Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Taková neobyčejná svatba

Srpen17

 

Jedním z nejpamátnějších a nejdůležitějších momentů The Posh Frock Shop bylo, když se 31letá armádní kapitánka Hannah, která před pěti lety prodělala změnu pohlaví, oblékla do svatebních šatů a vzala si muže svých snů. Tím mužem snů byl Jake a jak jinak než že také transgender. Oba se seznámili v době, kdy se angažovali v transgender právech před lety a začali se vídat a scházet. A jak už to tak bývá, Jake padl Hannah do oka prý tím, že byl neuvěřitelný sympaťák, který měl všechno, co by ten správný partner měl mít. Svatební foto zveřejnila svatební agentura Ian Stuart London, která má na svědomí ty moc hezké šaty.

Vezmu si muže, kterého miluji a přitom budu vypadat jako žena, kterou jsem. A nebudu dál čekat.

Oba si vybrali svatební obřad na radnici v Chelsea následovaný posezením v italské restauraci. Žijí v rodinné čtvrti v Sandhurstu, kde plánují rodinu.

Jů, to je tak úžasný, když si to představím, že láska kvete vlastně všude. Takové zprávy jsou tady na blogu velmi optimistické a pozitivní, že jsem měla potřebu těch pár fotek sem dát. Navíc Hannah to hrozně sluší a Jakovi sekne.

Hannah s Jakem jsou v Anglii celkem známý pár, který se v březnu zůčastnil také pořadu Good Morning Britain.

11 komentářů to

“Taková neobyčejná svatba”

 1. On Srpen 18th, 2018 at 11:29 Erin Says:

  Krasny par 🙂
  Co ma trochu prekvapilo je hlas Hannah, pocut ze sa vobec nesnazi o „zensky“ hlas a pouziva dost hlboky muzsky aj s artikulaciou muza.
  Neviem si osobne predstavit takto „fungovat“.
  Pokial by som nevidela obraz tak pocujem muza.

 2. On Srpen 18th, 2018 at 16:13 Dominika Says:

  to máš pravdu, ale to asi Jakeovi nevadí.

 3. On Srpen 18th, 2018 at 22:13 :-) Says:

  Hlas a xichtit, poznamenaný testosteronem, nikdy očekávaně feminní ženský nebude, a do konce života různí lide budou blbě čumět nebo zkoumat transgender ženskou kvůli tomu, že vypadá a má hlas jak chlap.
  Tak to prostě je!
  Zažívám to častěji nežli jsem před změnou pohlaví očekávala. A to mě tak neuveřitelne strašně štve a psychicky deptá.
  To vše proto, protože nikdo zde nedokáže transgender ženám spolehlivě feminizovat xichtik a hlas.

 4. On Srpen 19th, 2018 at 18:52 Alice Says:

  Ale houbelec. Viděla jsem spoustu cisek, co vypadají mužnějc.
  A holt je to o nějakých predispozicích – prostě lebka se bez operativního zákroku nezmění. Já třeba mám občas pocit, že vypadám mužně a přitom po mně poslední dobou letí chlapi víc než po přítelkyni..

 5. On Srpen 21st, 2018 at 1:14 :-) Says:

  Ne houbelec, to je vážný problém, který se hloupě bagatelizuje.

  Fakt, že to zde transgender ženy (MtF) za každou cenu neustâle zlehčují a neustale schazují ze stolu, to vubec nic nemění na tom, že na většině transgender žen jde poznat podle ksichtiku, skeletu a hlasu, že to byli dříve chlapci a chlapi. To je průkazný a zjistitelný fakt, ale dosti transgender žen si nevim z jakeho důvodu myslí že není.

  Po mě také čučí někteří chlapi, protože by si to nejspíš s transkou chtěli rozdat v sexu, ale pokud na tebe blbě čumí a zkoumaji tě dospělí s dětmi , familie, nebo tě zkoumají různé stará parta děcek , tak ty s tebou asi ten sex chtít nebudou, ty sex s transkou nezajímá, ty zajímá jestli jsi transka, nebo co jsi vlastně zač.

 6. On Srpen 22nd, 2018 at 12:15 Alice Says:

  Jo, jsem ramenatější. Drsné rysy naštěstí nemám (neměla jsem je nikdy a už po měsíci na HRT jsem děsila lidi na pánských záchodcích). Ale je spousta cisek, které mají silně maskulinní rysy v obličeji nebo výrazná ramena oproti bokům. Ale uznávám, že ve chvíli, kdy je člověku v době přeměny 40-50, tak se spousta věcí prostě už nezmění – a to není chyba doktorů, holt takhle lidské tělo funguje a čím dřív se začne s tranzicí, tím líp.

  A jinak.. Ne, rodiny s dětmi na mě blbě nekoukají a nezkoumají mne a když jo, tak mi civí spíš už na hodně potetované ruce. Dokonce mám i cis chlapa, který nejeví žádný problém mi projevovat náklonnost na veřejnosti. Posledně jsem si od party stavebních dělníků vyslechla i „Dobrý den slečno, hrozně vám to sluší!“ o čemž pochybuji, že by se stalo, kdybych byla na první pohled trans…

 7. On Srpen 21st, 2018 at 1:27 :-) Says:

  Proč drtivá většina trans žen (MtF) žije ve vztahu se ženskou, jinou transkou, a nebo žijou single???
  Proč ten poměr ve vztazích u trans žen nekopíruje poměr vztahů cis žen???

  Proč asi…

  Že by trans ženy mužné vypadaly a partneři cis muži by se za ně styděli protože je na nich poznat že to jsou trans ženy? A navíc by cis mužům vadila nemožnost sexuálního styku s trans ženami?

  Ne tím to podle nekterych „chytrých“ trans žen být nemůže.

 8. On Srpen 21st, 2018 at 8:05 Dominika Says:

  vidíš to moc úzce/omezeně

 9. On Srpen 21st, 2018 at 12:27 :-) Says:

  Neřekla bych.

  Omezeně a zjednodušeně, celou tu změnu pohlavi život po změně pohlaví, naopak interpretují některé trans ženy na internetech. A děje se to neustále.

  Neznamená, že když se zde trans ženy fyzicky nelynčují a verbálně veřejné nenapadají a neurážej, že trans ženy psychicky netrpí tím, že trans ženy okolí často řeší, ze na trans ženy docela často někdo blbě čumí, pozoruje je, zkoumá je, a hodnotí je co jsou vlastně zač.

 10. On Srpen 23rd, 2018 at 18:15 Eliška Liška Says:

  Musím smajlici dát objektivně zapravdu v tom, že žiju s jinou transženou. Můžeš si udělat další zářez na pažbu.

 11. On Srpen 24th, 2018 at 0:29 :-) Says:

  Ať si každej žije s kým chce, ale ať NIKDO NIKDY blbě nečumí / nezkoumá / neřeší trans ženy jenom proto, že divně transkově vypadají, mluví podivným transkovým hlasem, oblékají se, chovají se jako TRANSKY.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se