Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

V ČR vás zatknou za to, že jste transgender

Září25

Minulý rok došlo k mému zatčení kvůli tomu, že jsem změnila pohlaví. Přijela za mnou do práce policie, zatkla mne s nasazenými pouty, umístila do cely, kde jsem počkala na jiné policisty a odvezla mne 150km daleko od bydliště ke zkoumání na sexuologii, jestli nejsem kvůli té změně pohlaví duševně nemocná. Usnesení jménem České republiky a tedy vás všech vydala xenofóbní soudkyně JUDr. Dana Červená pracující u Okresního soudu v Sokolově, která mne i nadále odmítá oslovovat v ženském rodě a to už docela poměrně dlouho po mé oprerativní změně. Z toho oslovování si nic nedělám, je to zkrátka jen zamindrákovaná pinda, která na to opravdu fakt vypadá.

Českou republiku bych přirovnala malinko ke Kanadě. I když je v Kanadě 85% transgender ready lidí a řadí se k vyspělým zemím, stále v ní zůstává 15% dalších jinejch pošahanců, kteří nám znepříjemňují životy jenom kvůli svým komplexům.

Proti zatčení jsem podala stížnost ke krajskému soudu, i když má advokátka pochybovala o její účinnosti, protože soudkyně postupovala jako bych měla být zadržena v trestním řízení a zde je postup jiný. Nutno podotknout, že doma mám už další dvě jiná rozhodnutí o tom, že postup policistů byl nezákonný, když mne v předchozích dvou případech také zatýkali. Stačí jen vypadat lépe než to, co máte v občance a skončíte s pouty na rukou a stačí k tomu jen angažovanost některých lidí, co se míchají do věcí jiným. A že jich tu v ČR je. Těší mne o to víc, že jsem stížnost sesmolila sama a krajský soud rozsudek zrušil.

Nyní mi přišel včera doporučený dopis z Ministerstva spravedlnosti. O tom, zda-li se jednalo o nezákonný postup, není již pochyb.

Jenomže z této zkušenosti vzniká premisa, proč civilizovaná země vlastně potřebuje svoje menšiny? Na to je jednoduchá odpověď, pokud si uvědomíme, kolik asi chybí člověku, který si dovoluje na bezbranné menšiny k tomu, aby příště nechal zatýkat jiné další lidi z už většiny jenom kvůli nějakým politickým nebo náboženským důvodům? Zrovna soudkyně Červená jak jsem psala na twitteru to opět zkouší přes výhružky advokátce. Stejně tak, jak si někteří městkáči myslí, že mohou zatknout nezletilou za odhození papírku, aniž by věc nesnesla odkladu a nevyřídila se v přestupkovém řízení, rovnou nás chtějí tihle vychovávat pendreky zas a znovu. Myslím, že od dob totalitních se ČR v tomhle nikam neposunula. Pořád tu jsou lidi, kteří budou jiným závidět jejich štěstí a samotným konstatováním nezákonnosti to nekončí a příště je určitě na řadě zas někdo jiný.

Někteří půjdou za svými xenofóbními názory dokonce ještě dál jako zrovna třeba pan senátor Čunek. Včera jsem měla tu možnost se ho na svůj názor k jeho postavení vůči církvi zeptat na aktuálně.cz

Odpověď Čunka se dá chápat tak, že církev za totality vůbec nebyla omezována na svých právech a všichni křesťané se mohli svobodně hlásit ke své víře. Čunek se narodil roku 1959 a to byli jeho rodiče dospělí, takže od 50let minulého století pro církev už žádná totalita nebyla? Buď si to USTR vymyslel, nebo si Čunek myslí, že stačí být homofob a xenofob a všechno bude v pořádku a ti méně inteligentní se svezou na jeho vlně populismu.

Druhý příklad s Čunkem nám znovu předvádí, proč ty menšiny potřebujeme. Ukazují nám, kam až jsou někteří lidé schopni zajít. Když jde o LGBT lidi, je správný křesťan připraven popřít třeba i církevní restituce a celý ten seznam perzekuovaných věřících na stránkách USTRu. A to si představte, že mají tihle křesťané být právě ti vzoroví rodiče pro výchovu dětí v civilizované Evropě. Jestli si někdo myslí, že se svět řítí do záhuby, tak to není kvůli těm homosexuálům, ale kvůli tomu, že stejní magoři typu Daliborka se zkrátka pozabíjí navzájem sami. Nebo se jen zabijou v autě při psaní zpráv.

posted under Můj RLT - život
6 komentářů to

“V ČR vás zatknou za to, že jste transgender”

