Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Tříbarevný antihejt

Září29

Asi jste si všimli prvního sjezdu hnutí, které se také hlásí k pošlapávání práv menšin, které jsou více než dlouhou dobu součástí nejen české kultury, ale i evropské. Na sjezdu hnutí svého syna, který je ještě větší křivák, než se zdá, vystoupil také jeho latentní fotr Kikina. O křivosti píšu s ohledem na to, že právě křivohubý syn s lehčí mentální retardací a o to větší společenskou škodlivostí rozdává přes twitter samolepky na auta, které se dají kdykoliv sundat, pokud náhodou jedete na jednání s pirátem nebo sluníčkářem. Bavit se tedy s tříbarevnými můžeme, ale stejně všichni skončíme v pracovním táboře s konfiskovaným majetkem, hlavně nevědět, odkud úder tyčí přišel.

Hnutí tříbarevných se totiž hlásí k tomu, že je potřeba vzít Českou republiku zpátky do jejich rukou, tím je myšleno těm nedoceněným, ale místo toho, aby si na paškál vzali privatizační rozkrádače a novodobé daňové podvodníky jako je řepkový nebo uhelný baron, kterého tu ve FR stejně všichni podezírají z křivostí a nechtějí mu ten deník dát a nebo jeho vlastní neziskovka, která Hrad okrádá na levném nájemném, tak největší nepřátelé jsou enviromentalisté, multikulturně založení lidé, homosexuálové a genderisté a ten největší úhlavní nepřítel je proevropský multikulturně založený/á genderista/ka s odlišnou sexuální orientací a feministickým cítěním. A kdeže si tu svoji jinakost tedy mohu odpracovat a nastoupit do tábora? Ať jsem hnutí k něčemu užitečná?

Kromě toho Kikina také kritizoval, že se pochody LGBT lidí staly součástí našich životů, no fůj, a módní ideologie nepříchází z východu, ale ze západu. S tím se nedá než souhlasit, protože i za totáče slintalo mnoho lidí po tuzexovém zboží. Vše ostatní tedy považuje za národní zájem. Takže už tu máme oficiálně mezi xindly Pitomia, Piťhu, počůrávajícího se Senilu, Křivohubého a ještě Kikinu. Dva z nich jsou prezidenti a tak si myslím, že Češi nedovedou žít v demokracii a dřív než vás někdo napadne, tak si tu totalitu vytvoříte sami a jen někoho o další okupaci už pak poprosíte, aby se to dalo na něco svést. 30 let ve svobodě je stejně rekord, to bude stačit na nějaké to domácí chlubení v roce 2519.

Mimo to si Kikina ani nevidí do huby, protože v současné době nepředsedá EU západ, ale sever a když už nespatřuje největšího nepřítele v zeleně smýšlejících lidech, tak to byl zrovna on, který říkal, že v důsledku GO se svět přizpůsobí právě migraci lidí, kteří budou utíkat z míst, kde dochází k zvětšování hladin moří, což se dokonce celkově týká necelé miliardy lidí. Kašlete na GO, ekonomicky si poradíme, tvrdil on. Najednou však ze všeho obviňuje již Schengenské elity, ke kterým naštěstí Kikina nepatří, což v něm zcela pochopitelně vzbuzuje latentní vzteklost. Nemáme nepřátele? Tak si je vytvoříme, hlavně být zas jednou nohou v totalitě.

Tím, že jsme odlišní, útočíme na národní stát a nejsme demokratický? To se vylučuje? Oh SHIT. Mimochodem VKml gratuluji k jeho zvolení, k dojemnému solidárnímu projevu v rámci tradiční rodiny a všem tříbarevným přeji mnoho statisticky rozpadlých vztahů a podle toho, co jsem si zas přečetla, tak tohle asi nejspíš bude dědičné a měla bych být víc tolerantní, i když napadlo mne to už několikrát, ale vždycky jsem se bála zeptat: Že lidé s křivou pusou víc slintají?

Poláci opět napadli LGBT průvod

V Lublinu na východě Polska tento víkend opět na LGBT pride zaútočili katoličtí radikálové. Pride měl být jeden z posledních, protože nejprve jej starosta zakázal prý údajně kvůli obavám o bezpečnost účastníků, ale nakonec jej soud povolil. Proti LGBT pridu, kterého se zúčastnilo cca 1500 lidí, házeli extrémisté lahve a vajíčka. Policie proti radikálům musela nasadit vodní děla a slzný plyn.

Extrémisté, kteří nesli transparenty s nápisy „Ježíš kázal lásku“ a „Polské rodiny ohrožují homosexuálové“ se s policií prali a jako oddaní Ježíše Krista zrovna moc nevypadali.

