Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Transgender Dragon lady

Září23

Přiznám se vám, že když jsem o téhle dámě poprvé četla v tamním bulváru, tak jsem se zhrozila, kam až může extravagance a exhibicionismus dojít a navíc to ještě spojovat s transgender lidmi. No jo, tamní bulvár, snažím se ho nečíst a také se snažím sem dávat články, které jsou buď námi ověřené nebo alespoň podložené nějakou tou studií s odkazy. Vlastně se snažím, aby se s články dalo co nejméně manipulovat, více je rozebírám do hloubky a často doplňuji komentáři, aby nebyly zavádějící.

Asi jste si také všimli, že můj post o Androcuru byl zveřejněn i na stránkách Transparentu. Po vzájemné domluvě jsem souhlasila s posíláním postů i mimo můj blog, který už má čtyřletou historii od mého začátku HRT(pro laiky jsem tedy pět let v tom). Nic proti tomu, jestli někdo chce mít mé články jinde nebo mne citovat, hlavně ať cituje správně a myšlenka je zachována. Zpětná vazba od členů spolku na můj článek byla taková, že jsem si ho prý vymyslela a neměl být zveřeněn, kdyby to věděli, že vyjde. Vidění světa některých lidí je tak omezené, že se snaží odmítat i takové články, na které se vlastně odporovat ani nedá. Pro vysvětlení: ANSM je francouzská obdoba českého SUKLu a na svých stránkách Ministerstva solidarity a zdravotnictví sante.fr zveřejnila studii na 250tisíci ženách v průběhu 10let, která skutečně vypovídá o nežádoucích účincích cyproteron acetátu, pokud je podávaný v dávkách vyšších jak 25mg na den.

Les résultats de cette étude suggèrent que le risque de méningiome est multiplié par 7 pour les femmes traitées par de fortes doses sur une longue période (plus de 6 mois) et par 20 après 5 années de traitement.

A když tomu nevěříte, přečtěte si své příbalové letáky. To varování tam není jen tak pro srandu kválíkům. Tato zkušenost měla za následek ten, že na Transparent nic ani psát dál nechci. Myslím, že můj blog je informačně velmi hodnotný, že dementovat tento typ článků od někoho, kdo se teprve snaží rozjet nějaký blog v začátku je jen snaha o zviditelnění a to já nemám zapotřebí, zvlášť když si někdy i hodiny zjišťuji zdroje.

Ale abych se vrátila k Dračí dámě. Asi se vám musím přiznat, že tím bulvárem jsem i já měla trochu omezené vidění na člověka, kterého vlastně ani neznám. Ještěže se snažím držet odstup od mainstreamových médií a jsem otevřená tomu vidět svět i jinak. Vlastně to ani není žádná exhibice nebo extravagantnost. Dračí dáma Tiamat se totiž rozpovídala o své motivaci pro přeměnu v krátkém dokumentu, ze kterého dýchá upřímnost. O tom, že díky přeměně v Dračí dámu je ve svém boji s HIV po více jak dvaceti letech ještě stále naživu. Rozmluvila se o svém zneužívání otcem a i o svém vztahu s matkou, o tom jak přeměna stála neuvěřitelných 70tisíc dolarů a rozhodně neslouží ke strašení malých dětí, protože ty mají zrovna ten nejmenší problém Tiamatu obejmout. Co vím jistě je to, že u mne nějaké ty implantáty nehrozí a to už vůbec ne ty, kterými se dají otevírat dveře nebo jimi platit. Musím uznat, že to ani nevypadá tak, jak nám to bulvár servíroval. Tehdy bych to taky nezveřejnila, ale asi to sem taky patří, změnila jsem názor.

One Comment to

“Transgender Dragon lady”

  1. On Září 24th, 2018 at 23:18 Mia Says:

    Tohle mě mrzí… 🙁
    S TP mám bohužel taky špatné zkušenosti. Mají jen “tu svou pravdu” a cokoliv jiného neberou jako alespoň “variantu”…
    Mně Tvůj článek přišel přínosný a děkuji za něj. 🙂

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
  • Přihlásit se