupu, ale je jen lokální, za to se dá dráždit o trochu lépe. Při nahmatání není povrch úplně hladký, ale jakoby se na něm nacházela citlivá tělíska, která jdou nahmatat a penetrovat. Každá neovagína je může mít jinak a v jiném rozsahu a velikosti. Nemluvě o prostatě, která je vzrušivá sama o sobě, ale z vlastní zkušenosti bych řekla, že než penetrovat ji, je o mnoho lepší vnější stěna neovagíny u vstupu. Ta pokračuje dál přes stydkou kost a hlouběji je citlivá méně a je zde o to méně vzrušivých míst.

Vnějšek jsem poznala jaký je už v nemocnici, kde jsem měla svůj první ženský orgasmus, aniž bych něco udělala. Nebudu vám říkat s čím, protože by to bylo hodně k smíchu, přesně jak do teenagerovské komedie Prci prci prcičky. Vzpomínám si jak v jednom díle jela holka na kole a měla to po chvilce jízdy, tak asi tak to nějak bylo, přestože jsem se nesnažila. Mravenci mi lezly po podbřišku a i když jsem neskákala u toho dva metry vysoko a nevyděsila ostatní pacientky sténáním, v tu chvíli jsem přesto věděla, že na tom špatně nejsem.  Asi dva tři měsíce jsem nebyla schopná chodit v upnutém oblečení, aniž bych se při tom nekroutila, jak to dole bylo dráždivé a cítila jsem vše včetně kalhotek. Jo zlaté bavlněné bombarďáky namísto krajky. A kvůli té zvýšené citlivosti má člověk i strach si na to sáhnout. Po čtyřech měsících se to trochu srovnalo, mohu nosit upnuté oblečení, ale na vzrušivosti neubylo. I když inverzní metodou je ta nejvíce vzrušivá tkáň uvnitř, díky neoklitorisu dosáhnu orgasmu teď téměř vždy. Jenomže první pokusy nevedly k orgasmu. Pořád je to tak citlivé, že pokud se dostatečně neuvolním, přemění se vzrušení po nějaké chvíli na bolest. I každý chloupek navíc je naobtíž a pichlavostí přispívá k bolesti. Poprvé tedy raději bez. Hlazení vnějších pysků je moc příjemné, při pomyšlení z jaké kůže jsou udělány, tady je to jako přidaný bonus navíc.

Když si vzpomenu na Dr. Čechovou jak se nad svým výtvorem při sundání obvazů rozplynula, jak se jí to její dílo povedlo a já po chvilce na to po první dilataci málem omdlela, jsem si nedovedla představit, že to budu po pár měsících popisovat takto.

A nakonec je to vše tak ženské, nemusím se k ničemu přemlouvat nebo do něčeho nutit. Jde to samo. A navíc teď už na to nejsem sama. Nakonec i ten sex může být krásný s někým, jsem šťastně zamilovaná.

PS: taková ta masáž na zpackané operace téměř ve všech případech od některých TS mi po pár měsících SRS připadá hodně směšná.

posted under Můj RLT - život
3 komentáře to

“Sexualita Post-op SRS”

 1. On Září 7th, 2016 at 15:01 Erin Says:

  Tak uz nie si lonely 🙂
  Gratulujem a prajem Ti vela stastia a lasky.
  Erin

 2. On Září 17th, 2016 at 21:56 PetraStastna Says:

  To je paráda! ani chlapi po kastraci nemajjí sexualitu nic moc a chutě na sex. Ale my máme, jelikož nám vytvoří přirozený ženský orgán, který k nám potří

 3. On Září 18th, 2016 at 8:37 Dominika Says:

  Chuť na sex je asi u všech různá stejně tak jako u cis. Snížená hladina testosteronu ho může snížit, ale znám i opaky. Některé co moc sex s původním orgánem nechtěly, ho pak mají častěji, protože jim to již připadá víc normální.

  Po první operaci v Motole a všeobecně operace penilních inverzí to není takový zázrak co se týče celkového vzhledu, zásah do těla je to obrovský, nicméně druhá operace komisuroplastiky tomu pomůže víc. Příští měsíc mám plánovanou vizitu.

  Jinak shrnuto zažívám teď příjemné a hezké chvilky s člověkem, kterého mám ráda, což dříve moc nešlo.

  a…Erin děkuji…

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se