Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Superžena Nicole Maines zachraňuje Most!

Leden20

Píše se rok 2019, baba Vanga sice předpověděla tvrdej Brexit, který by měl být předzvěstí velké ekonomické krize, jenomže pravděpodobně k němu stejně ani nedojde, protože nás čeká něco o mnoho horšího. Ještě mnohem větší katastrofa, na kterou lidstvo není připraveno bude, karty nelžou, ale ze sra..k můžete vytáhnout se, protože lidstvo odejde tam, kde žije. Říkám si neustále, jak je těžké psát tento blog, blog o transgender věcech, když už vlastně v přeměně dlouho nejsem, nemusím se vracet do těch „to sprostý slovo“, avšak kdybych mohla, tak udělám hodně Dominiky ze sebe, aby tenhle blog pokračoval, jenomže to nepůjde do nekonečna. Já i Jolanda jsme totiž spatřily Boží oko.

Na přelomu noci z 20-21. ledna, ještě dřív než Vanga nebo Jolanda kdy mohly předpovědět, dojde k super krvavému zatmění měsíce zvanému Super Blood Moon, ne k tomu mému modrému Bluemoonu, ale opačnému a hlavně krvavému. Tento krvavý měsíc navíc v plném zatmění nevěští nic dobrého a s předpovědí již přišla o tisíce let dříve Bible.

Přiznám se vám, že jsem se na to připravovala včera celý den. Měla jsem takovou katastrofickou náladu po obzvlášť náročném dni, až jsem si večer, zcela sama, pustila film Constantine, protože dcera se mnou nechtěla koukat a to jsem neměla dělat. Kdo mne nezná, tak mám z takových filmů pokaždé noční můry, jakože jsem je opavdu po tom měla a uprostřed noci jsem se probudila a vidím dceru, jak bezvládně stojí v pootevřených dveří v přítmí nabíječky od mobilu. „Domí, potřebuju čůrat. Neruším tě?“ „Ne nerušíš, myslela jsem, že mne chceš jenom zabít. Nemáš s sebou náhodou woodoo plyšáky?“ Po dalších dvou nočních můrách jsem nevěděla, zda dožiji rána, ale abych neodbočovala.

V poselství u Příležitosti zjevení páně Arcibiskup nigerijského GAFCONu kritizoval anglikánskou církev za to, že umožňuje transgenderům projít přeměnou pohlaví a ti pak mohou stále zůstat věřícími. A to jak již z některých komentářů na bulvárech a pravicových listech známe, neznamená nic jiného než opravdový a totální konec světa. Tolerance menšin vyplývá logicky od toho, že mají přece menší práva. Podívala jsem se do mapy kravavého měsíce 2019 a jižní polokoule bude mít velmi dobré zastínění. Jsem přesvědčená, že ti nejhorší démoni povstanou právě odsud a to není jenom pouhá náhoda.

„Svět se v prdel obrací v den velký Hospodinův a hrozný.“ Že je to proti přírodě nepotřebujeme žádnou babu Vangu nebo Piťhu, ale na to stačí klidně obyčejný xenofóbní Pepík, trochu dementní, jednoduchý v názorech a který je pevný ve svém přesvědčení, jenom protože neměl nikdy tu čest se potkat s transkou. Tu čest neměla ani jeho ex, která s novým germánšamstrem si myslí, že ji to před homolobby ochrání, byť ten zrovna slintá nad sexy transkou ještě víc než nad ní a to je co říct, protože zrovna ona vyhrála boj o kozy. „Kozy a pivo, to maj pšéci fšichni šamstri rádi.“ Tu sexy transku, která by klidně mohla být mou oblíbenou herečkou, protože je v mém věku a vypadá opravdu dobře a taková nadnesená povaha ji zrovna v tomto seriálu sedí, však musel nadabovat Cina a pokud by v její roli byla opravdová transgender herečka, určitě by si nenechala líbit joky jako „Ukaž, jak dělaj ten spodek, voe.“ a to neustálý misgenderování. Mnohdy až jednoduché vtipy jsou právě tímhle vykoupené.

