Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Transgender lidé opět na programu Rady EU + tr.an.ti.hejt

Červen23

Tento týden bylo opět na programu jednání Rady Evropy téma zlepšování podmínek a uvádění nedostatků jednotlivých zemích, jejíž závěr vám zde zprostředkovávám v bodě 5., který se týká LGBT lidí.

5. Rada připomíná, že právní stát je jednou ze základních hodnot, na nichž je EU založena a která je ústředním prvkem procesu rozšíření i procesu stabilizace a přidružení. Jelikož v této zásadní oblasti pokročili pouze někteří partneři, jednou z významných výzev zůstává věrohodný a udržitelný pokrok, na který je třeba se prioritně zaměřit, zejména při zajišťování nezávislého, nestranného, odpovědného a účinného soudního systému a v oblasti boje proti korupci a organizované trestné činnosti, jakož i proti praní peněz. Je rovněž zapotřebí zintenzivnit úsilí v oblasti ochrany základních práv, včetně práv příslušníků menšin, provádění závazků, jež byly přijaty ve vztahu k objektivnímu a svobodnému sebeurčení, nediskriminačního zacházení s národnostními menšinami a řešení problematiky diskriminace zranitelných skupin, jako jsou Romové a lesbické, gay, bisexuální, transgender a intersexuální (LGBTI) osoby. Rovněž by mělo být zaručeno právo na vlastnictví. Stále vážnější znepokojení vyvolává situace v oblasti svobody projevu a nezávislosti sdělovacích prostředků, kterou je třeba řešit přednostně, a to rozhodným a účinným způsobem. Rada znovu připomíná, že je třeba učinit bezodkladné a konkrétní kroky, které zamezí zastrašování novinářů a jiných mediálních subjektů a na ně zaměřenému vyhrožování a útokům a které budou takové případy řešit, jestliže k nim dojde.

Zodpovím pár otázek z diskuzí:

Přeměnu jsem měla pohodovou a vlastně dopadla hooodně dobře. Myslím, že nevypadám špatně, na ulici by to do mne nikdo neřekl a i ty hormony zapůsobily velmi dobře, viz např. můj twitter. Nijak se po ránu moc upravovat nemusím, většinou mám jen řasenku, hlas mám vysoký, že se ani nemusím hlídat a prsa mi narostla sama. Jsem v tomhle ohledu spokojená mladá žena, mám se ráda a umím se za to odměňovat.

V pubertě jsem to měla hodně těžké, nejenže mne šikanovali cigoši ale do toho jsem měla šílené stavy nutkání si to nechat uříznout a jediné proč bych se kdy cítila nějak nemocná by mohly být mé stavy lucidního snění, které mne v té době popadalo kolikrát i ve dne a já upadala do bezvědomí, ale to bylo částečně také stresem z útoků a už v té době nucené tlumené touhy, že nemůžu být, kým chci. Viz některé mé předchozí články pár let dopředu. Dnes však moje nejlepší kamarádka je paradoxně romka a mám i větší pochopení pro jiné diskriminované menšiny. F64 je stigmatizační a patří na smetiště dějin jako jeden z největších omylů týkající se translidí.

Nejsem travestita, i když jsem jednoho kamaráda znala a občas s ním šla ven v přeměně v domění, že si něco uvědomí. No, neuvědomil si, ale zase o té víc jsem si já uvědomovala, že mezi námi jsou fakt rozdíly. A když zde napíšu transgender, tak mi to je úplně jedno, jestli si do toho chcete zamíchat travestity a různé fluidy a queer či nikoliv, já s těmito lidmi problémy nikdy neměla a stejně zde víte, o čem píšu já. TVčka nechtějí přeměnu, netouží po ní, netouží po ni ani cis lidi, jako kdo by do takového risku společenské sebevraždy šel? Tak se proberte někteří z vás a přestaňte se bát, že toho bude někdo zneužívat a když už, tak výjimky potvrzují pravidlo a tihle lidi stejně na to narazí. Strach by klidně mohla být další diagnoza v ICD12.

Také mne některé z vás mohou nenávidět za to, že jsem do toho šla a byla pro SRS předem rozhodnutá, což mi některé daly hodně najevo na začátku. S pár lidmi se vyrojilo mnoho jiných blogů, které byly spíše nechutné a vulgárně pomluvačné, některé buď byly dost stigmatizační nebo zastávaly názory různých xenofóbních xindlů. V transgender komunitě? WTF. Ale post-op mi to začalo být víc volný, protože SRS dopadla opět velmi dobře a statisticky bych musela přepočítávat na 1:… a určitě bych se s někým z vás musela opět dohadovat na kolik jsem měla to štěstí. Sexuální život mám, mám ho ráda, drahou polovičku mám také už tři roky a co jsem požádala o mezinárodní ochranu ve Francii, jsem trávila společný čas zatím třikrát. Je to pro mne tedy těžké. A chcete vidět mou drahou polovičku? Fuck Off stalkeři. Máme kvůli vám oddělené sociální sítě a píšeme si jen přes můj server.