 1. On Září 26th, 2018 at 1:03 :-) Says:

  Text písně se týká společenských tendencí, které se odehrávají jak na našem území, tak ve zbytku Evropy, již delší dobu. Politická uskupení, která dříve byla – i díky fungující demokratické kultuře – odkázána na okraj politického spektra, se nově stávají politickým mainstreamem. Procházíme cestou od Evropy poválečného konsenzu, založeného na humanistických ideálech, Evropy sebevědomé a přitom solidární, k Evropě, kterou nově charakterizuje vzmáhající se nacionalismus a populismus, těžící ze strachu a předsudků. Dobovým výjev, o kterém se zmiňuji v refrénu, je pro mě určitým silným mementem k možnému opakování historie. Ani tenkrát, v Berlínském hotelu Adlon, nikdo pravděpodobně netušil, jak celý proces skončí. Nenechme sebou manipulovat, nedávejme prostor obchodníkům se strachem.
  Že, pane Zemane, že pane Babiši, že pane Klausi st. že pane Klausi ml. že pane Čunku, že pane Okamura, že pane Foldyna, že vy všichni xenofobní zestárlí fotrové z celého politického spektra zprava, středu, zleva…
  Proč jste tak dokurvené bytosti ?????

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=222&v=uSo61-vwCJs

 2. On Září 26th, 2018 at 15:24 Mia Says:

  Já nechápu, o co té soudkyni jde? Nehledě na to, že pakliže Tě oslovovala v mužském, tak už by to právně nějak jít řešit mělo, ne?
  A proč Tě pořád obtěžují s tím zatýkáním?

 3. On Září 26th, 2018 at 21:21 Dominika Says:

  šikana to je, nic víc…to víš, že mi to vadí, zvlášť i když jsem měla to M v občance, tak mi nikdo nevnucoval, že jsem chlap a byla jsem oslovována hlavně ve zdrobnělinách. Jenom si říkám, že to chvíli vydržím a ten člověk mi nesahá ani po kotníky. Nepřekvapuje mne to, i s tím jsem do přeměny šla, že takoví lidi budou.

  ten citát mne pobavil

 4. On Září 26th, 2018 at 17:24 :-) Says:

  Co může lidská společnost, včetně transgender lidí, rozdělená na život na smrt očekávat do budoucna?

  „Všichni očekáváme tři pravděpodobné scénáře vývoje v polovině tohoto století. Nejočividnější scénář je masová degradace, globální úpadek dějin v důsledku velké války. Tedy podle Einsteina: Nevím, jaké zbraně použijí ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou kamenné sekyry. Druhá varianta je tzv. podivný boční únik. A pak optimální varianta, únik od této konfrontace směrem nahoru.“

  Řešením bude buďto totální válka, nebo totální a nevratné rozdělení společnosti na (použiji současné vyjadřování) liberální progresivní sluníčkáře a konzervativní nenávistné populisty

  https://www.novinky.cz/komentare/484448-ocima-sasi-mitrofanova-zne-obchodniku-se-strachem-hned-tak-nepominou.html

 5. On Září 30th, 2018 at 18:20 Eliška Liška Says:

  Tak si čtu https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1998-82 a jako opici zvědavé mi tady není úplně jasné, z jakého titulu Ministerstvo spravedlnosti něco konstatuje a usnáší se, jestli máš nárok na odškodnění. Neměl by to být kšeft soudu se vyjadřovat a vynášet rozsudky ohodnocující právo na náhradu? Navíc – ono už to řízení, jehož tragickým vedlejším efektem bylo veřejné zostuzení a projížďka v poutech – bylo dokončeno?

  Za obzvlášť šťavnatý pak pokládám oddíl o regresní úhradě! Bohužel, i kdybys něco dostala za odškodnění, asi nikdo nikdy nepřikročí k tomu, aby to dále vymáhal právě na úřední osobě.

  Rozhodně tohle byl opět výživný poučný článek. Hodně smutné je, že některé takové poučné články vznikají z osobní zkušenosti, ne jenom jako rešerše událostí minulých.

 6. On Září 30th, 2018 at 18:48 Dominika Says:

  Děkuji za pochvalu, od tebe si to vždy tak nějak cením, asi protože tě mám za velmi inteligentního člověka, i když se občas někdy neshodneme. Jinak ta pinda ještě občas vyhrožuje mojí advokátce a skončené to není, možná že přitvrdí a zkusí to znovu, nevím. Z titulu tebou zmiňovaného zákona §13 stát-MSP nepopírá, že se jednalo o nezákonný postup po předchozím zrušujícím usnesení krajského soudu. Škodu jsem uplatňovala a uhradí ji daňoví poplatníci.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se