Je těžké se smát něčemu, kde víte, že za to, kým jste, dostanete nečekanou pěstí ve zcela nevinném pořadu „Pošta pro tebe“ nebo vás nevezmou do práce pro stejné dobro, aby vás hlavně nikdo nenapadl nebo aby budoucí zaměstnavatel neměl s vámi víc problémů a jediné, co vám zbude je sexy kroutit prdelí v myčce nad xenofóbním ubožákem, kterému se ani nepostaví. Zároveň si říkáte, že to vlastně ani není daleko od reality, že nejsem ničím privilegovaná jen pro to co mám dole, jak si někteří myslí, ba tomu je naopak, že pipky se sice dělají dobře, avšak to zas taková pohodička není, i když bych jako „Dáša“ navíc musela předstírat, že se nic neděje, když přede mnou někdo onanuje a že v ostatních xenofóbních konstruktech, alespoň co jsem měla tu zkušenost, se společnost umí chovat k transgender lidem tak, jak je to přesně v Most! vylíčeno. Mne to mrzí, 82% z vás na csfd.cz to baví. Společně se smějeme dementům, co nás mají za buzny hodné opovržení a cikány za nemakačenky a špíny, avšak každý to má jinak. Těší mne pouze to, že ti největší xenofóbové jsou zde vylíčeni jako totální outsideři, což je z větší pravděpodobnosti i pravda, jenomže když se hlouběji zamyslím, tak vlastně co dál? Vážně potřebují někteří dojít k osvícení, že být akceptovaný a stejně rovnoprávný transgender jako cisgender vede přes ponižující stupidní joky, navíc laciné zakládající se na xenofóbii a sexismu? I ti jednodušší dementi možná někdy dospějí, přestanou se smát jednoduchým fórům, ale xenofóbní zůstanou pořád. Zde se v tuhle dobu pak myšlenka míjí účinkem. Z toho bych se vážně obkreslila a zajímá mne spíš, co se stane s Lopym než Loprais jede Dakar a co tomu řeknou chlapi v hospodě, které nesmíte poslouchat, když se nalejou.

Jako pozor i chlapi mají svoje dny nehledě na nějaký gender. Horší než transgender je totiž genderová manipulace v reklamách, která nám už dávno přerostla přes hlavu a zcela jistě také značí zdárný konec lidstva. Hysterčí chlapi… hysterčí chlapi a… hysterčí chlapi, protože ti už ztratili veškeré své mužství jen tím, že přebalí svou dceru, nakrmí ji a ještě ji povzbudí „I am strong“, i když sama znám pár takových, co to bez poblémů dělají a znám několik žen, které jsou vážně strong. Nebo se zastanou šikanovaného chlapce a vezmou spravedlnost do svých rukou. Proč někomu vůbec zadělávat na mindrák, když to jde se pohnout od toho grilu a ukončit to nebo že si sex nezískají plácáním po zadku na veřejnosti, hlazením po stehně ala sexuologie Zvěřina a zejména nesvádět vše na v USA zakořeněnou hláškou, že zkrátka jen „Boys will be boys“. Máte někdo pocit, že odtrhnout přesilu je nefér? Že to dělá chlapa méně chlapem? Pak se tedy holte rambo nožem. Do konce světa 21. 1. vašeho tradičního náboženství ve smyslu vašich tradičních hodnot a vašich ohrožených tradičních rodin končí neúprosně váš život a od té doby suplujícím Brahmou z hinduismu možná začne nový, pokud neskončíte s Dášou transkou ve stejném kotli, nedej Bože, aby se z toho někomu postavil. Ta Dáša narozdíl od některých přinejhoším to peklo zřejmě čekala, než se vrátila zpátky do Mostu.

A protože ten svět má vážně na mále. Je potřeba ho nějak zachránit. Je to sice tak trochu s křížkem po funuse, premiéra má být až 17.2. 2019, ale už je dotočeno, takže teoreticky se konec světa nekoná, protože ještě než byl zničen, byl i zachráněn. O tom Bible mlčí. Tedy jen pro někoho, pro toho kdo nepředpokládá, že ho zachrání TransSuperGirl, Nicole Main ve čtvrté sérii SuperGirls jako Nia. A obejde se to i bez vulgarit a jednoduchých fórů, které stejně jako v Kameňáku po dalším díle ztratí šťavu a omrzí. Jenom kam se na to hrabe nějaký Bond, kterého si původně zveličil fake aeronet a ostatní to patřičně nafoukli do takové míry, že to hodně urazilo mužství některých. Pane Bože, tak jáj budoucnost, váš rod je prokletej. Asi si ten konec světa příště ještě jednou zopakujeme.

5 komentářů to

“Superžena Nicole Maines zachraňuje Most!”