Post Edit: Některé statistiky jsou daleko horší jako např. Sociologického ústavu AV, které na oblibě VKml. dávají až 42% na oblíbenosti. S takto jednoduchým programem proti nepřítelm si můžete udělat obrázek o celkovém stavu smýšlení.

posted under Antihejty
7 komentářů to

“Tříbarevný antihejt”

 1. On Září 29th, 2019 at 21:10 Mia Says:

  Asi bych měla oprášit znalosti FJ… Tady mi zjevně pšenka nepokvete…

 2. On Září 29th, 2019 at 21:23 Dominika Says:

  Běžný člověk nadsázku pozná, snažím se být v antihejtech ne moc vulgární…ale tady to už je o tom se víc učit cizí jazyk. Teď mají údajně 3,5% ale mohou mít víc díky kapitálu z oprášených cest. Ze zkušeností i těch 3,5% xindlů umí znepříjemňit život.

 3. On Září 30th, 2019 at 5:52 Mia Says:

  Já to nemyslela ironicky…
  To, co se tu teď děje, už přestává být legrace…
  Kdysi jsem z FJ měla C2… tak snad jsem toho příliš nezapomněla…

 4. On Září 30th, 2019 at 12:40 :-/ Says:

  Udržování a vyhrocování anti trans politiky / anti LGBT+ politiky je nepřijatelné lidské chování a mělo by se trestat, protože to politici zneužívají ke svým mocenským cílům jak jednoduše uchopit moc a držet moc nad lidmi.

  Je nutné začít takovým sráčům klást politický odpor, hnát je za nesnášenlivé kecy po soudech a pod, protože třeba. Klausové, Trump a další podobní fašouni a náckové se neštítí vůbec ničeho a všechny LGBT+ lidi na světě by nejraději poslali do plynu, kdyby měll tu moc a možnost.
  Emigrace z důvodu nenávisti ve vlastní zemi do přátelských zemí a společností je také možnost, ale to by měla být až ta úplně poslední možnost.

  USA: Washington v sobotu hostil první samostatný trans pochod️‍⚧️

  Několik tisíc lidí se o víkendu sešlo na pochodu za trans práva a viditelnost v hlavním městě Spojených států. Reagovali*y tak na situaci, kdy se o jejich příbězích konečně začíná veřejně mluvit, zatímco současná americká vláda v čele s prezidentem Trumpem se snaží omezit jejich práva a zrušit jejich nutnou ochranu.

  Pochod byl spojený s demonstrací, na které vystoupila mimo jiné Angelica Ross, aktivistka a herečka z oblíbeného seriálu Pose, v němž je většina hlavních postav transgender. Řeč byla například o tom, že roste počet zavražděných trans žen, především černošek, a transfobně motivované násilí se rozmáhá, protože pachatelé cítí podporu v establishmentu.

  Aktivistka Dee Curry prohlásila pochod za úspěšný první krok, po němž budou následovat každoroční protesty a další akce.

  https://www.washingtonblade.com/2019/09/30/trans-march-on-dc-called-first-major-step-in-visibility-campaign/?fbclid=IwAR3c9u2SkTrTSS-EXmItKR5lCYEOqHBmB62cyW1j5hE00NqTIbQ2bqcKrTs

 5. On Září 30th, 2019 at 21:31 :-) Says:

  Ministr zahraničních věcí České republiky Tomáš Petříček jako účastník konference ILGA Europe 2019 která se koná v říjnu v Praze.

  https://www.facebook.com/ilgaeurope/photos/a.109832207341/10157755969642342/?type=3&theater

 6. On Říjen 3rd, 2019 at 13:02 :-/ Says:

  Klausovic nerespektující, nesnášenlivá, netolerantní, dezinformační politika / ideologie, na které staví svůj zrůdný politický byznys >>>

  https://www.respekt.cz/politika/salafiste-s-trikolorou?fbclid=IwAR3xA0GvnrNBV4CUirq4DHAHql-J1Ya3vhoaZHUEYb-O4i8lfrTQfnCam9g

  P.S. Především starý Klaus > Kikina má na svědomí životy a ne/spokojenost trans lidi / LGBT+ lidi v této zemi, které nepřijatelnou politikou a zvrácenou ideologií zazdil a odsoudil k životům lidí na okraji společnosti, utvořil z nich podřadné lidi druhé, třetí kategorie.

 7. On Říjen 4th, 2019 at 20:39 :-/ Says:

  Česká republika a česká společnost je >>>!!! skanzenem starého nevyhovujícího světa !!!<<< v přímém přenosu denodenní reality a to v mnoha oblastech a ohledech.
  Takováto atmosféra a takováto společnost je zde ale nadále neakceptovatelná, protože se zde neustále odsuzují a ponižují trans lide / LGBT+ lidé / a další menšiny, a nepřijatelným a neodůvodnitelným způsobem se neoprávněně dusí, a snižuje se jejich důstojnost a společenský statut.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se