Lonely – transgender blog

Dominika byla proměněna…

Vysvětlující video

Červen5

Pěkné vysvětlující video a ráda ho zařadím mezi dokumenty.

Dotazník o trestných činech z nenávisti a diskriminace FRA:

A málem bych zapomněla. Pokud máte rádi dotazníky a chcete upozornit na nějaký problém, který se vám stal, vyplňte dotazník FRA Agentury pro lidská práva u EU. Tato agentura analyzuje dodržování lidských práv v celé EU a nyní běží druhá vlna dotazování doposud největšího průzkumu o trestných činech z nenávisti a diskriminace, kterou zažívají LGBTI lidé v rámci celé EU: 93 000 LGBT osob. Dotazník také v češtině naleznete na adrese zde LGBTISurvey.eu

A z toho vychází i má prosba vůči jedné komentující osobě přeneseno na ostatní čtenáře, protože to platí všeobecně.

Pokud se vám něco nelíbí, můžete začít s osvětou jak uznáte za vhodné i mimo tento blog, pokud si myslíte, že to zde není dostatečně efektivní. Bohužel s tím nic víc neudělám, v ČR nežiji.

Měsíčně oslovuji 3tis. a více unikátních přístupů lidí(neplést s přístupy) s až 60tisíci článků přečtení a to zde mám blokaci robotů, kteří se tento blog snaží proscanovat celý a ne průběžně. Denně tedy firewall zablokuje až 10 takových IP a statistiky se tak mohou blížit realným číslům, což není až tak špatné, protože podle toho vím, že existují lidé, kteří pořád rádi čtou a nejen sledují youtube. Mít 3tisíce sledujících během jednoho měsíce, 15tis za půl roku a 40tis shlédnutí během jednoho měsíce je na psaný blog velmi dobré.

Prosím ale neshazuj úroveň tohohle blogu zahlcováním nespokojenými komentáři(když to napíši umírněně) a nekrm trolly a obzvlášť ne ty trans, které jsou víc tranny než kdokoliv jiný, jenom protože mají svoje diagnózy a mnohé jiné nosokomiální poruchy navíc, co chytly v sexuologických čekárnách. Vždyť si na tom akorát honí svoje ega. Chápu tvoje rozhořčení ale čím víc horší odsuzující komentář napíšeš tak je zde zároveň kontraproduktivní a navíc mne stavíš do role té špatné u všech nových návštěvníků, protože pro ně pod každým článkem nastává zmatek v tom, jestli je to, co zde píši skutečně pravda a jestli mi neodporuješ v kontextu. Komentuj, ne jako zaseklá gramofonová deska, ale objektivně. Také mám milión důvodů nesnášet Čechy(všeobecně), ale snažím se držet a doufám, že se něco v budoucnu změní. Veškeré své poznatky předávám skrze tento blog, nenič mi ho. Spíše bych ocenila nějakou spolupráci na zlepšování obsahu, třídění a zvýrazňování článků a některých témat apod. Vždyť se také můžeš zapojit a občas to děláš a upřímně jsem ani netušila, že to tu bude po letech takto rozsáhlé.

Veuillez recevoir l’expression de nos sentiments républicains.

Pěkná věta, kterou jsem se zde naučila. „Přijměte vyjádření našich republikánských postojů.“

posted under Dokumenty o TS
5 komentářů to

“Vysvětlující video”

 1. On Červen 6th, 2019 at 0:05 :-) Says:

  Takto podobně však je nutné mít automaticky vzdělané: politiky, odborníky v medicíně, právníky, učitele, a samozřejmě dovzdělat i zbytek nevzdělaného obyvatelstva.
  Odpůrce transgender přestat poslouchat a jejich dementní názory vůči transgender pranýřovat stejně, jako to daří ženám pomocí #MeToo.
  A církve? Ty které lidem škodí a akorát dělají zlo mezi lidmi, protože selektují lidi na normální a na ty nepřízpůsobivé, ty zrušit bez náhrady!

 2. On Červen 6th, 2019 at 11:44 :-) Says:

  Lze mezi diskriminaci a nesnášenlivé činy zařadit také křížové tažení české sexuologie / psychiatrie a dalších českých institucí proti českým transgender lidem?

 3. On Červen 6th, 2019 at 11:55 :-) Says:

  Punkerky, rockerky, metalistky a další subkultury mluví upřímně a tak jak jim zobák narostl, a v této vyostřené problematice transgenders je potom moc težké udržet na uzdě jakoukoliv slušnou mluvu.

  Je však známo že, slušnou mluvu často používají jako argument a zaštitují se s ní, ti největší zlomyslní sráčové, hajzlové, grázlové, kryplové a nebezpeční psychopati.

 4. On Červen 6th, 2019 at 20:38 Dominika Says:

  Já ten dotazník vyplňovala a je tam možnost diskriminačního jednání ve zdravotnictví.

  Pár punkerek a rockerek znám a když jsou běžně ve společnosti, tak jsou to inteligentní lidé. Čím víc bude úroveň tohohle blogu lepší, tím pro nás bude snadnější i ta osvěta.

 5. On Červen 7th, 2019 at 11:25 :-) Says:

  Neplatí však uměra, že psát neslušně a sprostě znamená nebýt inteligentní.
  Ale budiž, pokud si potrpíš na uhlazenou mluvu, nebudu u tebe psát expresivně a neslušně. Přesto že si to některé namyšlené nadřazené bestie tvářící se jako milé upřímné lidské bytosti , zlomyslní sráčové, všemožní hajzlové, zákeřní grázlové, bezcitní kryplové a nebezpeční psychopati z české sexuologie, českých státních institucí a některých českých tranny existencí, které si zaštiťují tou jedinou opravdou transsexualitou.
  FUCK YOU !!! VŠEM TAKOVÝM.

  Tak jo. To bylo tedy poslední neslušné slovo, které jsem zde u tebe na blogu použila a napsala.

  K tomu průzkumu:
  Tady v České republice už nejde jen o nějaké diskriminační jednání sexuologie / psychiatrie, zde je to mnohem větší problém. Je to systémová nesnášenlivost sexuologů vůči transgender lidem, která je zde v ČR nastavena selektivně a nepřátelsky proti transgender lidem samotnou sexuologií tak, aby drtila skutečné potřeby, touhy, zájmy a očekávání transgender lidí.

Email will not be published

Website example

Your Comment:

 
 • Přihlásit se