Po tolika letech si myslím, že když si někdo chce kopnout do ležícího, tak to to udělá. Češi moc morálky nepobrali, kolaborovali s nacisty, se sovětským svazem, udávali se mezi sebou a jestli si někdo myslí, že tomu je v dnešní době jinak ve vztahu k menšinám, je na omylu. Lidi si dokonce nechají rozkrást republiku, jen aby mohli někoho nenávidět a demokracii si nechají tak prohnít, že ani na nápravu demonstrace nestačí. Vážně jsem z toho unavená a nebaví mne to mezi vámi. Mám ráda Francii, kde je i prodavačka stejný člověk, který si zaslouží říct bon journée s pár slov navíc zatímco ostatní čekají ve frontě až se dopovídá, rozmanitost je přínosem pro společnost, pokud samozřejmě ti lidé chtějí být lepší.

Poslední půl rok mne advokátka stála 25tis., i když si spoustu věcí umím napsat sama, protože jsem v tom proškolená. Mám dceru velkou a má mne ráda, ale už nechci řešit věci, které si správněsoudní aparát pořád vymýšlí jako např. Budeme vás oslovovat v mužském rodě, protože jste byla muž nebo že výživné, které posílám každý měsíc jsem vlastně platila na telefon, tablet, notebook, pro dovolenou pro ex apod. jenom protože jste … občas vás zatkneme v práci, protože co kdyby a z toho další rozhodnutí o nesprávných postupech včetně ubožejších odškodňování Ministerstva spravedlnosti. A sorry od největší horlivé aktérky soudkyně, že si neuvědomila, že to může mít takový dopad, to ještě dlouho budu dávat dohromady. Nejsem sběratelka soudních výblitků, i když nejeden jsem zde napsala a pravděpodobně jich časem bude víc.

Řešit to medializací? A to jak jde v ČR? Objíždět bulváry jako to dělají jiné a být za anomálie? Mám tedy tento blog, za posledních pár let jsem nevynechala ani jednu vědeckou studii o nás, nic komplexnějšího jinde nenajdete, bojuji s předsudky a podle návštevnosti to není zas až tak marné. Nechci se v boji s omezenci zároveň ponižovat a zde na tomto blogu je svět ještě v pořádku. Mne to občas i baví sem něco dopsat, i když už těch věcí o mne je vážně dost málo. Možná se vám tím také oddaluji, když nad tím tak přemýšlím.

Postupujme systematicky a využívejme toho, co máme a vycházejme z toho, co jsem zde shromáždila za poznatky a napsala. Nepostupujme jako stádo zamindrákovaných ovcí někde na bulváru. To by mi ještě scházelo, trápit se tím, co o mne píší jiní. Vznesla jsem tedy dotaz na Ministerstvo spravedlnosti, ať se vyjádří k nedávnému rozsudku Nejvyššího správního soudu. Napsala jsem ho tak, že sice nemohu od nich dle zákona očekávat právní posouzení, avšak v souvislosti s prohraným soudním sporem s ČR jim hrozí sankce za nedodržování rozsudku ESLP a zda-li jej nadále chtějí dodržet, přičemž jim jejich rozsudek v plánu brání, když je v něm napsáno, že ČR nebude následovat ostatní státy. A také že dodatečnou stížnost zvažuji a že ji mám defacto po cestě přes rychlostní silnici a napsat ji v angličtině nebo ve francouzštině s korekcí není problém.

Vím, že to všechno trvá dlouho a i když mne policisté před dvěma lety mlátili a kopali do mne, dnes to mohu napsat, protože nepíšu nic nepravdivého, přestože jsem poslední dva roky čelila trestnímu stíhání, že jsem si to vymyslela. Nic nelze uspěchat a važně něco zvěřejňovat přes bulvár a ponižovat tento blog na úroveň mindráků a zakomplexovanosti nechci.

Ne že bych z toho byla nějak odvařená a angažovaná, ale neskutečně mne nasírá, že jsme v očích moci soudní a vykonatelné anomáliemi a povl, který nelze dopustit, aby o něčem rozhodoval. A jestli některé víc trans tvrdí, že se s xenofóbií nesetkali/y spíš y, tak je moc neberte vážně, protože mají hormony za 150 jinak zadarmo a SRS je jinak v každém státě, kde jsou lidská práva všeobecně popírána dokonce i v Iránu je to také gratuit.

