Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Tohle mi přistálo do datové schránky

Únor1

Naposledy jsem kvůli tomuhle dotazu byla zatčená v práci, kde mne tři těžkoodděnci odvedli a umístili do vazby, abych pak řekla, že mi mají doručovat do datovky.

Na slovensku mají také dobré exempláře a postoje nově zvolené poslankyně

posted under Můj RLT - život
14 komentářů to

“Tohle mi přistálo do datové schránky”

 1. On Únor 1st, 2020 at 15:57 Eliška Liška Says:

  Tak pěkně s odkazem na paragraf 45 občanského soudního řádu 99/1963 odkázat na to že k doručování podle odstavce 3 dochází teprve, nebylo-li možné používat datovou schránku…

 2. On Únor 1st, 2020 at 16:00 Eliška Liška Says:

  Jenom teda tu datovou schránku máš na fyzickou osobu nebo na firmu?

 3. On Únor 1st, 2020 at 16:17 Dominika Says:

  Fyzickou osobu tedy na mne, právnická má jiný název a není na mne po tom, co jsem musela zrušit živnost v souvislosti s přeměnou.

  Dělají to jen proto, aby na mne mohli vydávat příkazy k zadržení. Než jsem odjela, zatkli mne tři ozbrojenci, umístili do vazby na jeden den a pak jsem soudu řekla, ať mi doručují do datovky. Hned na to jsem utekla, protože to bylo už nebezpečné.

  Teď co advokátka ukončila spolupráci, že jsem ji prý nezaplatila, protože zapomněla na zálohovou fakturu, to ze strany soudu zkouší znova.

 4. On Únor 1st, 2020 at 19:02 Eliška Liška Says:

  Jestli jsem to dokonce správně pochopila z přiložených odkazů: pokud bys uvedla nějakou fyzickou adresu, dokonce by ses sama napálila, protože by se ti zhoršily podmínky „fikce doručení“ a tím, že bys takovou adresu uvedla, dala bys teprve soudu souhlas s tím, že ti má doručovat fyzicky. Je to tedy nejenom „nějaký úřední nesmysl,“ jak by si člověk jenom řekl na první pohled, ale je to takříkajíc cílený podraz!

  Takže naopak výslovně zakaž s odkazem na zákon i judikaturu doručování jinak než datovkou.

  https://www.semanticscholar.org/paper/Aktu%C3%A1ln%C3%AD-ot%C3%A1zky-doru%C4%8Dov%C3%A1n%C3%AD-do-datov%C3%A9-schr%C3%A1nky-v-Hrdli%C4%8Dka/4e22dd197dda5c9fc7a17b9ea29cac134e55f4e2

  https://www.epravo.cz/top/clanky/judikatura-k-datovym-schrankam-107069.html

 5. On Únor 1st, 2020 at 20:05 Dominika Says:

  Už jsem odpověděla, že s ohledem na uvedenou spisovou značku adresu pobytu nesdělím. Mohla jsem to napsat ještě lépe, že „pro účely zjištění pobytu“, protože by se soud mohl vymlouvat na to, že to chtěl za jiným účelem, než to napsal, ale nic víc k tomu nemám. Teď budou určitě následovat pokusy mne dostat z FR.

  Ale vidíte s čím se potýkám.

 6. On Únor 1st, 2020 at 19:16 Eliška Liška Says:

  Ještě mě tak napadá – ale to už je zase další sport, který by vyžadoval hlubší znalost – že tím, že tě na to soud neupozornil, ale napsal to jenom tak halabala, porušil poučovací povinnost dle paragrafů 5, 32, 118a odst. 4 OSŘ.

  Nemám právnický titul, ale i tak mi to, co čtu, přijde jako opravdu vykutálené.

 7. On Únor 1st, 2020 at 20:04 Dominika Says:

  jo mám vlastně od tebe dárek, tak se kouknu…

 8. On Únor 2nd, 2020 at 18:53 :-/ Says:

  Ta matka je >>> MATKA ZLO, MATKA ZLA, MATKA SE ZVRÁCENOU AGENDOU PRACUJÍCÍ PRO LIDI, KTEŘÍ SE SNAŽÍ UCHOPIT MOC A DRŽET MOC NAD LIDMI.

