Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Svátek svobody a demokracie – co předcházelo mému zatčení

Listopad17

Nechala jsem se přemluvit svou advokátkou po vzájemné konzultaci a zveřejňuji zde video, které jsem nahrála před mým zadržením a odvedením v poutech, při kterém mne policisté zranilli. A kdy jindy je vhodná doba než na tento svátek pseudodemokracie a pseudosvobody?

Na videu mi policisté předávají obálky, ve kterých má být údajně předvolání a když je chci otevřít  a zkontrolovat, strkají mi do ní ruce, že to tam mám podepsat, že tím je písemnost doručena. Již dříve jsem prázdné obálky odmítla podepsat, avšak si policista obstaral podpis od jiné osoby hysterickým výstupem, podruhé jsem však byla pohotovější já, zachovala klid, neodporovala a náhrála si předávání na notebook. Tímto mám hluboký pocit, že se dostáváme zpátky do dob před 89 rokem a těším se, až soudu též zašlu nějaké vyjádření v prázdné obálce, hlavně abych měla doručenku. A že se jedná o porušení listovního tajemství? Podle PČR se nejedná, doručovat prázdné obálky je údajně jejich běžná praxe.

Jelikož mám registraci u UOOU ohledně zpracování a předávání osobních údajů a zároveň jsem splnila podmínky pro upozornění, zveřejňuji i jméno jednoho z policistů: Pavla Davida, který se předávání účastnil. Osobně mám dost kuráže a odvahy na to, abych tohle zveřejnila. Zase ale nechci zveřejňovat úplně vše, abych něco měla „v ruce“. Níže i fotografie policistů.

[wonderplugin_video videotype=“mp4″ mp4=“http://transgender.lonely.cz/wp-content/uploads/2017/11/policie.mp4″ webm=“http://transgender.lonely.cz/wp-content/uploads/2017/11/policie.mp4″ videowidth=600 videoheight=400 keepaspectratio=1 videocss=“position:relative;display:block;background-color:#000;overflow:hidden;max-width:100%;margin:0 auto;“ playbutton=“http://transgender.lonely.cz/wp-content/plugins/wonderplugin-videoembed/engine/playvideo-64-64-0.png“]

posted under Můj RLT - život
4 komentáře to

“Svátek svobody a demokracie – co předcházelo mému zatčení”

 1. On Listopad 17th, 2017 at 20:10 Erin Says:

  To v tych obalkach nic nebolo? Ziadny list dokument vobec nic ?

 2. On Listopad 17th, 2017 at 20:16 Dominika Says:

  nee, ani si nedali práci je pak zalepit a odtrhnout dodejku…

 3. On Listopad 18th, 2017 at 10:48 Erin Says:

  Tak to je neskutocne uplne. Nechapem. Akoze normalny stav v PCT ?! Sudnictvo ? Pravo nula bodov. Spravodlivost musi mat naozaj zaviazanu satku na ociach 🙁

 4. On Listopad 20th, 2017 at 12:02 Alice Says:

  Uf, to je děs… Držím palce, ať už to konečně vyřešíš a máš klid… Snad se to nebude táhnout ještě léta :/

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se