PS: seznam vulgárních slov jsem vyčerpala zas do dalšího antihejtu.

posted under Antihejty
10 komentářů to

“Transgender lidé opět na programu Rady EU + tr.an.ti.hejt”

 1. On Červen 24th, 2019 at 1:58 :-) Says:

  Jistě je zde mnoho trans lidí, kteří mají dysforii a jsou v bezvýchodné situaci jak před tranzicí, tak ale dost často i po medicínské tranzici, a to především kvůli společnosti mezi kterou jsou trans lidé nuceni žít.
  Trans lidé musejí žít i po medicínské tranzici mezi společností, která trans lidmi – především pak trans ženami – stále dosti silně opovrhuje a pohrdá jimi, a trans lidi nevratně stigmatizuje.
  Pak není divu, že medicínská tranzice je celkem často zcela zbytečná a dignoza F64.0 transsexualismus selhala zcela, protože nedokáže řešit potřeby a problémy trans lidí a řadu trans lidí akorát ještě více poškodila.
  Česká sexuologie a psychiatrie má jistě za ta léta nashromážděno mnoho dat o trans lidech pokud trans lidi po desetiletí stigmatizovala psychiatrickou diagnozou F64.0 – transsexualismus.
  Ale tato data si nechávají tyto instituce jen pro sebe, a z neznámých důvodů nemají zájem tato data a fakta o problémech trans lidí všeobecně zveřejnovat, natož pak řešit, aby se o skutečných problémech trans lidí vědělo a vědělo se o jejich skutečných problémech a znali se jejich skutečné potřeby.

  Trans lidé se zde báli a stále se bojí a mají obavy z českých sexuologů a dalších zdravotníků, a raději těmto lidem kývnou na cokoliv a podřídí se čemukoliv, než aby byli těmito zdravotníky zavrženi, nebylo jim pomoženo a jejich problém s dysforií byl zcela ignorován a neřešen.

 2. On Červen 24th, 2019 at 12:42 :-) Says:

  O všudypřítomnosti neustálé homofobie a transfobie v České republice, aneb nesnesitelná lehkost nerespektování.

  Pořad bilancující posledních 15 let boje za práva „sexuálních menšin“ o rovnoprávnost se zbytkem společnosti.

  Českem po čase opět zaznívají slova, homosexuál, svatba nebo registrace, adopce, právo, povinnost, normálnost, mateřství, a rodina. Naše společnost opět začala zvažovat, může-li mít lesba dítě nebo je-li snaha dvou gayů adoptovat potomka odporující přírodě, Bohu, přesvědčení, řádu světa. Několik výrazných osobností, které se v poslední dekádě zapojily do boje o základní lidská práva gayů, leseb a trans lidí, bilancují, co se za uplynulou dobu v naší společnosti, v queer komunitě, ale i v jejich vlastním životě, vlastně změnilo.

  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10520528904-queer/219562210900008-reqapitulace/

 3. On Červen 24th, 2019 at 17:52 Dominika Says:

  Data o tom jaký je stav společnosti vůči translidem tu samozřejmě jsou a leccos se dá vztáhnout i na české poměry.

  Tak jsem se zase dozvěděla o novém infantilním blogu. To jsou fakt magoři a opět to začíná být otěžující. Člověk tu o těch dvou pošucích delší dobu nenapíše ani slovo a už reagují úplně na vše, co napíšu. Ne o vás dvou se tu nepíše a do tohoto blogu máte opravdu daleko, věnujte se raději svému písečku o krásách vlasti a shopíkování po čongolech a sekáčích. A jestli máte podezření, že znásilňuji svoji dceru, tak můžete podat trestní oznámení jako spousta jiných xindl lidí a vůbec bych se tomu ani nedivila, kdyby jste to udělali, protože moc chlastáte a asi vám dlouho nikdo nepochválil kozy a nesáhl na zadek. To že o mé drahé polovičce nevíte zhola nic je přesně kvůli vašim spekulacím.

 4. On Červen 25th, 2019 at 6:48 Eliška Liška Says:

  Že ti to všechno z Francie není už tak trochu šumák… pozorujíc tvé nadšení, soudím, že se tam stejně usadíš natrvalo.

 5. On Červen 25th, 2019 at 6:57 Dominika Says:

  Ráda bych…zatím mám moc práce jako externistka ve dvou firmách, ale hodně dobře jsem se předvedla hned druhý den v té druhé nové, tak mám ten pocit, že jsem pro ně přínosem a zároveň mám volné ruce si svou práci dělat jak bych chtěla. A zrovna právě na francouzský micro-entrepreneur čekám. Už jsem na takové jazykové úrovni, že jsem si o něj dovedla zažádat a prokousala se formuláři, všechno je très compliqué a i to jednání s úřady hodně trvá, jsou v tom takoví laxní. A číslo sociálního pojištění už mám také Francouzské v rámci žádosti o mezinárodní ochranu. Někdy o tom sem napíšu, co vše se musí zvládnout.

