Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Špína postižená rakovinou – antihejt na Reflex

Listopad12

Po vzoru Bartíka tím mám na mysli JX Doležala. Mozky některých obzvláště dlouhodobých kuřáků po zákazu kouření v restauračních zařízení paradoxně vykazují na čerstvém vzduchu menší schopnost okysličování a tím i racionálního uvažování. Co to prosím má znamenat?

A ještě se u toho odkazuje na HF.

JXD se tak připojuje k názorům mluvčího SPD s názorem, že transsexualita je nemoc s postižením a měla by se tedy léčit, nejlépe asi vymítit zastřelením ihned po narození. JXD stejně jako SPD na sebe nabaluje extrémisty, kteří si myslí, že světový řád narušují také translidi.

posted under Antihejty
4 komentáře to

“Špína postižená rakovinou – antihejt na Reflex”

 1. On Listopad 13th, 2017 at 11:54 Alice Says:

  Uf, a já doufala, že aspoň v tomhle to bude nějak trochu rozumnej plátek.

  Akorát jsem absolutně nepochopila co tímhle vlastně vůbec chce říct, vždyť transženy a transmuži jsou prostě ženy a muži, asi mi chybí nějaký mezičlánek o.O

 2. On Listopad 13th, 2017 at 16:52 Dominika Says:

  ženy, muži a transgendeři(nemocní/postižení)

  Mu zakázali kouřit v hospodách, tak si teď léčí mindrák na menšinách, ubožák postiženej. Jenomže to od něj není první článek, co kdy narážel na transgendery, avšak teď po volbách se k tomu přidávají různé pochybné existence.

 3. On Listopad 14th, 2017 at 1:40 Šárka Says:

  vše co není normální, konzervativní, tradiční, to se podle ultra pravice a podobně smýšlejících mozků musí likvidovat a vyhladit, protože to zde nesmí existovat, na to zde lidé nejsou připraveni, toho se bojí to zde nechtějí, protože to je jiné nežli jsou oni…

  dospěli jsme do doby, kdy se lidé nenávidí za cokoliv

  a to skončí masakrem

  https://blisty.cz/art/88833-evropska-ultrapravice-se-bez-boje-nevzda-pripravme-se-na-to.html

 4. On Listopad 14th, 2017 at 8:22 Dominika Says:

  asi tak nějak…společnost se radikalizuje a ti, kterým byl dlouhodobě pěstován mindrák bulvárem mají větší tendenci se přiklánět k těm úplně radikálním, aniž by si uvědomovali důsledky vlastní vypěstované nenávisti.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se