 9. On Únor 2nd, 2020 at 18:55 Anonym Says:

  2.2.2020 22:22:22

  😉

 10. On Únor 2nd, 2020 at 19:39 Dominika Says:

  jj, už čekám na twitteru

 11. On Únor 6th, 2020 at 20:34 Eliška Liška Says:

  Tohle je sice fakt hejterství, ale řekla bych, že aspoň jistým způsobem zajímavé.

  https://www.rouming.cz/roumingShow.php?file=gay_lgbt_hitler-1.jpg

 12. On Únor 7th, 2020 at 0:15 :-/ Says:

  for Eliška

  Vesmíre, och jak hluboko jsi klesla, a do jakých fašistických hlubin klesají všichni tihle ti nesnášenliví vidláci včetně všemožných vladařů, kteří si myslí že mají patent na jedinou opravdovou pravdu a na rozum a chtěli by se za každou cenu pasovat na ty nejopravdovější a jediné správné lidské živočichy v celém Vesmíru na úkor všech těch ostatních jiných odlišných lidí…

  Vy nesnášenliví vidláci nemáte kde bydlet? nemáte kde spát? mrznete? nemáte co jíst? nemáte všelijaké ty konzumní pí*oviny na zabavení se? Nebo proč to hnusné chování?
  Potřebujete k tomu všemu ještě za každou cenu mít POSLEDNÍ SLOVO A VLIV a rozhodovat o jiných/odlišných lidech a vynucovat si jejich poslušnost a diktovat jak smějí nebo nesmějí žít?

  Vy lidé se neumíte chovat a nehodláte být plně respektující a ohleduplní a podle toho ten stav společnosti vypadá bídně, místo toho aby byl žitelný…
  A bude to vypadat bídně do té doby, dokud se lidé nenaučí respektu a ohleduplnosti k ostatním lidem.

 13. On Únor 7th, 2020 at 12:52 :-/ Says:

  Nebezpečný konzervatismus (stále více protilidský), který se stupňuje a ve velkém zde bují, je spojený s odmítáním všeho i jen sémanticky pokrokového a zároveň obratem k obnově hierarchizace / absolutní poslušnosti obyvatelstva, řádu a kolektivní morálky, jež může být časem po lidech i vymáhána, a tvrdými prostředky vynucována. Stávající sílící nebezpečný konzervatismus chce být obnovou autority ve světě, ve kterém by byla každá autorita zpochybněna ve jménu konzervativního individua a jeho vlastní absolutní konzervativní autority.
  Ocitáme se v konzervativní spirále.
  Jejím cílem je stanovit hranici mezi pány (tzv, lepšími lidmi/ nadlidmi) a těmi ostatními znovu ostřeji než jen neviditelnou rukou trhu. A právě v tomto je tato spirála osudová a nebezpečná pro nejširší vrstvy obyvatelstva, ačkoli se nyní prozatím tak často těší jejich podpoře. Ačkoliv je to pro současné příznivce konzervatismu do budoucna nebezpečné a třeba jednou i smrtící.

 14. On Únor 18th, 2020 at 16:05 :-/ Says:

  Česko se ocitlo v takové fázi propadu do zahnilé náruče autoritářství a zakukleného fašismu, že by ji prostřednictvím úřadu ombudsmana nezachránili ani Kristus s Havlem dohromady. Kritici varující před hrozícím polským či maďarským scénářem trochu zavírají oči před skutečností, že už v této fázi téměř jsme.

  https://wave.rozhlas.cz/ombudsman-krecek-je-tragedie-ale-pad-demokracie-nezpusobi-umiracek-ji-totiz-8149563

  Máme se (a nejen trans lidé) tady v tom státě na co těšit, pokud na klíčových místech budou oligarchové a staří totalitní autoritářští dědkové s fašistickými sklony, kteří zde budou rozhodovaz o životech obyvatelstva v tomto státě.

  V4 /Visegrad/ je jedním z regionů na planetě, kde lidem převážně vládne temná strana a ZLO >>> zvrácená gangsterská banda starých 60. – 70.- 80. letých dědků, která neuznává svobodu člověka a lidská práva!

  A toto je pro člověka totální zoufalost, hnus a beznaděj žít v takovéto nesvobodné a nedemokratické zemi.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se