  K těm dvoum psychopatům, co mne neustále sledují a pak obtěžují pomluvama a dřív na těch jejich blozích byly ze začátku i výhružky: Je to xindl špíňáckej, přesně ti maličký češi. Člověk by vůbec netušil, že mi to někdo bude závidět, že jsem musela utéct, to je psycho.

 6. On Červen 25th, 2019 at 11:09 :-) Says:

  Zlo, hloupost a nesnášenlivost, které se šíří z tohoto infantilního blogu zde: http://….blog.cz/ , a které útočí na samou podstatu transgender lidi a na jejich skutečné potřeby a jejich sebeurčení, ale často už útočí i na cisgender ženy, protože trans lidé už jim jsou asi málo, toto nelze ignorovat a přehlížet a říkat si „to mi může být šumák“.
  Ke všemu si ještě ty povýšené zamindrákované trans existence asi opravdu myslí, že mají patent na rozum, přestože VŮBEC ŽÁDNÝ NEMAJÍ!
  Je to typické nesnášenlivé, hloupé, zlé, frustrované české obyvatestvo se sklony k alkoholismu, či obžérství.
  A proto nelze takovéto svinstvo plné nesnášenlivosti, které na veřejném blogu bezostyšně šíří a propagují, přehlížet.

 7. On Červen 25th, 2019 at 12:34 Dominika Says:

  Upravila jsem ti odkaz…zpětné linky jim podporovat nebudu. To je přesně to, co chtějí. Nikdo o ně nemá zájem, tak se budou navážet do ostatních.

 8. On Červen 26th, 2019 at 14:46 :-) Says:

  PROČ STÁT, ČESKÁ REPUBLIKA, NUTÍ LIDI / TRANS* LIDI PODSTUPOVAT CHIRURGICKÉ ZÁKROKY PRO UZNÁNÍ JEJICH IDENTY, KTERÉ KE SVÝM ŽIVOTŮM VŮBEC NEPOTŘEBUJÍ?

  nový časopis Respekt: https://www.respekt.cz/tydenik/2019/26/stat-versus-t-h

  PROČ ČESKÝ STÁT CÍLENĚ A SYSTEMATICKY CHIRURGICKY MRZAČÍ TRANS* LIDI ?

  Z JAKÉHO DŮVODU ČESKÝ STÁT TRANS* LIDI STÁLE POŠKOZUJE A NIČÍ JIM ŽIVOTY A KDO NA TOM MÁ ZÁJEM A KDO Z TOHO MÁ PROSPĚCH?

  ODŠKODNÍ NĚKDY ČESKÝ STÁT TRANS* LIDI, KTEŘÍ PODMÍNĚNÝ CHIRURGICKÝ ZÁKROK PODSTOUPILI A POŠKODIL JE, ČI SE CÍTÍ BÝT POŠKOZENÍ UŽ JEN ZÁKLADĚ TOHO, ŽE CHIRURGICKÝ ZÁKROK MUSELI PODSTOUPIT, PROTOŽE BYL PODMÍNKOU PRO ZÍSKÁNÍ SPRÁVNÉHO TVARU JMÉNA, PRÁVNÍ IDENTITY A POTŘEBNÝCH DOKLADŮ?

 9. On Červen 27th, 2019 at 0:02 :-) Says:

  Lze někde nahlásit infantilní blog ?
  A proč?
  Protože se jedná o transfobní, homofóbní, nesnášenlivý, štvavý, šovinistický, fake-newsový blog.

 10. On Červen 27th, 2019 at 13:34 :-) Says:

  Sexuální normálnost / nenormálnost – praktikování dominance a submisivity v sexuálním životě lidí > mužů a žen.

  Podřízenost, minimální respektování a ponižování žen a všeho nemužského ve veřejném životě byla a stále je ustálená norma.
  Muž to je však jiné privilégium, a ve veřejném prostoru musí mít nadvládu, autoritu a respekt a ne být v podřízené roli a být vysmýván a ponižován.

  V utajovaném soukromém životě mužů, kde je nikdo nevidí a kde nejsou veřejnosti na očích, je často vše naopak, a muži potřebují a chtějí být ponižováni, vysmýváni a zažívat a uživat si submisivní roli.

  Toto je možné označit za dlouhodobé tolerování genderové deviace lidské společnosti.

  https://a2larm.cz/2019/06/serial-bonding-rozvazuje-nase-predsudky-a-upjatost/

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se