Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Učitel za nemožnost misgenderovat žáka zažaloval školu

Říjen6

Učitel francouzštiny na americké střední škole West Point High School ve Virginii zažaloval školu, že mu zakázala misgenderovat studenta, který procházel přeměnou z dívky na kluka a který kvůli nepřátelskému prostředí třídu nakonec opustil.

Středoškolský učitel Peter Vlaming podal tento týden návrh na žalobu, ve které žaluje svého zaměstnavatele o 1 milión dolarů kvůli tomu, že mu škola neumožnila misgenderovat studenta, který procházel přeměnou pohlaví. Odkazuje se na své svědomí a náboženskou praxi, která mu nedovoluje lhát a přitom věří, že student je stále dívka, kterého misgenderoval v průběhu minulého školního roku a který kvůli jeho invencím raději třídu opustil. Vlaming tak požaduje satisfakci za porušení jeho práva projevu. Škola však jakoukoliv odpovědnost odmítá a za svého spolužáka začátkem prosince minulého roku dokonce stávkovali sami studenti.

Příští kandidát na prezidenta USA a nynější viceprezident Joe Biden se zastal práv translidí.

Tento týden Biden prohlásil ve svém interview, že lidé víry, ať už křesťanští, židovští, muslimští nebo jakéhokoliv jiného náboženství, by měli uznat práva trans-lidí na jejich identitu a na rovné zacházení podle zákona.

„To co uděláte jednomu z mých dětí je jako byste udělali přímo mne. Všichni jsme Boží děti a kdo z vás má právo soudit někoho za to, že je lesba, gay nebo transgender? Myšlenka, že vám někdo může říct, že nejste ti, kým jste ve svém srdci a duši, je prostě špatná. To je hřích. Hřích není být LGBTQ.“ prohlásil a je odhodlán, pokud bude dál zvolen zasazovat se o práva LGBTQ lidí, se kterými má zkušenost od roku 2013, kdy se s pomocí transgender aktivistky Sarah McBrideové zasazoval o rovná práva žen a zákazu diskriminace v USA, který prošel v novém zákoně.

K tomu se tento víkend na své generální konferenci negativně vyjádřili představitelé církve Ježíše Krista a posledních svatých dnů, která zahrnuje mormonskou církev. Dallin H. Oaks, první poradce prohlásil, že Bůh stvořil muže a ženy a toto binární rozložení je zásadní pro plán spasení lidstva.

Ve své řeči Oaks řekl, že neví, z jakého důvodu dochází k nejasnostem mezi narozeným a přiřazeným pohlavím, avšak to považuje za výzvu, při které mohou lidé zažít a uvědomit si nesmrtelnost a věčnou existenci. Věčný život je podle něj Boží dar svým dětem a je možný prostřednictvím tvůrčích sil, které se spojují v kombinaci muže a ženy a věčného manželství.

3 komentáře to

“Učitel za nemožnost misgenderovat žáka zažaloval školu”

 1. On Říjen 6th, 2019 at 14:37 Mia Says:

  Hned, jak jsem dočetla k “náboženské praxi”, bylo jasné, odkud vítr vane…

 2. On Říjen 8th, 2019 at 13:42 :-/ Says:

  Církve se neštítí ničeho ve své snaze deklasovat a zavrhovat LGBT+ lidi ve společnosti.
  Církve už se ani neštítí zněužívat vědu a vědce pro své další neustálé šíření nenávisti vůči LGBT+ lidem.

  https://www.jsmefer.cz/sullinsova_studie?fbclid=IwAR3GIYIlKX31aaP27n4a4sCKe-Xn1LDRvnJEFJUcpzSKXk9I4ZmfecdEnks

 3. On Říjen 8th, 2019 at 14:22 Dominika Says:

  JJ, církev v USA má vlastní vědce, které platí za to, že popírají LGBTQ studie a svůj vlastní ekvivalent pediatrické asociace popírající stanoviska většiny pediatrů. Články pak publikují zejména na svém Life Site News, kde je pak jen těžko rozeznat, co je fakenews, pokud jsou články přejímány jinými sdělovacími zdroji např. do češtiny. Většinu z toho se mi zde daří dementovat v antihejtech.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se