 1. On Leden 20th, 2019 at 15:31 :-) Says:

  Apokalypsa je daná, muži ztácejí patriarchální nadřazenost, privilégia a kontrolu nad ženami.
  To mnoho mužů neunese, protože jejich ješitnost, ego, nadřazenost je více než cokoliv ve vesmíru, tak raději spustí MAD Mutual assured destruction https://en.wikipedia.org/wiki/Mutual_assured_destruction

  Jakmile se někde dostane k moci (populisticky avšak demokraticky) zvolený takovýto vůdce (Trump má velmi slušně našlápnuto spustit apokalypsu), který disponuje zničením světa, a bude se citit jako muž totálně ponížen a pokořen, spustí celoplanetární destrukivní MAD a planeta bude z totálního pokoření muže zato však demokraticky zničena.

  P.S. Jinak ty nesnášenliví kréténi nejsou jen v Mostě, ale jistě se najdou i v mnoha dalších městech. To asi jen v Mostě bude hodně slušně velká koncentrace takovýchto sráčů.

  Zamrzelo však nejvíce, že transgender ženu v seriálu Most! hraje cisgender žena a neobsadili do té role transgender herečku. To jako toho cikána také mohl hrát nějakej „bílej“ z bílé rasy.

 2. On Leden 20th, 2019 at 16:26 Dominika Says:

  Jak už jsem psala v článku: Pro stupidní urážlivé forky je tam Stárková záměrně. Co si dovolí k herečce, to by si asi k transgender herečce v seriálu nedovolili. Vždycky se dělá větší sranda za něčími zády. Asi by to nešlo dát pěstí se slovy „Ty buzerante“ nebo se koukat pod sukni např. Lucce Brichtové a jiným.

 3. On Leden 20th, 2019 at 19:20 :-) Says:

  re: Dominika

  Dáša (Pavel) je v seriálu Most! zobrazena tak, že sice to vypadá že je nad věcí a že má vše pod kontrolou, a že svým přívětivým chováním si získa respekt u lidí co jí znali ještě jako Pavla.
  Opak je pravdou, já to tak vnímám. Dáša (Pavel) je vlastně v roli mučednice, a jediný zájem o Dášu (Pavla) ze strany nesnášenlivých omezenců, má buďto sexuální podtext, případně zištný podtext, to když od Dášy (Pavla) chce někdo finančně nebo jinak vypomoci.
  Takové peníze či pomoc od „buzíka“ potom však nikomu nesmrdějí a „teplouštvím“ nikoho nenakazí.
  Role transgendera v takovémto prostředí mezi omezenci, je jen taková: nech se od kohokoliv kdykoliv urážet a jakkoliv ponižovat, šikanovat, budeš nám „normálním“ posluhovat, zkrátka jednou patříš k těm „buzíkům“, tak si trp, ale nic pěkného a příjemného nečekej.

 4. On Leden 21st, 2019 at 13:12 :-) Says:

  Další zajímavé zjištění.

  Vliv infikovanosti toxopolazmózou, versus jak se v takové více či méně promořené společnosti / zemi dobře / blbě žije.

  Zjištění je nejen pro to kde se žije lidem lépe a kde hůře, ale logicky vlastně také, „kde se bude dobře / lépe žít také transgender lidem“, proto transgenders vyhraněné a silně patriarchální společnosti defakto nenávidí a tolerují je pouze jako odpad společnosti.

  Celosvětový průměr míry infikovanosti toxoplazmózou činí 34 %, ale promoření infekcí se ve světě výrazně liší. Nejnižší míru, pouhých 8,6 %, najdeme v Norsku. Tedy v zemi známé svým silným sociálním systémem. Německo se se svými necelými 42 % nachází ve vyšším středu, na stejné příčce s Belgií a Tureckem.

  Obzvlášť zajímavé však je, kdo vede seznam výskytu toxoplazmózy: totiž Brazílie s 60,4 %, těsně následovaná Maďarskem, Indonésií, Jamajkou a Kolumbií. Silně kapitalisticky a podnikatelsky orientovaná země jako USA se oproti tomu nachází s 16 % daleko za průměrem.

  Možným vysvětlením tohoto trendu by bylo, že země s vysokou mírou infikovanosti toxoplazmózou kladou zároveň velký důraz na patriarchální společnost, což by se shodovalo s dalším efektem parazita: zvyšuje totiž úroveň hladiny testosteronu.

  https://www.politiq.cz/2019/01/19/toxopolazmoza-nakolik-ovlivnuje-podnikani-a-politiku/?fbclid=IwAR2lV8C-DgSUo6Emkc01dHoEQ3Q6VwZNmrzuPIiQLYsBspXWp9Ym0SXnVpw

 5. On Únor 20th, 2019 at 15:23 MLS3500 Says:

  I strongly feel that without this type of framing, this question about surgical status necessarily buys into the idea that transgender bodies are somehow public domain, and therefore the question is completely irredeemable.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se